Plastický chirurg

Dobry deň, hľadám naozaj dobrého plastického chirurga. Nemáte niekto dobré skúsenosti s niekym v Bratislave alebo v okolí (Západné Slovensko)? Odporučte mi prosím niekoho. Vopred ďakujem.

Cauko, dobry je celkom MUDr. Brozman, ale Tvoj lekár Ti určite poradí niekoho dobrého, záleží od typu zákroku.

Veľmi dobrý je MUDr. Jozef Fábry, má ambulanciu v rodinnom dome na Tehelnej ul. v BA.

S MUDr.Fabrym mam dobré skúsenosti a má aj úžasné sestričky. Sú to šikulkovia!!!

MUDr.Fabry

Tiež sa chystám k doktorovi Fábrymu ale uvažujem aj nad Brozmanom. Teraz fakt neviem.

ma niekto skusenosti s mudr GUBOM?potrbovala by som to surne vediet…vopred dakujem

potrebovala by som odporucit dobreho plastickeho chirurga na otoplastiku- operaciu odstátych ušníc.

keby niekto mal skusenosti, prosim ho o radu. taktiez by ma zaujimali informacie o interklinik v bratislave-raci. dakujem

Nemam osobnu skusenost, ale kamaratka si davala robit plasticku operaciu prsnikov u MUDr. Fabryho a v zivote som nevidela tak dobre odvedenu pracu, klobuk dole. Ona si ho vybrala tiez na zaklade odporucania a myslim, ze neolutovala a je velmi spokojna. Takze ak plasticka operacia, tak jedine u docenta Fabryho!

Prosím vás ak niekto pozna dobreho plastickeho chirurga v Košiciach,zamerany na plastiku prs.

Ahoj, neviem, ktorý plastický chirurg by bol v Košiciach dobrý, ale viem, kto ma poriadne doriadil - Mudr.Jurášek.

Zmenšoval mi prsia. Po ňom som musela ísť na ďalšie 3 opravy (už nie u neho!!!), aj tak to nie je nič moc. A ešte bol aj poriadne arogantný, keď som vyjadrila nespokojnosť, nič nemienil zadarmo opravovať. Možno Ti to pomôže…

a kto ta potom dal dokopy,kde si bola?? Lebo ked si dam vyhladat u nas v Ke tak hodi,Juraska,Chirmed vela toho nieje

pre Andy: Akú operáciu sa dávala robiť Vaša kamarátka u MUDr. Fábryho? Zaujímali by ma bližšie informácie ohľadne operácie, cena…

Ďakujem

Bol niekto na zmenšení pŕs u MUDr. Jozefa Fábryho?

Mozem sa spytat na toho Fabryho… ? Odstranuje aj jazvy? A este ze kde to on je a za aku cenu…dakujem

Ahojte! Hladam dobreho plastickeho chirurga na abdominoplastiku - operacia brucha-strie. Nie je tu niekto kto sa uz podrobil takejto operacii? Ake su skusenosti?

Pre Evu

Prepáč, že tak neskoro odpovedám. Ja som sa dala “opravovať” v Poprade, ale tam vtedy robil MUDr. Minďas, už je v Blave. Počula som chválu na Plastickú chirurgiu v Banskej Bystrici. Diaľka problém, keď je človek po operácii, ale zas na druhej strane chceme byť krajšie, nie zohavené, však? Veľa šťastia. E

jednoznacne odporucam MUDr. Ladislava Košťála. Pracuje v Ruzinove, je skvely odbornik, robi opravy po doktoroch po celom Slovensku. ja by som nikam inam nesla.