Pilates - postava ako dôkaz

Ahojky
cvici sa to vo Vitalise v TO. Daj si www.vitalis.ic.cz a tam mas aj mapku a aj rozpis, pa pa

Ahojte,
pokiaľ chcete Pilates v KE tu je kontakt na trénerku, ktorá má certifikát Pilates Institute a zaoberá sa aj Pilatesom Medical. Katka - 0908368568. Robí individuálne tréningy aj skupinové hodiny.
Viem, že v KE je viac cvičiteľov Pilatesu, ale s touto mám najlepšie skúsenosti a v KE je už len jeden človek, ktorý má tak kvalitné školenie v tejto oblasti ako ona.

ahojte vsetci, mam jednu dolezitu otazocku… uz dlhsiu dobu sa snazim zlepsit stravovacie navyky a myslim, ze sa mi to celkom dari, sice postupne, ale dari, z povodnych 84 kil som schudla na 69 za necely rok, no pri mojej vyske 166cm mam stale nadvahu. V praci sedim pri pocitaci 8 hodin denne a problemy s chrbticou a krcnou chrbticou su stale pritomne(bohuzial). Velmi ma zaujali pilatesove cviky, kt. som ako darcek dostala do jedneho casopisu na DVD a bola som ohurena tym ako pekne sa da spevnit svalstvo a hlavne flexibilne sa ohybat, o tom som vzdy snivala. Ako teenagerka som hrala hadzanu niekolko rokov, no moje klby niesu od toho obdobia celkom v poriadku, tak som s tym skoncila. Bola by som Vam velmi vdacna ak by mohol niekto kompetentny zareagovat na moj prispevok. Velmi by som to ocenila.
Pekny den vsetkym… Gabika :)))

ahoj, neviem, či som kompetentná, ale odpoviem :o)))…pri Tvojom pozitívnom postoji a chuti sa tymto cvičením určite schudnúť dá, Pilates nie je klasické posilňovanie, ale spevnenie a zároveň natiahnutie svalov, takze vysledny efekt je aj úprava postavy a hlavne správne dýchanie spojené s kontrolou držania tela.Ja odporúčam cvičenie s cvičiteľkou, hlavne zo začiatku, pretože na správnu polohu tela a správne cvičenie dohliadne, cvičenie na doma by som Ti odporúčala až neskôr, keď už budeš vedieť ako na to…prajem veľa úspechov. Biba

dobry den chcela by som sa spitat ci je mozne cvicit pilates ked mam koxatrozu a ak ano ako mi pilates moze pomoct… dakujem

Individuálne sa v Topoľčanoch Pilates cvičí v prevádzke Klasická masáž pri Úrade práce, to pre tých, čo majú radi pri cvičení menej ľudí alebo zdravotné problémy a treba na nich dať pozor.T.č. 0910 945 574. Ahojte. Eva

Dobry den, viete mi prosim dat kontakt na nejakeho dobreho cvicitela/cvicitelku pilatesu v Ziline? mam problemy s chrbticou, tak by sa hodil odborny dohlad, ale potesim sa aj kolektivnemu cviceniu.
Dakujem

V Ziline odporucam Pilates studio (p. Supejova) - adresa Za plavarnou 3937/1 . Kontakt: 0903701406 . Okrem ineho su vybaveni kvalitnymi pomockami. Ak mate problemy s chrbticou, Pilates cvicenie je to prave, odbornik Vam urobi program na mieru, podla Vasho zdravotneho stavu. Urcite odporucam. Zaujimava stranka pre vsetkych, ktori cvicia Pilates: http://www.pilates.pomocky.sk/

Mozete prosim poradit ci a kde sa da cvicit pilates v Piestanoch. Dakujem

pred pár dňami v dobrom ráne na Markíze predstavovali novú cvičebnú pomôcku, nejaké"šúchajúce podložky" , no nepozerala som to od začiatku tak mi unikol úvod:názov pomôcky a kde sa dá zakúpiť.Som totiž po operácii platničiek v bedrovej časti chrbtice a tým mám neohybnú bedrovú časť a každým rokom priberám na váhe nakoľko som musela zanechať moje nej cvičenie " päť tibeťanov".Doposial mi vyhovujke alternatívne cvičenie Pilates ale zdá sa mi dosť fádne. Nová podložka ma nadchla a dá sa s ňou cvičiť aj Pilates. moja prosba je, ak mi viete poradiť názov a kde sa dá kúpiť, budem Vám povďačná.Moc ďakujem.

Ak ešte hľadáte Pilates v Košiciach,som certifikovanou cvičiteľkou PILATES MEDICAL.
Mgr.Iveta Kondásová,
0907 926 552, 0911 259 371.

Dobrý deň, je možné cvičiť Pilates aj v Liptovskom Mikuláši? Ak áno, môžem poprosiť o kontakt na osobu alebo na miesto ,kde sa organizuje cvičenie Pilates? ďakujem

Pilates centrum, Winterova 62, Piestany
0905/968 744

Podložka na cvičenie sa volá FLOWIN a je možné ju zakúpiť v predajni FITSHOP LAYLA ul.Mickiewiczova 2.

Cafte baby od novembra sa v ziline otvara novy Pilates na Bulvari ,byvala galeria silvia :slight_smile: Konecne nieco v meste,tesim sa :slight_smile: pridite aj vy…papa

ahoj Lulu,mozes mi blizsie dat info o tom pilatese na bulvari??? ako,kedy ??? dakujem…mam zaujem tam ist,rozhodujem sa medzi pilatesom a jogou…dakujem

prepac,nebola som dlho na fore…ak mi naoises na sukromny mail dam ti tel.cislo a mozes tam zavolat :slight_smile:

mail je mysuliatko7@azet.sk

Lulu, bola som sa pozret na bulvari na pilates, je to tam strasne neutulne, posobi to tam na mna stroho a neprofesionalne.

Chodim cvicit pilates za plavaren (p.Šupejová) urcite odporucam je tam fakt super, pekne studio a velmi prijemna atmosfera.