Otoplastika - plastika odstátych ušníc

Ahojte, som z Bratislavy a tiez planujem ist na plastiku usi. No chcela by som ist k nejakemu naozaj odbornikovi. Poznate nejakeho fakt dobreho v Bratislave a kolko to unho stoji? Viem, ze to robi okolo 15 tis. dakujem :slight_smile:

Ahoj,

ja pochadzam z Kosic a som po zakroku 4 dni. Absolvovala som ho v Rastislavovej nemocnici pavilon cislo IV Plasticka a esteticka chirurgia. Operoval ma doktor Petras. Samotna operacie bez internych vysetreni ma stala okolo 285 EUR. Za vysetrenia, ktore potrebovali t.j.(z krvi)som zaplatila 75 EUR. Potom potrebovali vyplnit formular u psychiatra, alebo Ti napise nalez, tam som zaplatila 20 EUR, potom som s vysletkami z krvi musela ist na interne, kde som zaplatila 25 EUR. Cize spolu 125 EUR. Ked si to spocitame 125 EUR pluse 285 Eur t.j.410 EUR- 12.300 Skk, ma to pribizne vyslo.

ahoj,prosim,napis mi email,idem o stvrtok na opku a bojiiiim sa,chcem sa poradit

ahoj,ja mam 31 r a bola som na operacii usi teraz pred 8 dnami v BB,zatial som spokojna,vyzeraju super,len ako to bude,ked nebudem mat celenku…stalo ma to 432€

tiež doporucujem dr Kernerovu v BB

to nema nic spolocne s materialom…ide o to,cim je clovek starsi,ma tvrdsiu chrupavku a viac to boli,tiež zavisi od modelacie ucha.mne robili pred 7 dnami v BB,prave ucho ma bolelo po operacii strasne,Lave vobec a dr.mi to vysvetlila presne takto.ale s liekmi sa da bolest super zvladnut

Ahojte, mam 16 a mne to robili pred piatimi rokmi v Ruzinove, som spokojna :slight_smile: neviem ako vam, ale mne odrezali cast chrupavky zo zadu a stehy som mala vypadavacie, a potom som ziadne celenky nenosila.

Nina kto ťa prosím operoval?

prepac, ale to si vobec nepamatam…

Este stale mam odlozeny listok, stalo to 6370,- Sk ale podpis toho doktora naozaj precitat neviem…

no ja som bola na konzultacii, a doktorovi som povedala, ze som uz bola operovana a ze sa mi usi vratili sp5 do povodnehostavu. a on mi povedal, ze to preto, lebo mi to zasili zlym materialom a ja tomu doktorovi verim. je naozaj vyborny. takze to zalezi od sicieho materialu. ze ako to tvoje telo prijme

cawte…ja mam rokov a tie mi dost odstavaju usi takze stale musm nosit len rozpustene vlasy:(…nasi povedali ze by mi ten zakrok dali spravit…ale bojim sa ze sa mi usi vratia do povodneho stavu,neni to najlacnejsie…ale poistovna to preplaca asi iba malym detom ci? dakujem:)

prepacte, mam 14:D

Poistovna preplaca iba polovicu a to detom, tušim, do 10 rokov ale nie som si ista. popoarej si na internete nejake kliniky a tam je aj cennik kolko platia deti a kolko dospeli.

Oprava: popozeraj si kliniky… :slight_smile:

Kto mi moze poradit ku ktoremu odbornikovi mam ist ked chcem plastiku usnic? V novamede v BB.

ahojte, ja vo februari 2010 tiez planujem ist na otoplastiku, viete mi povedat kolko to stoji, mam 24 cize nemozem ist cez poistovnu a viete mi niekto poradit v bratislave dobreho doktora?
dakujem.

Myslim, že na ušiach sa neda moc čo pokaziť ako na nose, tak skus si vybrať trebars najlacnejšiu kliniku a budeš to mať tak isto ako v tej najdrahšej :slight_smile: Ja tiež planujem a chcela by som ísť k dr Maršalovi do Trnavy, je ževraj dobrý a aj mu zaleži či to bude dobre vyzerať.

ahoj ja som bola aj s bratom u doktora Červeňa, boli sme asi pred 2 týždňami, bol dobrý, my sme s nim boli spokojný, už sme si videli aj uši a môžem ti ho len odporučiť…

Jednoznacne doktori z ULK v Bratislave.