Plastická chirurgia Ružinov

Ahojte…ja som nadmieru spokojna s prístupom lekarov a z ich pracou…bola som dva krat na operacii na plastike,ziadne skraslovanie iba mi robili co som mala vrodene…no ale ja som si pripadala ako na liečení!!! normalne sa mi nechcelo odtial odíst-…vrele odporucam,mna operoval DR.Ladislav Koštál odborník !!!a uzastny clovek popritom …

Dr.Koštala odporucam !!! urcite nebudes lutovat ja som velmi-velmi spokojna s jeho pracou a s pristupom !!!treba zažit …:))drzim pasticky!

Na Ružinovskú nemocnicu konkretne na plastickej chirurgii mam super zazitky…a super vysledok toho,co mi robil…A opakujem sa,ale DR.Ladislav KOštal je nielenže skvely,srandovny,stale nabity energiou ,trpezlivy …a pod ale perfektny odborník !!! a sestričky a cely personal no proste jednička!!! ja som z TT raz som tu bola v nemocnici no stacilo mi!!! v zivote nikdy…neporovnatelne ani zdaleka s chovaním a schopnostami lekarov z plastiky !!! nebojte sa ,smelo do toho…:))))

Veronika
To mam chapať akože sa ti tam páčilo? Neviem či to všetko myslíš pozitivne alebo opačne. Čo ti operoval dr Koštal? Si spokojna s výsledkom? Mne sa tam inak celkom páčilo super sestričky sú na detskom oddeleni, milé, ale doktor bol nejaký divný (nechcem menovať) ale citila som sa tam akoby som ho otravovala.

Ja som bola tiež spokojna so sestričkami a lekari su trochu uponahlany ale v pohode. Aj keď oni sa tam podľa mňa väčšinou sustreďuju na rekonštrukčnu plas. chirurgiu ako na esteticku. Mala som tam robeny nos ale teraz si to idem dať ešte doupravovať na nejaku sukromnu kliniku.

Sú tam aj skvelý doktori, ktorým zaleži na dobrom vysledku operácie a spokojnosti pacienta a jeho pocitoch s vysledku, snažia sa riešiť problém ak vznikne po operácii napr. zle zahojena jazva, alebo nie celkom taky esteticky výsledok operácie ako by mal byť…
Ale sú tam aj taký ktorým nezáleži na pacientovi, iba na peniazoch a ak maju upraviť nejaký problém, čo vznikne po operácii, tak viacej myslia na to ako sa na nich budu pozerať setričky, alebo kolegovia keď tam znova príde jeho pacient čo už tam raz bol s tou istou diagnozou. A nezáleži mu na tom či ste naozaj spokojný, jednoducho musíte byť a nedajbože aby ste sa odvažili prisť, že sa vám niečo nepači.
Ja som zažila ten horší prípad.

Stela, myslim, že maš pravdu a aj Janka čo písala nižšie. O deti s razstepom je tam skvelo postarane, kontroluju ich každý rok či sa im to pekne hoji po operáciach,ako rastú či jazva niečo netaha do strany a ak je treba tak im to znova operuju aby mali pekne usta v dospelosti, ale ja som tam mala robený nos a mala som pocit že to doktora neaujima ako to vyzera napr po odpuchnuti a či sa to to tiež pekne hojí ako ma, asi preto, že som neplatila vela ako v sukromnom centre ale ak by si vypýtal dala by som mu aj 30 000 ale za polovicu som nemohla očakavať nejaký dokonaly vysledok, ale viacej si nepýtal, čo už. A otravovať ho znova asi nema vyznam maju tam dôležitejšie veci ako nejaka ešte mala uprava na nose.
A čo chodili na vizitu doktori tak boli milý a aj všetky sestričky super.

