Otoplastika - plastika odstátych ušníc

checem aby mi niekto poradil…som po operacii usnic.na hlave mam tie obvezi a strasne ma dusia na krku.co mam robit???

chcem sa ta opytat ci ta netlacili na krku tie obvezi??lebo ma priam skrtia.neviem ani spat.bolesti si mala ako dlho???

Obväzy mňa neškrtili, ale bolesti som mala veľké a nechápem, ako môže niekto napísať, že bolesti sú len tri dni. Tri dni sú také riadne, že bez brufenu sa nepohneš, ja som teraz 2 mesiace po operácii a ušné boltce sú stále citlivé, napr. keby mi niekto do nich buchol alebo keď si zakladám pevnejšiu čiapku. Okrem toho jedno ucho mám zozadu stále zapálené - asi neprijatie materiálu - tak tŕpnem a čakám, nechcem si to ísť dať vybrať predčasne, aby sa mi uši nevrátili naspäť. Ale dobrá správa - uši vyzerajú úžasne :-))

uvolni si tie obvazy. alebo si ich naprav tak, aby ti to nebolo neprijemne. ja som si ich tiez trochu uvolnil lebo ma z nich bolela hlava

neboleli ta usi ked ti davali obvezi dole???mam to mat v pondelok a bojim sa…ze to bude boliet,lebo mna od pondelku este stale pobolievaju(ale nie tak ako na zaciatku)…

trochu ma este boleli, ale postupom casu to preslo a na dotyk to bolelo trochu dlhsie ale nic hrozne to nebolo. neprijemny pocit bol u mna akurat ked mi vyberali stehy. ale inac sa nemusis bat

Chcem sa spýtať vás, čo už máte za sebou operačný zákrok otoplastiky - nájde sa tu niekto, kto vôbec nebol spokojný s výsledkom operácie a komu to na ďalší pokus už spravili podľa predstáv??

aj mna operoval pan doktor Mazur je to super clovek a odbornik a ma aj milu sestricku

chcela by som sa spytat ako dlho treba nosit celenku po operacii vela ludi pise 2 tyzdne ale mne sa to zda malo ja som po druhej operacii adoktor povedal aby som ju nosila 2 mesiace.a este by ma zaujimalo ci sa uska odlepia od hlavy po operacii lebo ja nie som spokojna uz ppo druhy krat su strasne nalepene na hlave a vyzera ton neprirodzeno prosim odpiste niekto…

ahoj tak ja uz som bola na operacii 2 krat po prvej som bola velmi spokojna ale uska mi opat zacali odstavat ale len troska a hlavne prave a tak som bola znova na operacii a vobec nie som spokojna jedno mam nalepene na hlave a druhe mi zasa trci…treba sa s doktorom poriadne porozpravat pred operaciou a hlavne mu vysvetlit ako si prajes aby to vyzeralo ja som mu nic nepovedala a aj som tak dopadla…asi pojdem na operaciu znova ale uz k inemu lekarovi a poviem mu ako si prajem aby to vyzeralo…

ahoj chcela by som sa ta spytat kde si si dala robit tie uska lebo uz som bola na 2 operaciach a nie som spokojna.dakujem

Ahoj, ja som mal celenku 11 dni. a najprv boli usi tiez dost nalepene na hlave, ale casom sa odtiahli. zatial som spokojny a vyzeraju celkom prirodzene, takze by si mozno mala pockat a potom budu vyzerat pekne a prirodzenejsie

dobry je doktor Mazur zo ZILINY

Sony aj ja som tam bol je to skvely doktor

dobry den.ja mam velmi dobre skusenosti spani potockou.najlepsia pani odktorka.vyborny prsitup…domacke prostredie.frana krala 23

dobry den.cleenku po operacii j enutne nosit 2 tyzdne.to je celenka-obvazova ktoru vam nadadie hned po operacii.potm budete msuiet nosit celenku-klasicku platenu na noc.opercia ja bezbolestna ja som velmi spokojna

ano ja som velmi spokojna…nezvolili ste si dobreho lekara.

tak to ste mali nekvalitene materiali…pretoe to ta potm nema co bolet…ja mam dva dbi po operacii a nic ma neboli…u koho si bola??

ahoj.p doktorka potocka…a ty sis i kde dala??

NO MAM 16 ROKOV A CHCEM SA SPITAT ZE CI TO AJ NEMUSI VIST MAM VELKE STAROSTI O TO ZE KED SA POJDEM KUPAT CI SA NECO NESTANE PO OPERACII MI SLIM OHLADOM SLNKA A TAK ZE SA MI BUDE SUPAT UCHO ALEBO INE A JA CEM IST DO KOSIC ZA 15 000 SK DOKTORA CEM DAKEHO KTORY UZ UROBIL CIM VIAC TYM LEPSIE A BOLI TO A AKOZE NIEKTO MOZE MAT 2 OPERACIE VED ZA 1 OPERACIU TYCH USI SA TO MUSI PODARIT A TO PRILEPENIE K USOM AKO TO VLASTNE CELE JE IDEM NA OPERACKU UROBA MI TO BUDEM MAT 1 MESIAC OBVEZI A POTOM??? PRAVE IDEM NA STREDNU A MAM STOHO STRACH TAK AK MOZTE DAKY PROFIK NECH MI ODPISE A PRAVDU PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM