Pigmentove flaky

Pomoc pigmentove flaky mi vybehli na slnku po celej tvary pouzivala som opalovaci krem 40 faktor poradi niekto co mam s tym robit. Dakujem

Na tmave skvrny skuste chrysín (Chrysin 500) ja s tým mám iába dobré skúsenosti… Držím palec ;o)

ahoj.
neviem ci je to witiligo ale za posledne 2 roky sa mi absolutne neopali pokozka okolo oci mozno to nie je az take ale je to dost vidiet,lekarka mi robila x vysetreni ale nic potom ma to prestalo bavit a viac som tam nesla. MOJA otazka ake su skusenosti s kremom WITIX ma to nejake ucinky? ma niekto podobne starosti ako ja ?n

to ma celkom zaujima …ja mam podobny problem a hlavne ma otravuje ked mi sto krat niekto povie ze som spinava od kavy . Pouzivas nieco ?

kamarátovi na biele pigmentové fľaky povedali že je to len tým, že mu v pokožke nefungujú až tak tie premasťovacie či aké sú to žľazy. jediné čo mu pomohlo bola obyčajná mastička INFADOLAN, ktorú je možné kúpiť v lekárni.

Je tento krem Porcelana o ktorom tu pisete vhodny aj na skvrny (tmave) po porode? Vybehli mi totiz po porode pod ocami a na cele :o( slnko to este zhorsuje. A este sa chcem spytat, pokial to kremom odide a prestanem ho pouzivat, moze sa to este vratit? alebo uz ten krem treba pouzivat ako prevenciu?
Pekne dakujem.

ja som mala hneď po pôrode tento istý problém. Kupujem si kvalitné krémy na tvát s UV filtrom 20, v lete i v zime a fľaky mi postupne zmizli… Trvalo to asi rok-rok a pol

toto máte záťaž toxínov, teda nestíhajú vyplaviť von a potom pod pokožkou ostávajú, slnkom priškvarené, ono ked slnko odíde, tak sa mierne stratia. skúste hlavne diétu, nesmiete nič sladké, lebo sladké podporuje candidózu, ani pitivo, na dva mesiace, vhodné je dodať telu lacto a probio baktérie,vhodné je každú hodinu vypiť dva deci teplej prevarenej vody, tiež dva mesiace, vyčistí to telo,upraví pleť

ahoj zaujalo ma bielenie pigm.flakov bioptronovou lampou.mam asi styri roky problem s pigment.flakmi skor vyzeara to ako mapa po tvari a hlavne v lete.tmave hnede flaky po licach a cele.nikdy som s tym nemala problem pokozku v lete mam tmavo hnedu a toto mi robi problem v zime to ani neni vidiet pokial na to neupozornim skusala som bieliace kremy,ale ozaj to nepomaha.mam 36 rokov a co rok tie flaky su horsie

Bioptrónovú lampu mám doma. Prosila by som vás o radu, akú farbu si mám dať z tých farebných sklíčok na lampu pri liečení tmavých pigmentových škvŕn. A aká je doba liečby, ako dlho denne. Ďakujem

Mám doma bioptronovú lampu z zepteru. Na tvári mám tmavé fľaky. Akú farbu mám na lampu použiť a ako dlho denne osvetľovať tou lampou fľaky. Prosím o odpoveď na mail.

ja pouzivam pripravok z Mary Kay. Vola sa to: TimeWise® Rozjasňujúce sérum. Fakt som to mala tmave, taky “knirek” pod nosom :slight_smile: Natieram sa 2x za den, a cez den pouzivat krem La Roche s faktorom 50

a kde sa da objednat Porcelana,napise mi niekto?

zbudni na ne,neda sa ich zbavit,vyskusala som uz vsetko mozne,ale marne,musime sa s nimi naucit zit

ahojte ja už 15 rokou sa nenožem zbavit tmavich flakou chodila som na laser aj na dusik no ešte viac sa to zhoršilo neviem čo mam robit bojim sa aj niečo nove vyskušat prosim poradte som zufala dakujem

Ahoj, ja som mala podobný problém.Skúsila chem.peeling od Lab.Renophase + ipl a bola som veľmi spokojná s výsledkom.