Ja som po augumentacii prs uz skoro tri roky a som spokojna.Dostala som doklad o zaplateni ale faktura z implantatov bola troska cudna.Doktor mi ponukol dva tipi implantatov jedni boli z francuzka a druhe z USA tak som si samozrejme vybrala tie drahsie a kvalitnejsie co boli z USA.No a na fakture z mojich implantatov bolo napisane ze…made in Nedherland…

Cauko, ja som 2 tyz. po plastike nosa, zatial sa mi vysledok mezda taky aky by som chcela, no uvidime. nabuduce by som si asi vybrala ineho lekara…aku mate skusenost s plastikou nosa?

Ahoj Angelika ja som od operácie nosa pol roka tiež sa mi môj nos moc nepači, mam na nom stale hrbolček a trošku je nesumerný ten nos ale aspon je lepši ako bol a na opravu chcem isť k tomu čo ma operoval. Minarovjech, inak milý lekar ale aj tak by som si to ešte dala trošku upraviť. Veď ja s tým nosom budem žiť a nie on. Ty si u koho bola? Ak sa môžem opýtať?

Aj ja si myslím, že tam robia skôr iba rekonštrukčnu chirurgiu ako esteticku. Ak si chce dať niekto operovať napr nos alebo uši a pokial to nie je zo zdravotneho hladiska, že nemôžete dychať alebo mate tie uši natrhnute od urazu tak lepšie je isť si dať spraviť esteticke upravy na nejaku sukromnu kliniku. Mne tam chirurg odmietol spraviť nos tak, aby vyzeral pekne.

Dievča Ty si prva čo si to všimla. Tieto praktiky su tam inak celkom bežne a hraničia s trestnym činom. Ako Ti mohli vložiť niečo ine než na čom si sa dohodla?
Bude to asi rozdielom v cene !!!
Už tu niekto popisoval ako niektora zaplatila implantaty USA za 40000 a vložili jej Implantaty za 15000. Dozvedela sa to až keď je vytiekli a na inom pracovisku jej ich vybrali…

Rebeca ja by som rada vedela kto ťa to operoval. Napíšeš prosim aspon začiatočne písmenko? Viem, že niekto nerada spomina chirurgov na nete ale aspon takto.

Maria prečo nechcel? Ako to myslíš?

Nely ja som mu verila pôsobil presvedčivo a hlavne sebaisto, že nos budem mať pekný, sumerný a prirodzený. No nie je to tak, trošku sa to asi nepodarilo a opraviť chybu mi odmietol. podla neho je dobrý. Som veľmi sklamana z vysledku operácie a hlavne z chirurga a tie chyby si ani nikto tam nevšimne ak sa tam pozrie do zrkadla a ak aj ano kto by mal odvahu povedať, že sa mu nos nepači. Aj tak by to nemalo vyznam kedže je ešte opuchnuty a treba čakať na vysledok par mesiacov.

ahoj petra, ´mna robil doktor palencar, a povedal, ze vysledok tak o 3 mesiaca. mne islo hlavne o upravu spicku, chcela som zuzit a podvihnut, len sa mi zda stale siroky, vraj je opuchnuty, tak uvidime…rozmyslam nad sukromnou kůlinikou. ja som platila 600e. koho ti odporucaju?

Milá Rebecka. Americké implantáty firmy Mentor sa vyrábajú v Holandsku. Je to preto, že v Amerike boli donedávna silikónové implantáty zakázané a asi aj kvôli daniam. Veď aj Japonci vyrábajú svoje autá napr v Británii. Takže ak máš mad in Netherland, tak máš jedny z najlepších na svete.

Maria ani ja by som nemala odvahu tam hneď povedať, že sa mi niečo nepači aj tak to bolo ešte opuchnute.

To je ta lepšia možnosť. Ale jedna sa tu o to aku dostala informaciu a čo je bolo realne vložené.

Nechápem. Kupuješ si predsa značku. Dnes sa polovica značkových vecí vyrába v Číne pod kontrolou kvality. Myslím, že značková vec z Holandska je predsa len lepšia ako z Číny. Drahá, to je globalizácia. Kúpiš talianske topánky vyrobené v Poľsku, nemecké auto vyrobené v Španielsku a americké implantáty vyrobené v Holandsku. Sú už aj americké implantáty vyrábané v Kostarike.