Pigmentove flaky

Prepac Dana, ale nechapem, ako by sa ti mohlo stat, ze mas poskodenu vrstvu pod kozou… vsak aj v nazve je uvedene ze mikro- teda ide o odstranovanie povrchovej zrohovatelej mikro-vrstvy a v ziadnom pripade tento typ peelingu hlbsie vrstvy nezasahuje… a tym padom ani ryhy nemozes mat. vies vobec co je ryha? ryhu ti spravia, ak ti odstrania cast tkaniva do hlbky. bud si bola na mikrodermabrazii o nejakej fušerky kozmeticky, alebo si podstupila iny- agresivnejsi typ peelingu…

ahojte ja mam od narodenia 2 pigmentove flaky jeden na nohe a jeden na ruke nikdy sa nezvacsovali a ani nezmensovali stale su rovnako velke ale strasne sa za to hanbim pomozte mi ako sa toho zbavit dakujem

Ahojte.Ja mam pigmentove skvrny na tvary asi 2.roky.Pouzivala som na to krem Porcelana, pomohol asi tak na 60%.Inak sa natieram ochrannym kremom od La Roche-Posay spf 60+ a chranim sa pred slnkom.Celkom sa to da,teda je to bledsie ako na zaciatku.Predtym som milovala slnko,teraz milujem oblaky…

ahoj, ja mam tiez podobny problem, mam pig.flaky na hornou perou. Najhorsie je to v lete. Teraz je to v pohode. Teraz som na nete citala, vraj pomaha uzivanie olivoveho oleja rano na lacno + citronova stava. Treba to vyskusat.

Ahoj,na pigmentové škvrny nepomáha nič iné,len bioptrónová lampa. Mám 37 rokov a škvrny na tvári od 28 rokov.Tiež som vyskúšala rôzne prípravky, od bieliacích mastí po citrónovú šťavu. Vždy boli rovnaké.
Najúčinnejšia je bioptrónová lampa. Ak by Ste mala záujem,ozvite sa,viem ju pozháňať.Sama ju mám doma a nedám na ňu dopustiť.Každý deň sa nasviecujem a jedine to mi pomáha. ˇˇSkvrny sú viditeľné svetlejšie a viem,že sa ich zbavím. Okrem toho lampa lieči mnohé iné neduhy v tele…
Bolesti,popáleniny,zápaly… a iné. Zdenka

Áno,dajú,no z mojich vlastných skúseností pomôže iba bioptrónová lampa. Okrem kožných defektov,lieči aj mnohé zápaly v tele,bolesti a pod. Lampou si onovujete jadro poškodených buniek.
Ak máte záujem o bližšie info alebo aj prednášku na túto tému,ozvite sa.
Zdenka

Ahojte. Velmi by som vas poprosila o radu. Uz som zufala. Mam biele fliaciky na pleciach. Neviem preco a ako vznikli. Ale uz ich mam hadam aj rok a neviem co s nimi robit.Nie su az take strasne,ale chcela by som sa ich zbavit.Dalo by sa to?velmi vam budem vdacna ak niekto odpisete

Ahoj Zdenka. Ja by som sa chcela o tej bioptronovej lampe nieco dozvediet a ak by si mi mohla poslat aj cenu kolko taka lampa stoji.Mam pigmentove skvrny nad hornou perou…dufam ,ze by mi to pomohlo…poprosim o radu…dakujem

Ahoj Danka, ja ich mam tiez nad hornou perou a skusim vyskusat tu bioptronovu lampu ak sa mi ju podari zohnat…skusim stastie od Zdenky…pokial by mi ju pomohla zohnat…s citronovou stavou som uz zacala, ale zatial neviem ci to pomaha…chce to cas…

Ahoj Zdneka, aj mna trapia po porode pigmentove skvrny, vyskusala som zatial iba kremy s vysokym faktorom, ale nepomaha to, chcem sa spytat to iste co Maca, chcem sa dozvediet nieco viac o bioptronovej lampe a ak by si mi mohla poslat aj cenu kolko taka lampa stoji.Potom by som ta porosila mi ju aj objednat, samozrejem podla ceny. Dakujem. Martina

Pigmentovymi skvrnami trpim uz priblizne tri roky. Vyskusala som mnozstvo kremov z lekarne, tento rok som bola odhodlana ist na chemicky peeling, na nete som citala rozne fora ohladom kremu porcelana, rovnako aj americke fora, riskla som to, objednala si ho a mozem povedat, ze na to hydrochinone, ktory tento krem obsahuje asi nieco bude, krem pomohol, zblednutie o 80 percent a pozor na max. pouzivanie kremu, teda tri mesiace, vela stastia.

