Plasticka operacia odstavajucich usnic

ahojte, chcela by som sa opytat ci tu ma niekto skusenosti s plastikou usi. ci je to velmi bolestive, ci sa mu nejaky cas po operacii nevratili usi do povodneho stavu atd… a ako to vychadza cenovo?

cenovo cca 15 tis. Sk. ani po case sa nevratia do povodneho stavu, nakolko pri operacii sa odstrani kus chrupavky a ta uz nedorastie. co sa tyka bolesti- nic hrozne. vydrzia v pohode aj 10 rocne deti

ja som ale pocula o ludoch ktorym po par mesiacoch tie usi trosku zacali odstavat hoci to nebolo take ako pred operaciou… asi to zalezi aj od hrubky chrupavky. ty si tuto operaciu absolvovala kde? ja rozmyslam nad KE kedze to mam blizko

1 Like

ja som dneska prisla s nemocnice vcera mi operovali tie uši keby chcel niekto vediet podrobnosti moj e mail nika7472@azet.sk

mne robili plastiku usi v pondelok v presove. ak je niekto zvedavy tak piste na mail

Ahoj.Mna by zaujimalo ze kde ti to robili v Po.Mas nejaky kontakt kde by som sa mohla objednat?Budem musiet podstupi aj nejake vysetrenia?Myslim tam v Po?Ja by som to chcela tiez podstupit.Na kolko mam problem z usami.Kolko ta to v Po vyslo cenovo?Za odpoved vopred Dakujem.

Ahoj, v PO mi to robili vo FNsP PO. co sa tyka kontaktu, tak tu najdes vsetky: http://www.fnsppresov.sk/nemocnica/0832/

pred operaciou netreba robit ziadne vysetrenia, len sa dohodnes na termine a ides pod noz. a co sa ceny tyka tak je 10tis. mozno sa ti podari aj zjednat:)

Da sa tato operacia robit aj 4-ročnym detom?

Aj mna by zaujimalo, ci sa 2 rocnemu dietatu este nejakym sposobom daju napravit odstavajuce usnice. Ked sa narodil, stale sa mu krcili pri spani a ked vedel sam sediet, tak si ich krcil stale sam. Nedalo sa tomu zabranit, museli by sme mu zviazat ruky a usi prilepit. Zacali mu odstavat. Teraz ma dva roky a neviem ci to este nejakym sposobom ide napravit, lebo z krcenia usi uz vyrastol a ked spi, tym ze mu uz odstavaju si ich samozrejme prilahne vzdy pokrcene. Je na to este nejaky iny mozny sposob, mimooperacny? Alebo je uz neskoro? Velmi pekne dakujem za kazdu vycerpavajucu odpoved.

mňa by zaujímalo, aký dlhý pobyt je v nemocnici
po operácií a koľko nemôže ísť po zákroku do
práce, keď bude obviazaná

už si mesiac po zákroku aký máš pocit?
Za aký dobu si ušla do práce alebo do školy?
Koľko Ťa to stálo?
A koľko si bola po zákroku v nemocnici?
ĎAKUJEM

ahojte ja som po operacii 4 dni a po 3 ma pustili domov…teraz budem muset chodit na prevazy…zaujimalo by ma ako dlho to budem muset mat na hlave a ci aj vam okolo usi ostrihali…dakujem

Ahoj, ja som mal obviazanu hlavu po operacii 11 dni a prevazovali mi to 2 krat. a okolo usi mi nic neostrihali pokial mas na mysli vlasy. lebo tie mam kratke

Pozeram, ze nam asi nikto neodpise :o(

Mozu sa 2rocnemu este napravit odstavajuce usnice,alebo bude nutna operacia?Niekto tvrdil, ze do 5rokov sa to este moze spravit same…je to pravda?Mate s tym skusenosti?

ahojte,ja mam za sebou dve operacie,prva dopadla zle,ale nechcem vas strasit,usi sa mi vratili do takmer do povodneho stavu,az ta druha asi po roku dopadla dobre:!)

ahoj viki, a kde ťa operovali, keď máš takúto zlú skúsenosť. Po akom čase sa ti
vrátili do pôvodného stavu? Bolela táto operácia?

kto ti upravoval usi prvy a druhy krat? ja mam tiez po operacii dva roky a nie som teda velmi spokojna. preto rozmyslam nad upravou.dakujem.

mne to odviazali po 8 dnoch aj vybrali stichy a nemam ziadne problemy spokojna…len som mala nosit celenku a strasne ma otlaca a robi rany na usi zaujimalo by ma ci ked ju cez den nebudem mat sa mi mozu usi vratit do povodneho stavu…aj ked doktorka povedala ze uz odstavat nemozu…

Ja som po tom ako ma odviazali a dali dole stehy nenosil cez den uz nic na hlave, len na noc som si daval asi 2 tyzdne obvaz, lebo celenka az velmi stahovala hlavu. a teraz mam 2 mesiace po operacii a trochu sa odlepili od hlavy ale vyzera to prirodzenejsie ako po operacii, tak snad to takto ostane