Pilates - postava ako dôkaz

Už Katharine Hepburnová, Gregory Peck či svetoznámi tanečníci George Balanchine a Martha Grahamová skrášľovali a udržiavali svoje telá v kondícii Pilatesovými tréningami. Aj nádherné postavy mnohých súčasných hviezd strieborného plátna či rovnako krásne línie tiel mnohých amerických špičkových baletiek a športovcov sú výsledkom pravidelného cvičenia podľa Pilatesa.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4666-pilates-postava-ako-dokaz

Chcem zacat pravidelne cvicit Pilates, mam vsak otazku, ci to nemoze byt nebezpecne, kedze mam problemy s krcnou chrbticou. Vzdy po nejakom cviceni kde sa namaha krk, krcna chrbtica a pod, sa moje bolesti zvacsuju, prechadza to az do trpnutia temena a hlavy. Nemoze mi toto cvicenie este viac poskodit krcnu chrbticu? Dakujem.

Dobry den, prosim mohli by ste mi zaslat kontakty na osoby, alebo miesta, ktore organizuju cvicenia Pilates v Kosiciach?
Dakujem.

Zdravim…neviem ci je este Vasa otazka aktualna ohladom pilates v Ke…ano v Ke je…ak by Vas to zaujimalo napiste mi a ja Vam poslem kontakt na osobu ktora sama vykonava Pilates :slight_smile: Majte sa …

dobry den

mam zaujem o pilates. prosim mozete mi dat kontakt na osobu ktora vykonava pilatesa v kosiciach? Dakujem :slight_smile:

Dobrý deň, chcem začať cvičiť pilates, bývam v Spišskej Novej Vsi.Organizujú sa takéto cvičenia aj u nás? Ak ano kde? Prosím môžete mi zaslať kontakt? Ďakujem

Dobry den,mozem vas poprosit o kontakt na pilates v ke? Dakujem :slight_smile:

Dobry den.
Rada by som sa dozvedela kde sa da v Ke cvicit Pilates. Viem, ze v Ba je toho vela, ale v Ke … ???
Dakujem za odpoved. :slight_smile:

Dobry den, tiez by som Vas poprosila o kontakt na cvicitela/ku Pilates

Dobrý deň,
zaujal ma Váš článok a chcel by som Pilates cvičenia vyskúšať. Mám problémy s platničkou, ktorú mám 4 mm vychýlenú. Myslíte si, že by mi Pilates cvičenia mohla pomôcť spevniť krížové svalstvo a znížiť tlak na nervové ukončenia? Je možné aj v meste Prievidza zacvičiť si s odborným cvičiteľom?
Ďakujem.
Prajem pekný deň.

pozri www.pilates.scaf.sk

pozri www.pilates.scaf.sk

Mam zaujem o toto cvicenie… Kde v KE sa robia take cvicenia? Viete mi poradit?

dobry den, ja by som sa taktiez chcela spytat na nejaky kontakt bud na miesto alebo na nejaku osobu, ktora by mi vedela pomoct s cvicenim pilates v kosiciach…mam velky zaujem o toto cvicenie najma pre nesmierne bolesti chrbtice…dakujem jarka

Dobrý deň,chcela by som poprosiť,či mi môžte poslať na osobu,ktorá cvičí Pilates v Malackách.

Ďakujem,s pozdravom Martina Červeňová

Prosim vas moze ma niekto oslovit a dat kontakt na nejaku cvicitelku ktora je s Prievidze.Dakujem.

Dobry den, chcela by som zacat cvicit pravidelne, viete mi dat kontakt na cvicenie v BA - Karlova Ves, prip. Dubravka, Dlhe Diely? Dakujem.

v materskom centre slniečko, tam chodím cvičiť aj ja,a ak máš malé dieťa,máš ho tam možnosť počas cvičenia nechať s opatrovateľkou v herni.je to aj cenovo výhodné

ani neviem ako som sem zabludil, ale mame som nasiel osobnu trenerku a pochvaluje si… tak ak chcete skusit 0907 102 948 (meno si nespomeniem, mam ju uloznu ako “trenerka”)
PS: iba BA, sorry Kosicanky:)

Dobrý deň, vie niekto o cvičení Pilates v Topoľčanoch? Ak áno, poprosím kontakt na miesto alebo na konkrétnu osobu. Mám o toto cvičenie veľký záujem, ale nechcem cvičiť sama doma.Ďakujem.