Pircing

ahojte mam 15 rokov a sa mi strasne paci pircing v nose stale som nad tym vahala ci si ho mam dat ale som sa uz rozhodla ze ano.prosim povedzte mi ze ci to boli alebo nie,ci su pri tom neake komplikacie…

Ahoj, ja ti chcem povedat, ze ja mam piercing v pupku a nemam ziadnu fobiu z nicoho, aj ked mam jednu z detstva a kazdeho je to rozdielne a verte, ze to vobec nie je koli tomu, fobia vznika vacsinou z rozumu cloveka a nie nejakymi bodmi, ktore ti prepichnu na piercing a mam to overene, takze baby, nebojte sa, to su len vymysly.

Ahoj kaji, ja som si dala tiez piercing do nosa a uz ho mam od 13 rokov a mozem ti povedat, ze to len trosku stipne, ked ti to bude robit, ale bude ta to boliet tak, ako by ti davali nausnicu, viac nie a co sa tyka, ci by si s tym mala nejake problemy, tak to myslim, ze nebudes s tym mat nejake problemy, moze sa stat, ze ti to moze hnisat, ale to je male riziko, ja to mam uz tri roky a nemam stym ziadny problem.

Prosim ta, cim ti robily pirsing do jazyka? Nastrelovali ti to alebo nejak inak to prepichli, prosim odpovedz rychlo a kazdy to umrtvuje alebo nie? Pls. odpis na moj mail, dakujem.

Ahojte, chcela by som si dat piercing do jazyka, ale neviem, ci si ho mam dat prepichnut v studiu, alebo mi ho ma prepichnut kamaratka. Dik

Ahoj. Velmi sa mi paci pircing v oboci a chcela by som si ho aj dat, ale neviem, bojim sa, ze to velmi boli? Kto ma, bolelo to?

Ahoj, ja mam pirsing v nose, tiez som vahala, ale rozhodla som sa, ze si to dam, bolelo to, ale nie velmi, ved si prestav male deti si davaju usi prepichovat, nie je to take hrozne a ja som ani nekricala, len ked som otvgorila oci, vybehli mi velke slzy a nelutujem, som rada, ze som si ho dala.

Ahojte vsetci, mam pircing v pupku uz 8 mesiacov a doteraz to bolo uplne v pohode, ale len doteraz. Zrazu sa mi na pupku vedla pircingu vytrvorila velka hrcka a strasne bolestiva, nemozem koli tomu ani spat, poradte mi prosim.

No urcite nech ti to nerobi kamaratka, ved to nie je prepichnut kusok koze nad pupkom, alebo na uchu. Urcite chod radsej do studia.

Ahoj, aj ja mam pirsing v pupku - 5. mesiac. Hojilo sa mi to dlho a uz som myslela, ze pojdem na chirurgiu, nech sa mi na to pozru. No potom som si ho vytiahla, precistila poriadne tym roztokom, co mi dali v studiu a natierala kalciovou mastou. Tak ju skus aj ty, ak to neprejde, zajdi na chirurgiu, aby si nieco nezanedbala, hm.

Chcela by som si prepichnut jazyk, ale neviem, ako mam ukecat mamku, aby sa nestrachovala, ze to skodi mojmu zdraviu, poradte mi prosim …

Presne aj mna to len trosku bolelo a potom tiez som nekricala, len ked som oci otvorila, vybehli mi slzy a ma to stipalo, ale nebolelo.

Ahoj, ja som mala piercing v jazyku 2x. Prvy raz to bolo super, pretoze prepich absolutne neboli. Hojilo sa mi to asi 5 dni. Lenze po pol roku som si to dala von, lebo mi bolo luto, ze tatka to hnevalo a nesuhlasil s tym. No a po roku od vybratia prveho piercu som si dala druhy raz, ale piercer mi trafil jazvicku, ktora neni vidno a krvacalo mi to cely tyzden, tak som si to radsej dala von. Jednoducho mamke vysvetli, ze ak si das bioplastovy piercing, ani zubky ti to nepokazi. Ja mam aj piercing v nose. To tez vobec nebolelo. A teraz na jesen sa chystam na pierc do pupku. Takze ked tak daj vedet, ako si dopadla. Drzim palce.

Ja by som si chcela dať tiež piercing do spodnej strany pery, ale ségra mi to zakázala, (mamka by mi aj dovolila, lenže ona ju namotáva, že mi to kazí moc zuby) ako ju mám presvedčiť, myslí si, že je to škaredé, a ináč neviete, koľko to približne stojí? A bolí to moc? Ďakujem.

Ja by som si chcela dat do jazyka a kebyze mi to robi kamratka to nevadi? A boli to velmi?

Ahoj, pocuj, rada by som sa ta opytala, ci to nie je priskoro, dat si pirsing v 13 rokoch, vies ja mam prave 13, len pred mesiacom som mala 13. narodeniny a strasne moc by som si chcela dat pirsing do jazyka, len sa ta chcem opytat, ci musis mat nejake povolenie od rodica, ked ides do studia a chces si to prepichnut, alebo ci tam musis ist s osobou starsou ako 18 rokov, prosim ta odpis, dakujem.

Aj ja uvazujem nad pircingom do pupka, lenze uz niekolko rokov som alergicka na kovy a mozem nosit len zlato. Neviete mi niekto poradit, ci by bol vhodny pre mna sperk s chirurgickej ocele alebo titanu? Dokonca som citala, ze najskor treba dat sperk s bioplastu a potom az, ked sa to zahoji, potom sa dava z ocele, je to pravda?

Ahoj, mna to iba malinko bolelo a to mi prepichovala kamoska u mna doma a aj rychlo sa mi to zahojilo a ta kamoska, co mi prepichovala, ona si tiez davala, ale v salone a sa jej to tak zapalilo, ze si to musela dat dole a ostala jej jazva.

Mam pirsing v jazyku uz asi tyzden, ale neviem, ci to je dobre, lebo je to moc v zadu a neviem si ho vytlacit bez jazyka, je to dobre, ked to je v zadu a nie trosku v predu?

Podla mna by ti bol dobry sperk z chirurgickej ocele, ale je pravda, ze sa odporuca najprv bioplast, ja mam percing v nose, aj v jazyku, ten v nose som si dala hned kovovy, hnisal mi vyse tyzdna, ale potom pohoda, no a ten v jazyku som mala tiez najprv kovovy, nemohla som tri dni normalne fungovat, tak som si dala bioplast a hned to bolo ok, uz to tak nebolo, nehnisalo a vsetko islo lepsie. Nie je to povinne, len sa to odporuca, ale z vlastnej skusenosti ti mozem bioplast len odporucit.