Osobný asistent

Hladám osobného asistenta v okolí ZV a DT.

Hľadám si prácu ako osobná asistentka. Veľmi rada pomôžem rodičom, ktorý potrebujú pre svoje dieťa osobného asistenta na 4-5 hodín denne od pondelka do piatku. Mám 31 rokov som na RD a som z Košíc. V prípade záujmu ma môžte kontaktovať mail. : martina.szczurekova@gmail.com

Hľadám osobného asistenta k 20 ročnému chlapcovi s DMO detskou mozgovou obrnou. Sme z Košíc časť Jazero.

Hladam si pracu ako osobna asistentka v Bratislave, som studentkou na evanjelickej bohosloveckej fakulte a mam 32 rokov. Skusenosti s touto pracou mam. Dakujem

Dobry den, reagujem na Vas inzerat. Chcela by som sa informovat, ci tento inzerat je este aktualny. Mala by som zaujem o osobnu asistenciu, nakolko som tuto pracu uz vykonavala. Za odpoved Vam vopred dakujem.

Hladam osobneho asistenta / najlepsie veriaci chlapec alebo mlady muz vo veku 18-30 r., s dobrou kondiciou /. Predmetom asistencie by malo byt hlavne sprevadzanie na turistickych vyletoch 17. r. chlapca a organizovanie vyletov po SR (cca. 2, max 3 vikendy v mesiaci podla pocasia) Najlepsie zo ZV, resp. DT.

Dobry den, som zdravotna sestra, rada by som robila osobneho asistenta, cca. 4 hodinky denne, samozrejme zavisi od dohody, od noveho roku nebudem zamestnana, mam 35 rokov, z BA, aktivna soferka.

Ponúkam svoje služby ako osobný asistent vozíčkara- kvadruplegika. Mám skúsenosti s touto prácou vyše 8 rokov, z toho niekoľko rokov v zahraničí - ovládadam všetky činnosti súvisiace s osobnou hygienou, vyprázdňovaním, cievkovaním, polohovaním, presunmi, obliekaním, rehabilitačným cvičením, vlastné auto mám k dispozícii. Asistenciu môžem vykonávať v okresoch Zvolen, B. Bystrica, Žiar n. Hronom, Prievidza, Žarnovica, B. Štiavnica, prípadne dohoda možná. Mám 35 rokov, vysokoškolské vzdelanie. Kontaktujte ma prosím mailom : comforter@azet.sk

Mám 26 r., Volám sa Elena a študovala som na Katolíckej univerzite sociálnu prácu, kde som dosiahla titul bakalár. Ponúkam svoje služby ako asistentka, v žilinskom kraji, Ružomberku. Som zodpovedná, vnímavá a spoločenská.

Chcela som sa spýtať či váš inzerát ešte platí? Robila som asistentku chlapcovi s DMO 3 roky v Trnave. Teraz sa sťahujem do Košíc. Ak je to aktuálne, tak by som potrebovala vedieť v akom čase potrebujete asistentku nakoľko mám aj vlastné zamestnanie, no privyrobenie by pomohlo. Som učiteľka.

Ak niekto potrebuje šikovného asistenta alebo asistentku v Košiciach alebo Prešove nech sa ozve ja mu bez platne zabezpečím. Skúsenú asistentku, alebo asistenta. 0904 699 998

Dobry den,
reagujem na Vas inzerat. Som telesne postihnuta studentka, studujuca v BA a trvale byvam v Komarne. Potrebovala by som osobnu asistenciu na doprevadenie na hlavnu zeleznicnu stanicu kazdy druhy piatok. Tiez kazdu stredu, kedy mame v internate vychadzkovy den.
Za Vasu odpoved vopred dakujem, s pozdravom Ildiko Kovacsova, 0910235557

Pekný deň prajem. Hľadám prácu osobného asistenta. Som vyštudovaná opatrovateľka. Zvládam aj domáce práce. Len Trnava. Od 8 00h. do 15 00h. Kontakt.martinahasakova@centrum.sk, 0903 748 706

Dobry den, som muž na vozíku, mám 37 rokov zo Zvolena. Hľadám osobného asistenta / tku. Potrebujem pomoc hlavne vo večerných a nočných hodinách. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať mailom na konarcik@stonline.sk

Dobry den este beriete asistentku? dDakujem za odpowed

Dobrý deň, viem, že Váš inzerát ohľadom hľadania osobného asistenta je skoro tri roky starý, ale chcela by som sa spýtať, či nehľadáte niekoho takého aj teraz. Vyštudovala som SOciálnu pedagogiku a vychovávateľstvo a hľadám si prácu aj v tejto oblasti. Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Lenka Čičmancová

Ponúkam službu osobnej asistencie ľuďom so sluchovým postihnutím v Bratislave.
Som držiteľkou certifikátu o zložení skúšok zo slovenského posunkového jazyka + tlmočenie, skúsenosti s komunitou a problematikou nepočujúcich ľudí mám odmalička. Pre viac info mi pošlite email: monikatomanickova@gmail.com

Dobrý deň,

volám sa Michaela a hľadám osobnú asistentku / asistenta z okolia Banskej Bystrice pre ženu 35, ktorá v BB (Sásová) býva a trpí epilepsiou. Pokiaľ sa jedná o frekvenciu stretávanie, ide o dohodu. A činnosti typu, sprevádzanie do mesta na UPSVaR, k lekárovi či tvorivé a kreatívne chvílky. Ponuka je akruálna od 1, 2 2014. Ak máte záujem kontaktujte ma na email: michaela.toncova@gmail.com alebo 0914 155 354

Hľadám prácu osobnej asistentky v Košiciach pri osobnom pohovore dohodneme podrobnosti. 0940345396. Ďakujem Hajduková

Dobrý deň, hľadám osobnú asistentku pre zťp dospelú dcéru v Poprade. Práca na 40 hodín mesačne, fyzicky náročnejšia, zodpovedná, dcéra je imobilná. Potrebuje pomoc pri plávaní, počítači a iných aktivitách, preto hľadáme skôr aktivnejšiu a vekovo bližšiu asistentku. Ak máte záujem napíšte mi na email: maja2331@azet.sk