Plastická chirurgia Ružinov

Ahoj Aduska to je zlate take babo este moja uz papuluje ha ha,ja chodim do podunajskych na nechtiky tak ak by si chcela mozme sa niekedy stretnut a pokecat,moje okolie moc o tom nevie ja som to povedala len najblizsim lebo nie kazdy ma na to dobry nazor a nebavi ma to pocuvat na co ti to bude a pod…ja som si to dala koli sebe aj moj muz najprv moc nesuhlasim ale teraz je spokojny a co ty ako sa citis?idem vecer cvicit tak sa tesim pokecam s kamoskami.poslem ti mail mozme si pisat tam nech to kazdy necita ak chces ovsem maki11@szm.sk pa pa

Koho by ste mi odporučili z tejto kliniky na operáciu nosa? Mate niekto s niekym skúsenosti? Dakujem

Arial choď radšej na súkromnu kliniku, zaplatíš síce viacej, ale doktor sa o teba bude viacej zaujímať ako v štatnej klike.
A aj s výsledkom budeš spokojnejšia keď viacej zaplatíš.

Ja osobne poznam Milosa Krizka, je to mily clovek, ale aj jeho kolegovia nie su na zahodenie, myslim po medicinskej stranke

Tebe niečo operoval? Koho by so mi odporučila na nos? Nemaš prehlad? Ja nemam 40 000 na sukromnu kliniku. Aj keď je pravda, že tam by mal na mna doktor viacej času.

Nechcem tu obviňovať všetkých chirurgov, čo tam sú verím, že tam sú tam aj výborný odborníci, ale ja nemam dobru skusenosť. Zistila som, že peniaze su im prednejšie ako spokojnosť pacienta. Veď som nemohla čakať zázraky za polovičnú sumu ako v súkromnej klinike za raz toľko. Ja ak by som si mala znovu vybrať, tak už v živote nepôjdem na tuto kliniku do Ružinova.

Mia u koho si bola? Ja som bola u Koštála a som velmi spokojna aj s prístupom doktora a aj s výsledkom operácie. Mne robil nos.

V živote by som tam nepachla. Jedine ak zo zavaznych zdravot.dovodov. Ved vsade okolo v tom istom pavilone je plucna klinika!!! Pacienti s Tuberkulozou a chlamydiami chodia po rovnakych chodbach a vytahoch.Nachytat pre nic za nic tuberkulozu, to mi nestoji za to ani keby ma odoperovali zadarmo.Navyse v private mam aj zaruku a mozem reklamovat.Tu sa mozem stazovat na lamparni.Tie co ste mali augmentaciu dostali ste doklady o zaplateni a doklady od implantatov? Poznam jednu,co zaplatila najdrahsie implantaty a dali jej tam najlacnejsie.Doklad samozrejme nedostala.Prislo sa na to az ked jej implantat vyhnisal!!!

Bibi z etickeho dovodu meno neprezradím, ale mala som tu robený nos a musím ísť ešte raz. Ale musím zohnať peniaze na sukromnu kliniku, pretože tu už to nechcem riskovať. Ak by som vedela ako dopadnem, tak som mohla ísť hned na sukromnu a viacej zaplatiť a aj kontroly su častejšie a lekara to aspon zaujima ako to vyzera po určitom čase, ale tu nie.

Ja sa taktiez chystam na zmensenie prsnikov…a videla som ze poniektore ste tu odporucili Mudr.Palancara.mam sa teda obracat nanho? a este som sa cchcela spytat,ci vam zakrok preplacala poistovna,alebo ste si to museli hradit sami??dakujem za odpoved :slight_smile:

Ja som spokojna s touto klinikou čo sa týka vybavenia aj izieb, ale mam zlu skusenosť s chirurgom a do konca života budem ľutovať, že som neišla k niekomu inemu. Ale dopredu nikto nemôže vedieť ako dopadne a ako za potom zachova chirurg, keď už nepôjde o peniaze.

ahojte…chcem sa opytat…ake mate skusenosti s dr.kostalom)…diky…

ahojte…chcem sa opytat…ake mate skusenosti s dr.kostalom)…diky…lebo ja som pocula,ze si dost robi zarty z pacientiek a odhovara ich od operacie,konkretne nosa…

ahojte…no ja som bola tiez,sa nahlasit na operaciu nosika a prijimal ma doc.fedeles,bol mily a bola by som stastna, keby ma operovali prave jeho rucicky,ale mam termin az na b.rok,tak uvidime…ale mala som dobry pocit

Určite budeš spokojna, a koľko budeš platiť ak sa môžem opýtať? A ešte v ktorý deň si tam bola? Išla si konkretne za ním? Alebo tam len nahodou bol prave on? Dik.

Ja som bola u Kostala tento tyzden na konzultacii (chcem si dat spravit nos) a vobec ma neodhovaral, bol v pohode.

Ahojte mate niekto prosim skusenosti s dr Hajekom? Konkretne s operáciou nosa. Alebo ak vam niekomu aj niečo ine operoval. Ďakujem

Ak ideš prvy krát na konzultaciu, tak môžeš v ktorom koľvek ročnom obdobi a ak sa chceš opýtať na nejaky problem ,alebo ak sa ti niečo nepozdava po operácii, tak radšej v letných mesiacoch je to menej depresívne obdobie :-D. Ale inak je to fajn človek.

Ja som tam mala taký pocit, že pokiaľ nemate razštep pery a podnebia, alebo nejakú platenu operáciu tak sa tam na vás doktor vykašle. Žiadny zaujem sa s vami poradiť o probleme aby všetko dobre dopadlo a starostlivosť neskôr po operácii, či je všetko v poriadku ako ma byť tiež žiadna. Určite tam nie su všetci taký len ja som mala smolu.

Janka so mnou sa tam chirurg bavil na chodbe kde chodili ľudia. Tak tam sa mu nedalo normálne nič povedať o probleme. Nemala som platenu operáciu z vlastneho tak som mu nestala ani zato aby sa so mnou normalne rozprával v ambulancii. Načo. Mohol mi aspoň povedať, že ambulancia je obsadena, alebo take niečo, to by som pochopila ale takto to bolo dosť nepríjemne.