Macka ahoj, ja som tiez jedna z tych nestastnic, pre ktorych su pigmentove flaky nocnou morou. Tiez som vyskusala snad vsetky kremy, absolvovala som asi 6krat laser, no “skutek utek”. Zbytocne vyhodene tisice. Momentalne uz asi tyzden pouzivam Porcelanu a cakam na ZAZRAK. Ty si mala aj dennu aj nocnu? Po akej dobe ti zabrala? Dik.

La-roche nezabera, ten krem sa vola MELA-D, akurat stoji vela Sk. Vyskusala som aj kyseliny aj unitone, proste chyba je niekde inde. Podla mna su to kremy na opalovanie a kremy co pouzivame, tie to sposobili. Preco moja mama nema flaky a opaluje sa? Nikdy nepouzivala tie svinstva, akurat tak Indulonu a olej.

Ahojte, ja som nasla na nete predaj bioptronovej lampy cez firmu ZEPTER. Da sa to aj telefonicky objednat, ja sa na nu tiez chystam, ale zatial som v zahranici a tak musim este jeden mesiac pockat, kym pridem domov, nadej umiera posledna.

Ahoj Zdenka. Ja mam takisto problem s pletou - skvrny a posledne dva roky uz pri malom slniecku, ked vyjde na oblohu na jar sa mi objavuju stale vacsie flaky. Prosim ta napis mi, co je to za lampu a kde sa to da objednat. Dakujem, denisa.

Ja mám pigmentové škvrny pocelom chrbte a ramenách po akné už od 16tich a z roka na rok je to horšie. To som už aj vzdala. V lete musím stále nosiť niečo s rukávmi. Čo sa pokúšam upraviť, sú škvrny na tvári, ktoré vybehnú pomaličky na jar a s prvým slkom. Mne aj keď nie veľmi ale predsa pomáho Mela D. Unitone pomohol len na krátko a nic iné som neskúšala. Kožná lekárka mi chcela urobiť zlupovanie, ale druhá to odmietla. Tak som sa zľakla a nechala to tak. Čo je to tá Bioptrónová lampa? Žeby to pomohlo?

Ahoj Zdenka, od malička mám na tvári pehy, na tie som už prakticky zvyknutá, ale pigmentové škvrny pod nosom mi dosť znepríjemňujú pohľad do zrkadla. Mám možnosť chodiť na bioptron, ale len 3 x do týždňa. Chcem sa spýtať, či to stačí, alebo to musí byť každý deň, aby to spĺňalo svoj účel. Ďakujem a prajem pekný deň. Mariana.

ahoj, ja by som sa chcel spytat ze ci ta lampa pomaha aj na BIELE pigmentove flaky lebo stale tu citam len o hnedych… dakujem

Ahoj ajina, mala som len nocnu, kedze na den som sa to bala pouzivat /slnko atd/ vzdy som si natrela len postihnute miesta, vysledky po cca 1 mesiaci naozaj viditelne. Velmi som sa potesila tomu, pretoze tie bielacie kremy z lekarne, su slabe velmi. Celkovo som zacala pouzivat aj inu kozmetiku urcenu na mastnu plet /vyrobca USA/ a naozaj este mi tak nepoholo ako toto. Teraz skusam ocistnu kuru pecene, poznas? Pol roka rano na lacno 1,5 lyzice olivoveho oleja + 1 lyzica medu + 1 lyzica citronu. Treba aspon pol roka, vraj je to skutocny prirodny zazrak na precistenie pecene, ktora je castokrat dovodom pig. skvrn, vela stastia, ozvi sa ako to vsetko zabera.

mojmu priatelovi sa zacali objavovat na tvari biele pigmentove skvrny ktore sa spajaju do vacsich celkov…cchem sa spytat ci sa to da riesit nejakym kremom alebo len laserom…dakujem za radu