Ahoj Maca.
Ja sa ospravedlňujem,že sa ozývam až teraz,ale mesiac som chodila na túto stránku a nikto mi nepísal,tak som myslela že nikto nemá záujem dozvedieť sa o tejto úžasnej lampe. Teraz ma napadlo,že sa opäť pozriem,a vidím ,že mám viac otázok. Tak sa pokúsim stručne odpovedať,ak teda ešte máš záujem a už si si ju aj nezohnala.Ak áno,rada by som vedela ,či už badáš výsledky. Budem chodiť na stránku už častejšie.:slight_smile: Lebo u mňa je to stále lepšie.Som preto presvedčená,že pomôže aj Tebe.
Bioptrón.lampa je certifikovaný medicínsky prístroj,používaný v mnohých kozmet.salónoch, rehabilit.centrách aj v abmulanciách .Je to vlastne polarizované svetlo,ktoré kožu nespáli a neublíži jej ,ako to môže spraviť laser,ale ju LIEČI na bunkovej úrovni. Lieči teda poškodené bunky! Lampa úrýchľuje regeneráciu poškodených vlákien,zvyšuje látkovú výmenu kože. Je veľmi vhodná pri popáleninách - sú s tým skvelé výsledky,videla som na vlastné oči, ďalej zvyšuje látkovú výmenu kože,lieči akékoľvek jazvy ( aj staršie)veľmi účinne. Pomáha pri ekzémoch,bolestiach kĺbov,kostí,aj rôznych iných bolestiach,poúrazových stavoch…Spomaľuje proces státnutia,na sebe pozorujem po 4 mes. používania,že mi zmizli mimické vrásky a to mám 38 rokov. O tom a ďalších účinkoch tohto zázraku však by Ti mohol porozprávať môj manžel,on sa tam totiž rovno zamestnal,keď videl účinky. Synčekovi aj dcérke sme úplne odstránili ekzémy,čo mali na telíčku.Predtým nepomáhali žiadne maste. Preto viem pomôcť pri pozháňaní tejto lampy o to skôr. Sú tam aj veľmi výhodné sety -akcie a ceny. Ak by si mala záujem,napíš mi rovno na mail :
zdeni@mail.t-com.sk. Tam Tvoju odpoveď nájdem skôr. Rada si prečítam aj Tvoju skúsenosť,ak už náhodou lampu máš. Sú 3 druhy - podľa veľkosti , najlacnejšia z nich stojí okolo 14 000,- Sk. ( bez farebnej terapie).Cenu neviem presne,ale viem to upresniť,ak by si chcela. Dá sa aj na splátky - mesačne to nevychádza veľa,ale hlavne je to účinne. Bielace krémy sú oveľa oveľa drahšie a na mňa teda účinok nemali… Ja mám ten stredný druh lampy,je väčšia , tá ale stála predtým okolo 48 000,- Sk,teraz neviem koľko stojí. Je to menej pracné, aj časovo menej náročné,pretože sa netreba nasvecovať dlho - 2 x 10 min.denne ,…má väčšiu plochu.Ale účinok je rovnaký. V kozmet.salónoch nasvecovania stoja aj 100,- Sk za 10min. Takže je lepšie mať ju doma,pomaly si ju splácať a liečiť celú rodinu.
BUdem rada,keď sa mi ozveš ,čo máš nového.
Rada by som dala manželovi referencie.:slight_smile: Zdenka.

Martinka,ahoj.
Prečítaj si prosím príspevok,ktorý som písala pred Tebou Maci,je to v podstate aj pre Teba. Ak stále máš záujem,napíš mi na mail : zdeni@mail.t-com.sk. Vieme aj telefonicky aj osobne stretnúť a porozprávať. Neviem odkiaľ si ,ale aj mimo sa dá dohodnúť. Viem ako trpíš,ani ja som bez make-upu nevyšla ani smetie vysypať. Teraz sa to už dá,ešte stále ich mám, ale oproti tomu čo to bolo, sa už ani porovnať nedá. A škvrny som mala celé roky. Tohto roku som bola ešte aj na slnku v Afrike na dovolenke a vôbec sa mi to nezhoršilo,ako všade čítam. Faktor som mala 15 a 25. A nič… :slight_smile: Ak už lampu máš, budem rada ak napíšeš,čo nové - odvtedy už nejaká doba prešla… :slight_smile: Ahoj, Zdenka

Ahoj Deniska,prečítaj si príspevok,čo som písala teraz pred Tebou Maci aj Martinke.
Objednať sa samozrejme dá aj u mňa. Dohodneme sa,ak ju ešte nemáš. Prepáč,že som sa neozvala skôr,ale po mesiaci,keď nikto nepísal, som prestala chodiť na toto fórum. Mrzí ma to.
Môj mailík : zdeni@mail.t-com.sk. Napíš,ak máš nejaké otázky. Rada odpoviem,prípadne sa nejako dohodneme. Ahoj,Zdenka

Ahoj,Michal. Prečítaj si prosím príspevky,kt.som písala Maci,Martinke,Deniske.
Ja ozaj neviem,či v Tvojom prípade sú to pigmentové fľaky,keď sú biele.Či skôr nejde o stratu pigmentu,alebo skôr o zmiznutý ekzém a následne na to tam ostal biely flek. V každom prípade, aj to je poškodenie pokožky a teda bioptron by mal byť aj v takom prípade účinný. Lieči na bunkovej úrovni takmer každý deficit kože. Videla som tvár po totálnom popálení pokožky a bioptron po pár týždňoch ,potom mesicoch urobil zázrak a krásne to vyhojil.Ale ak máš záujem,napíš mi a ja to skúsim zistiť.Kde to máš,na tvári ? Kde bývaš? Nebol si s tým u lekárky na kožnom,čo to vlastne je, a čo to spôsobuje? Ahoj ,Zdenka