Plasticka operacia odstavajucich usnic

Ahojky, chcela som sa spytať, bola si u p. Sisku na plastiku ušníc a ako to dopadlo, nosila si čelenku alebo si mala obvezy?

Ahoj ja mám veľmi odstaté jedno uško… to druhé mám dobre :slight_smile: a toto leto by som mala isť s ním na plastiku… ale strašne sa bojím nejmä bolesti… chcela by som sa opýtať že či to boli ked to uško operujú… a ako veľmi to bolí po operacíí Mala by som isť do žiliny… veľmi rada budem ak mi odpovieš… vopred Ďakujem

Ahoj ja idem teraz na plastiku… a práve najviac sa bojím tej bolesti… a teraz ako to tak čítam sa rozhodujem že asi nepojdem… ale strašne by som si to chcela dať ale najviac sa bojím tej bolesti… prosím pomoc… Ďakujem

Ahojte ja som bola na operacii vrchnej casti jedneho ucha v BA u pana doktora Fabryho - posonium clinik. Tak strasne som sa toho bala a odhodlavala asi 10 rokov. No nie je to nic take hrozne ako to mnoho ludi opisuje. Najneprijemnejsie je umrtvovanie kt vlastne ani neboli Iba som sa par krat zamracila a bolo. To ze pocujete ako vam to reze vobec hrozne nie je. Nie je to pocut az tak velmi. Tym ze mi nepripinal usi k hlave tak mi doktor nedal na hlavu bandaz, iba mi ucho oblepil takym “rychloobvazom”. Uz je asi 3 hodiny po operacii a stale necitim ziadnu bolest Aj ked je pravda ze bolest dobre znasam. Menstruacne krce su 100 krat horsie. Dnes je stvrtok a do prace pojdem asi v stredu. Rozpustim vlasy a usi nebude vidno. Snad :slight_smile: Kludne sa ozvite ak mate ktokolvek akekolvek otazky.

Ahoj Karin. Ja som tiez cerstvo po operacii oboch usi. Podobne som sa bala, ako asi kazdy pred rezanim:-) Fakt, ludkovia nebojte sa, niec coho. Lokalna anesteza je super, ide o vpichnutie injekcie, co kazdy pozna / ustipnutie vcelickou / , mozno snad tie zvuky okolo vsetkeho su pre niekoho neprijemne. U mna strach opadol ked som bola opichana a nic necitila. Doktorka sa ma pytala, ked isla rezat, citite nieco? a ja ze necitim a isla na to. Dr, Kostalova bola super, mila, tiez som bola v sukromnom zariadeni v BA, Chirkoz. Kedze som z Petrzalky, mala som to iba na skok. Inak vrelo odporucam. A nebojte sa.

Ahoj. Ja som bola na korrekcii teraz v nedelu. Mala som dost odstavajuce usi, a ja som sa tiez strasne bala… Teraz som po tom, mam strasne bolesti, neviem ani spat, uz som z toho hotova… :- ( Ale videla som vysledok, a myslim si, ze ked mi odstrania tu bandaz budem spokojna s vysledkom… Operaciu sa da vydrzat, vobec to neboli, len tie zvuky… Ja ti vrelo odporucam, ta bolest casom zmizne a budes so sebou spokojna.

Ahoj, čítala som si Tvoj príspevok. Ja mám termín v ÚLK so 7-ročnou dcérkou teraz začiatkom júna. Verím, že tiež to bude tak, ako u Tvojej dcérky :). Bojím sa trocha, ako zvládne tú, lokálku", ale snáď nejako hej… kto ju operoval, nepamätáš si? Teraz by ju mal primár Guba…

Ahojte tiez som bola na operacii usi a zozaciatku ma nic nebolelo ale ked vyprchala inekcija tak to strasne bolelo a v utorok som bola na preveze a teraz ma to strasne boli ndchodte na operaciu

Ahojte… som po operacii odstavajucich usi vcera mi uz dali bandaz dole teraz mam celenku ktoru mi dal doktor. ta celenka je dost uzka velmi mi tlaci na usi mam silne bolesti ani tabletky nezaberaju… mozte mi prosim poradit ake celenky ste nosili, ci vas to tiez tak bolelo, ci si mozem dat aj inu celenku? dakujem

Ahojte… Mám 16 rokov. Chcela by som sa opítať či je to fkt tak že sa ti môžu po operaci vratiť tie uši na povôdny tvar ? A aj po roku ?

podľa mňa áno

podstupil niekto aj nejaku vačšiu plasticku operaciu? Napriklad brucha, stehien?

Myslíš liposukciu alebo niečo na ten spôsob?

Dobry mate niekto skusenosti s touto operaciou v Kosiciach ??

bol niekto na nejakej plastickej operacii a ako analgetikum po operacii použil pumpičku?

chystaš na sa plasticku operaciu uši a chceš použit pumpičku?

nie, myslím akukolvek operaciu, nemusi byt plasticka. Čitala som, že je vhodna po akejkolvek operacii, len na to musi byt doporučenie od lekara

viem o nej, že sa použiva po plastike prsnikov a po cisarskom reze. Ale najlepšie ti na to odpovie tvoj lekar

takže ak ju niekto použije ako analgetikum tak neciti bolest?

kamoska na tom bola a usi jej neprestali uplne odstavat, bola mala ked ju na to dali,zahojilo sa a usi stale odstavaju trosku :slight_smile: