Pircing

Prosim Vas o radu, chcela by som si dat piercing do ucha, viete mi povedat, ci to boli a co to asi priblizne stoji. A este by som sa chcela spytala na tetovanie, nieco male by som si chcela dat na chrbat, viete mi povedat cenu? Dakujem.

Neboli to vobec, ale plati sa za to 5 eur.

Ahoj, chcela by som sa opytat niekoho, ked si dam pircing do nosa a nahodou sa rozhodnem si ho vybrat, ci mi dierka v nose zarastie a nebude ju vidno? Dakujem za odpoved!

Ahojte, ja by som sa chcela opýtať na piercing do obočia. Viem, že to veľmi nebolí ale toho sa ani tak nebojím ako toho, že keď si to vyberiem, dierka mi nezarastie. Zostane tam po piercingu aj nejaká jazva alebo nie? Ďakujem vám za odpoveď :slight_smile:

Ahojte, mam v uchu 3 dierky a neskor som si dala prepichnut aj hore. Spociatku to bolo fajn, ale neskor sa mi vytvorila hrcka. Co to vlastne je? Nejde z toho hnis a ked ju stisnem, boli. Ako mi uplne zmizne? Uz dlho som to cistila poriadne ale stale tam je. Mam ucho nechat tak a zahoji sa samo? Alebo si mozem nechat nausnicu, budem poriadne cistit a hrcka zmizne? Prosim, odpiste.

Ahojte, mám 13 rokov a chcem sa opýtať, či treba na piercing súhlas alebo prítomnosť rodiča? Ďakujem

Ahoj, no nie všade - ja som si dávala ako 15. ročná a nikto sa ma nič nepýtal, možná niekde sa spýtajú, ale pre väčšinu salónov je to biznis, nemusíš sa báť. Ale rodičia mi na to aj tak prišli a potom sa so mnou dva mesiace nebavili.

Ahoj, ostane určite stopa. Niekomu to vidno viac, niekomu menej, niekto má štastie a úplne mu to zarastie, ale vidno to.

Mne robili piercing do pupku v Nemecku, a bolelo to jak fras, a dlho sa mi to hojilo, ale je to individualne. Je to dost zle miesto na hojenie, lebo sa preklanas vela krat pocas dna, ale ked sa to zahoji, stoji to za to, aj ta bolest.

Ahoj.Nemusis sa nicoho bat. Je to 5min.zalezitost.ale ak by si chcela si niekedy dat dole pirsing a aj na dlhsiu dobu tak to nevadi len ti zarastu dierky ale jazvy nebudes mat.lrn dierky zarastene.