Panicke poruchy - Paretin

Ahoj. Tak únava bola dosť častá, myslím si, že to bolo ovplyvnené tými zlými chcemickými reakciami v mozgu a proste sa rýchlo unavil. Môžem však povedať, že keď sa bude stav zlepšovať tak aj únava bude menšia.

Dobrý deň Igor mne zistili tiež Tetánium mám stavy úzkosti bojím sa íst vonka sama trasie mi ruky aj nohy a krúti sa mi hlava neurológ mi predpísal Neurol 0, 25 ale zobrala som len jednu tableku spala som od nej celý deň som opatrovatelka doma mám deti nemôžem užívat môj obvodný lekár mi predpísal Magne B6 ten užívam 3x denne. Kamarátka mi poradila Persen Forte na ukludnenie ona to berie keď cití že sa roztriasla. Budem vďačná za každú radu som v Rakúsku v práci a neviem čo robiť aby sa mi telo ukludnilo.

Dobrý deň mne takto prišlo zle v obchode v rakúsku keď som šla nakúpiť babke a doma v autobuse odvtedy sa bojím cestovať autobusom a ísť do toho nákupného centra a vôbec všade sa bojím ísť sama ja to mám len mesiac a chcem to zastaviť budem vďačná za každú pomoc a radu ´dakujem.

Dobry den pomôžem Vam ado@atlas, sk

Dobry denn prosim vas kdomi vie poradit mam velke problemi ako keby som mala vku gulu v hrdle. nemozem
Prehltat a strasnu tazobu alebo palenie na hrudniku
Tym ze citim nieco vhrdle nemozem sa najest. som velmi schudla. Zacalo to v januari bolestami brucha. vysetrenie je ok aj na brucho a hrdlo nenasli mi
Nic. Bola som u psychyatricky nasadila mi paretin a xanax. No uzivam ho druhy den a prvy bol ok a druhy sme museli volat zachranku strasne palenie som dostala od noch az do hlavy mislela som ze mam infarkt tak neviem ako dalej lekar na pohotovosti mi zakazal pparetin len xanax. prosim niekoho kto by mi poradil ci su to neziaduce ucinky co toniekdo pocitoval take palenie a bolesti strasne hlavve dakujem za odpoved
.

Dobry den napíšte na ado@atlas.sk

Dobrý deň. Doporučujem vyhľadať skúseného homeopata. Pomocou homeopatie sa dajú krásne vyliečiť problémy, o ktorých tu píšete. Taktiež doporučujem terapie EFT, alebo FasterEFT. Treba odstrániť príčinu týchto problémov, ktoré sú skryté niekde hlboko. Homeopat Vám predpíše liek “ušitý” na mieru terapeut EFT Vás naučí, ako si pomôcť sám. Možností je veľa.

Zacala som brat Paretin 20mg, prve tri dni polovicnu davku 10mg. A hned to zacalo: hlava na roztrhnutie, tocenie hlavy, mierne pocity na zvracanie. Na druhej strane som bola "veselsia" a viac extrovertna. Liek som po tych troch dnoch vysadila. Bolo lepsie, no potom som jeden den dost pracovala na slnku. Na druhy den som bola ako vymenena - uplna uzavretost k okoliu, zavraty, ospanlivost. Tak mozem len hadat, co a preco.
Inak este jedna poznamka: nekonecne otazky na tomto fore nam mali zodpovedat studovani a plateni lekari -odbornici! Cest ich praci! Nezabudnu nam vsak pripomenut: " ... a necitajte fora na internete" !!!

Ja beriem paretin 20 Mg už desať rokov noal som deň že som ho nezobral kvôli tomu lebo mi ho neskoro poslali súrodenci z košický do nemecká no či veríte alebo nie ale nemôžem bez nich byť dodáva xerontoin mozgu....

ahojte potrebujem na vikend seroxat a xanax, som z trnavy, pomoze niekto? 0940794143

lili Je dobré, že chceš vyradiť lieky, odporúčam to vysadzovať postupne a kombinovať to aj prácou na sebe, aby sa ti nevrátili pocity úzkosti. Najlepšie vyhľadať nejakého odborníka, ktorý ti pomôže tieto stavy zahnať. Dobrá je aj na to kniha Já to mám jinak, od českého autora. Ak ti kniha nebude stačiť, tak by bolo dobré zájsť aj ku terapeutovi a on ti s tým mal pomôcť. S úzkosťou je potrebné pracovať a cvičiť tak aby sa nevrátila. Mala som tiež úzkosti, nie až v takej forme, ale tým že som neustále niečo hľadala, až som začala s týmto pracovať a teraz to nepociťujem a lieky už neberiem asi 8 rokov. Veľa šťastia prajem pri prekonávaní.

Ahoj Zuzana! Mala by som otazky, od utorka beriem paretin, vedela by si mi napisat tvoje skúsenosti? :slightly_smiling_face:

Ak ano napis mi tvoj email a ja ti potom pisem, dakujem aj vopred :slightly_smiling_face:

Ahoj ja som si dnes prvykrat dala polovicku na panicku poruchu co mi naordinovala psych. Prosim je normalne sucho v ustach potenie, napätie trasenie ruk nechut do jedla roztrzitost?

Je to bezne tieto lieky(antidepresiva) sposobuju vela vedlajsich ucinkov, ked presahuje mnozstvo neziaducich ucinkov zakladny ucinok lieku tak nema zmysel v liecbe pokracovat a treba skusit nejaky slabsi liek ktory ti nebude robit zle pripadne to moze byt reakcia tela ze si zvyka na taku davku tohto lieku.