Plasticka operacia odstavajucich usnic

Ahoj Viki,máš za sebou ozaj zlú skúsenosť,u nás v Leviciach operuje odstávajúce uši Mudr.Csendes na jednodňovej chirurgii a má skutočne pekné výsledky,ak by si mala nejaké otázky,napíš.Zlati.

chcem ist na otoplastiku ale neviem sa rozhodnut kde. kto poradi?

V trenčine je dobra Plasticka chirurgia aj ja som tam bola na operaci ušnic a som celkom spokojná . Tak ja ti radím íst tam a sú tam dobre sestrički a velmi milí doktori nic mam denixka10

ahoyte
mozte mi poradit nejaku dobru kliniku a hlavne nie za vela penazi? dalo by sa zaplatit aj na splatky alebo nejako sa dohodnut s lekarom co sa tyka penazi? mam 18 rokov a je to trosku problem naraz zohnat taku sumu. dakujeeem

cav ja som denisa ja uz som bola na operaci usnic a celkom zadarmo ale musis ist najprv k psickhologicke a ket ti zisti ze to fakt potrebujes mas to zadarmo . a ozaj ja mam 11 rokov.

a kde ta operovali?

Caute,

Ja mam termin na 4 alebo 5 maja. mam zmiesane pocity, pretoze neviem co ma caka. Pochadzam z Kosic. Ja som tu citala nejakych 15 tisic, ze sa plati? Mne povedali okolo 285 Eur. Tak to je rozdiel. Kto mi povie, co ma caka a neminie?
Ako dlho sa musi byt doma? Ja som pracujuca a neviem ako si to vybavit.Prosim o pomoc.

Dakujem

Ahoj,
zmiesane pocity som mal aj ja, lebo je to pomerne radikalna zmena, ale nemas sa coho bat. ja som tiez z KE ale robili ma v PO. Cele je to rychlovka, trochu neprijemny pocit a trochu bolesti po operacii, ale nic hrozne… s tym ako to vybavit v praci nepomozem, lebo som este studujuci.

ja nosim okuliare.

mas na mysli ci to prekaza kvoli obvazom? ak ano tak to ti neviem povedat ale urcite tam uz niekto co nosi okuliare bol. tak cakaj na odpoved.

ahojte ja by som sa len chcela opytat ci nahodou nevadi ked sa uzivaju niejake lieky! mozem ist normalne na operaciu?

ak uzivas antikoncepciu tak tu musis vysadit na sto percent ale o nejakych inych liekoch neviem ale myslim si ze by si nemala nic uzivat ale najlepsie bude ak sa spytas doktora…

chcela by som sa spytat ci niekomu zostala jazva na uchu po operacia asi tak v strede ucha na chrupavke,mne zostala a nevyzera to dobre.mala som 2 operacie a ta jazva mi zostala az po druhej.prosim odpiste.dakujem

chcela by som sa spytat ci mal niekto aspon dve operacie a ci vam pri druhejrobili obidve usi alebo len jedno.ja som mala dve operacie lebo prva nedopadla dobre,a doktor mi pri druhej operacii operoval len jedno ucho ze to druhe netreba ale nevyzera to dobre lebo kazde teraz vyzera inak.prosim odpiste.

Ahojte ja som po operacii vyse ako 2 mesiace.usi mam v poho len jedno ssa mi viac oddelilo ale je to minimalny rozdiel…mohol by ma niekto informovat za kolko mu asi zmizli jazvy tak aby az tak nekricali…vopred dakujem…prosím napíšte mi na o5_neriesim@azet.sk…prosim odpiste niekto

Ahoj. Ja som bola na plastiku v decembri 2008 a teraz v januari sa chystam na druhu, prave ucho mi odstava, nie tak ako predtym, ale vidiet to, hlavne zozadu, ze odstava ovela viac ako lave. Doktor povedal, ze by bolo najlepsie to preoperovat, ale ze to bude zalezitost 20 minut, zevraj treba iba prichytit chrupavku zhora…
No ja som bola na operaciu v Piestanoch v Medicentrum >link<
pan doktor Mrazik, velmi mily pan doktor, celu operaciu sa so mnou rozpraval, operacia nebolela, len to bolo neprijemne, ako pocujete, ze vam rezu chrupavku, ale tie bolesti po tom, u mna boli ukrutne, ja nechcem nikoho strasit, niekoho to nemusi boliet vobec, ja som mala silno pritiahnuty ten velky obvaz a ten mi silou tlacil na chrupavku, trapila som sa tyzden s tymito bolestami a potom sa ukazalo, ze to bolo kvoli tomu, cela chrupavka bola omodrena, takze keby nebolo toho, ze mam zle urobeny obvaz, tak nemusim tak trpiet, cely cas som bola na silnych tabletkach od bolesti. A mam 10 mesiacov od operacie, a usi mam citlive na dotyk, myslim tym, silnejsie buchnutie, dost to este boli, ale prvych par mesiacov to bolelo ovela viac, v noci som musela spavat len na chrbte. No a po asi mesiaci mi zacalo to prave ucho odskakovat, doktor povedal, ze asi povolil steh, takze idem znovu. Ale poviem Vam aj tak to vsetko, tu bolest nelutujem, a vidite idem znovu v januari, aj ked sa velmi bojim ale idem. Uska nie su 100 percentne, ale mozem kludne nosit cop, nebojim sa ked zafukne vietor, a to je pre mna super pocit. Tak uvidim, ci ta druha operacia bude v poriadku, drzte mi palce a ak ma niekto nejake otazky, kludne napisem moj mail gricovamartina@gmail.com

Ahojte…prosim vas napiste mi ako dlho trva zakrok a ci to po operacii velmi boli.Nepozna tu niekto neakeho spolahliveho lekara v bliskosti Presova.A este by som chela vediet ako je to s vlasmy ja mam dlhe vlasy a ci mi ich budu musiet ostrihat.Ďakujem…moj mail je HVIEZDICKAx3@azet.sk

Z toho, co tu popisujes bol pan doktor sice velmi mily ale operaciu,o ktoru v prvom rade islo, hrubo pobabral.Skoro by sa dalo povedat, ze nema ani sajnu o tom ako sa to operuje a aka je pooperačna starostlivosť.Ver mi viem o čom pišem.

Ake jazvy!! Po tejto operacia nemas mat ziadne jazvy, co by kricali. Len odbornik ma vidiet ze bol robeny neaky zakrok!
Boze kam to chodite na operacie!

Daj ho na sud!!!
Ludia vlezu pod noz uple hocikomu.