Pigmentove flaky

Ahoj, ja mam svetelnu lampu bio-v, mozem u pouzivat na pigmentne flaki na krku i kolko minut? Djakuem…

Ja mam dobru skusenost s chemickym peelingom. Davam si ho robit vzdy cez zimu, alebo na jar, pokial nie je slniecko. Vzdy absolvujem 4 az 6 sedeni. Zalezi ako som po lete spigmentovana. Hlavne krk, sanky, ruky. Zial slnieco je zradne a narobi flaky, ale neda sa tomu vyhnut cez leto. Chodim k Dr. Part www.chirkoz.sk Snazim sa davat cez leto 50 ochranny faktor.

Mam dost fleki achcela bisom niejaku radu dakujem

Ten nimbovy bieliaci krem, co sa spomina nizsie je fakt super. Pouzivala som ho mninuly rok po lete, a tento rok si ho zadovazim opät, krasne mi skvrny zmizli.

Mne zostali pigmentová škvrny po pôrode. Osvedčili sa mi v podstate dve veci – depigmentačný krém eucerin – objednávam iba z lekárne, je drahší, ale dá sa ušetriť cez http://www.kuponyzdarma.sk/pil... a chemický peeling u kozmeticky. V kombinácii je výsledok veľmi dobrý - aspoň u mňa bol.

Cawte, takze tiez som dalmatnka jedine co ma tesi (asi trocha sebecke :D) ale aspon niesom sama, no kedze stym bojujem uz par rokov, posledne 2 r som sa nato dost vykaslala uz ma to niekedy nebavi, a prajem si mat normalnu kozu. Kedysi moje milovane slnko sa stalo mojim najvacsim nepriatelom, Vela som patrala co moze byt spustacom, lebo najprv som mala iba mini skvrnku na cele zacala som si to vsimat po zmene antikoncepcie. Celkovo mi nesadla aj hlava ma vela bolela, nervozna som bola. Teraz mam skvrny po celom cele, na nose uz pomaly aj na licach nieje to moc vidno ked to zatriem BB kremom ale ide o to ze ja to vidim. Dost mi to ovplyvnuje psychiku i ked je to taka blbost, su horsie veci na svete ale aj tak ma to strasne trapi, nikdy som nebola na ziadnom lasery ani peelingu ale tuto jesen idem nato. Skusim chemicky peeling stymi lasermi niesom velmi stotoznena. Ale Moja mozno hlupa rada je ze skusme sa zamysliet ci tu nejde aj o psychiku, nemate depresie ? nieste nervozne casto alebo v strese? lebo uz som citala aj to ze nasa koza je odpovedou na nasu psychiku a ja teda mozem vyhlasit ze sem tam som klbko nervou a viem sa velmi rozcertit. Dalsia vec tie opalovaky su plne chemikalii, z kt sa mozu tiez robit flaky, takze skuste si kupit oleje prirodne napr. Mrkvovy alebo Malinkovy maju v sebe 50 faktor. okrem toho som pocula o kreme kt sa da kupit iba v Spanielsku Deliplus sa vola zevraj je to maly zazrak tak ak sa chystate do spanielska kupte si ho cely nazov je tusim Depigmentante facial Deliplus. budem rada ak sem napisu aj zeny kt boj vyhrali , dakujem

Ahoj, oh miriam mam tie iste pocity :( minuly rok som zmenila antikoncepciu a zrazu sa mi vyhodili skvrny na licach, nad hornou perou a na cele. Nebolo to az take strasne ale postupne sa to stupnovalo a ked som isla na dovolenku tak to bol koniec. Strasne som sa naplakala. Ked prichadzalo zimne obdobie skvrny bledli ale aj tak ja som ich stale videla a teraz? slnko vyslo a s nim aj skvrny. Strasne mi to vadi, pre mna je to nenormalne deprimujuce. Keby mozem vratit cas tak neberiem ziadne tabletky. Nedavno som si kupila od bioderma bieliace nocne serum a faktor 50+ na hyperpigmentaciu tak denne stale si to nanasam. Rozmyslam ze s tym pojdem po lete do dermatologickeho centra.

Ahoj, presne viem co prezivas, ja tiez rozmyslam ale az po lete teraz to nema zmysel. Mam 29 r a neviem si naozaj predstavit co bude ked budem mat napr 40-50. Este ani deti som nemala takze moze sa to zhorsit ovela ale mozno to zmizne. Ktovie. Ale snad nadtym zvitazim nemienim to vzdavat. Treba mysliet pozitivne. Zit zdravo dopovat sa vitaminmi aj zvnutra. Hybat sa. A chranit tvar siltovkami, klobukmi. I ked mne sa zda ze aj opalenim celeho tela sa dostava do tela nieco co aj tak tie skvrny vyhodi na povrch. Ber to z tej pozitivnej stranky aspon nebudeme mat vrasky. Ten laser a peelingy krasne plet vypnu. Doba ide dopredu a dufajme ze sa najde liek ;)

Odporúčam niektorý z krémov v tomto článku https://www.polakova.sk/pigmentove-skvrny/ Najlepšie krémy na pigmentové škvrny

FNBAMARTIN myslíš, že tie krémy môžu pomôcť?

tie ti pomôžu len tak, že ti vyprázdnia peňaženku!

Vazne? Mas s nimi skusenost? Nepomohlo ti to?

NINAA aj som si myslela, len som to nechcela napísať

Zbytočne vyhadzovanie peňazí ako aj za rôzne tie žehličky na pleť

Niekomu to pomoze, ale to uz musi mat velmi vyrazne vrasky

Ja osobne som ešte nikoho takého nestretla, komu by to pomohlo :slight_smile:

Ked uz raz clovek ma pigmentove flaky, tak sa ich tazko zbavi

Toho sa zbavit podla mna uz ani len neda

…tak zeny ako pisete…ked uz raz mate pigmentove flaky, tak ich aj budete mat…jedine, ze by ste isli na nejake odbornejsie odstranenie…no to isto bude stat vacsie prachy…

ked sa uz raz pigmentove flaky objavia, tak nie je cesty spat. tiez uz nejake mam, no nastastie ich nie je vela.