Plastická chirurgia Ružinov

Napíšte prosím vaše skúsenosti s touto klinikou v Ružinove. Výsledky operácii a prístup.

Mozem len vychvalit do neba. Bola tam mamina, neviem si vynachvalit pristup kolektivu. Bola tam jedna mlada lekarka, ktora bola velmi neprijemna, aj povahou, aj spravanim, ale jeden clovek nemoze zatienit cele to osadenstvo, ktore je nesmierne mile.

Čo ja viem ja som tam bola na konzultacii a mala som pocit, že tam na mňa nemajú čas. Doktor sa ponahlal a ani som sa moc nestihla popýtať. Potom som išla do Interklinik a doktor sa mi tam venoval vklude bez ponahlania a mala som hneď k nemu dôveru, bez pocitu že na mňa nema čas.

ahojte bola som operovana v Ruzinove plastika a bola som velmi spokojna ci uz s doktorom tak aj s personalom su velmi prijemny.

Dada a kto ťa operoval?

To je pokus o reklamu?

ahoj operoval ma Dr.Palencar,bol mi odporuceny a som spokojna.

preco pokus o reklamu? Ved ked sa tam niekto chysta na opku,preco by sa neopytal?
Su tam dobry Dr.ktori operuju aj pre ine (sukromne) kliniky.
Ja som bola tiez operovana v Ruzinove-nie konkretne na plastike,a bola som spokojna…personal velmi prijemny…aj na operacnej sale.
A ci maju alebo nemaju tolko casu…zalezi,ci im nepride nejaky uraz-ktori musi byt zoperovany…predsa je to statna nemocnica,kdezto na sukromnej maju max.2paciantov…a urazy im urcite nehrozia…zeby im tam sanitka niekoho priniesla…

Aj mna operoval Dr. Palencar, a som maximalne spokojna, a velmi rada mu budem robit reklamu

ahoj Ada kedy ta operoval a co?ja som 6tyznou po prsiach a som maximalne spokojna.akurat zajtra idem na kontrolu.je strasne mily a hlavne ochotny…

ahoj dada, mne robil 19.2. modelaciu a s vysledkom som velmi spokojna, len ma otravje ta “sexi” podprsenka.a tebe robil co?

Aho Adka mne robil augmentaciu zvadsenie prsnikou na kolko som nebola obdarovana tak som si splnila svoj sen a uz to mam za sebou konecne.Dr.Palencar robil aj kamosky tak mi bol odporuceny a nelutujem,ano -SEXI-podprda je otrava hlavne na zaciatku ked to boli a je opuchnute,ale teraz sa to uz da vydrzat.ja ju budem nosit uz len dva tyzdne.A ty ako po opke pohoda neboli?

ahoj dadka, po modelacii nie su take bolesti ako sa uvadza pri zvacseni, hned po boli opuchnute asi tyzden a vtedy boli ako silikony, ale teraz su uz bez opuchov a su krasne 75/B, ja som zvacsit nepotrebovala, len tvar sa mi zmenil, pretoze som vela pribrala v tehotenstve a po schudnuti to bola hroza…a neboli ani rovnako velke, a pravdu povediac, neckala som ze budu po take super a nastastie sa aj jazvy velmi pekne hoja, len uz sa neviem dockat, kedy budem moct cvicit,ale ty si na tom lepsie, ked si uz 6 tyzdnov po…tichucko zavidim

Je pravda, že tam majú aj všelijake úrazy a iné povinnosti ako na súkromnej klinike, kde majú čas sa pacientovi venovať, tak preto je to tak narýchlo. To chápem, maju toho veľa.

Ahoj Adka tak dnes som bola na kontrole a vsetko je o.k.uz mozem robit vsetko nemusim sa setrit tak sa tesim hlavne ze mozem uz cvitit lebo som pribrala.ja som tiez bribrala pri malej aj som kojila dlho ale prsia sa mi vratili do normalu,po zvadseni mam aj ja 75b to je sranda ty sa tesis ze su mensie a ja ze su vadsie ale som spokojna pekne dvojecky.dam si este odstranit znamienka ale az na lesen mi povedal Dr.a odkial sa Adus?ja z Blavy.

ahoj dadka,tak to mas super, uz aj ja by som chcela byt v tomto stadiu, ja som tiez z ba a mne tiez Dr. odstranoval aj znamienka…sranda, ja budem 19-ho mesiac po a dr. mi povedal, ze mozem light cvicit, ale nenatriasat didi, tak skusim chodzu na bezeckom a uvidim…ja mam tiez uz o kilo viac…

Bola som velmi spokojná s prístupom sestričiek aj doktora, bol veľmi milý, ale škoda, že sa mu operácia nevydarila a ja teraz šetrím peniaze na opravu, lebo bez dalších peňazí, nebude ani oprava a ani ochota u neho o opravu…

Je tam veľa dobrých doktorov, len treba natrafiť na toho spravneho s ľudským prístupom. Mna operoval DR. Trška a som velmi spokojna aj s prístupom aj s výsledkom operácie. Nelutujem.

ahoj Adus neboj aj tebe to za chvilu ubehne a budes cvicit,ja som bola vcera cvicit a dnes mam svalovku ale vecer idem znovu to rozcvitit.a odkial si presne ja z DNV.kolko mas rocne dieta?to moje je teraz chore tak sedkame doma.

ahoj Dadus, moja mala ma 1,5 roka a ja som doma na MD,som z Podun.Biskpic a mala tiez vcera zacala kaslat, tak uvidime.A ako reaguje okolie na tvoje nove prednosti??