Plastický chirurg

pre Barboru: Robí MUDr. Koštál aj zmenšenie pŕs. Na jeho stránke som videla, že robí len plastiku ruky. Na Ružinovskej plastickej chirurgii uvedený nebol. Ďakujem

Kto pozná prácu MUDr. Marsala z Euroclinic Trnava? Chystám sa na odstraňovanie znamienok na tvári, vybrala som si ho sama na základe intuície z množstva ponúkaných na internetových stránkach.

pre BM :

ano, Kostal je expert na chirurgiu ruky, ale samozrejme robi aj ine veci, kozmeticke vady, a aj prsia. Viem ze zvacsuje urcite, a tym padom si myslim ze aj zmensuje. Je to velmi prijemny clovek a vazne ma vynikajuce vysledky.

Ahojte, Bol niekdo u Fabryho na zväčšovaní prsníkou?

no, to mozno ano, co sa tyka plastického chirurga, ale ked sa nebodaj stane havaria a nemate sa cas na operaciu pripravovat nejakými ocistnými kurami, tak …

Ahojte, chcem sa spytat na Mudr. Ladislava Košťála je naozaj dobry ? chystam sa na liposukciu a nechcem ist len tak k hocikomu aby mi znetvoril telo, takze potrebujem naozaj skveleho odbornika a chcela by som ist do Ruzonovskej nemocnice v Ba, nemate niekto aj kontakt na pana Košťála? a priamo skusenost s nim ? a ake ma ceny ??? dakujem za odpoved :slight_smile:

Ahojte ma niekto skusenosti so zvacsovanim brady a licnych kosti,mozte mi poradit kto sa tym zaobera a ceny ake su. dik

to jimis:

no ja som bola u doktora kostala, je super, a naozaj sa tomu rozumie,je to chirurg ruky, preto neviem ci robi aj nieco ako liposukciu, to skor by si sa musela informovat, cislo priamo na neho nemam, ale ordinuje kazdy den, pobede asi od 14.00, dobeda operuje, ale skus tam zavolat a spytat sa ci to vobec robi. ja osobne ale liposukciu neschvalujem, myslim si ze je to prilis bolestive, komplikovane a zbytocne, no ale to je len moj nazor…

pardon…

To Zuzana…a ceny neviem…

Dr.Guba je vynikajuci aj Dr.Belovic obidvaja z Ustavu lek.kozmetiky,Tematinska 3.

Su to ziaci Dr.Koštala.Postaraju sa o Vas s ovela lepsim komfortom ako v statnom.Navyse

nad aj pod plastiku v Ruzinove prestahovali Podunajske Biskupice,takze ak chce niekto tuberkulozu alebo chlamidie nech sa paci.

Osobne by som si od 60r chirurga nedal vytrhnut ani chlp.

Takze nakoniec som si vybavila MUDr. Vlastibora Minarovjecha a bude mi robit liposukciu na klinike MEDICOM VIP tak mi drzte palce nech vsetko dobre dopadne :slight_smile: a dakujem za tipy a rady :slight_smile:

Vlasťo je dobry poznam ho.Budete spokojna.

Mozete ho pozdravovat.

Ahojte ma niekto skusenosti so zvacsovanim brady a licnych kosti,mozte mi poradit kto sa tym zaobera a ceny ake su. dik

to RON :

chcela by som trosku reagovat na ten nazor ohladne trhanie chlpu od 60 rocneho lekara, myslis tym MUDr Kostala??? Nemozem s tebou suhlasit, samozrejme ze je vela skvelych lekarov ale MUDr. Kostal je naozaj ten najlepsi akeho som kedy stretla. A co sa tyka toho ze oddelenie chirurgie ruky sa nachadza tam kde sa nachadza… bol si tam??? videl si ako vyzera zariadenie tohto poschodia??? chod a uvidis… keby kazda nemocnica a kazde oddelenie vyzeralo ako to, boli by nemocnice lepsie ako hotely. Naozaj je tam skvele vybavenie a velmi prijemny personal, to sa o klasickej vyskovej v ruzinove neda povedat.

Kostal je jeden z najlepsich plast.chirurgov
na slovensku.Dobre ho poznam aj oddelenie ktore je teraz novo vybavene.Je velmi pekne.Ranou pod pas je ta tuberkuloza vsade okolo,nadychane v chodbach a vo vytahoch.Pre mna je to zavazny faktor a vazne pochybenie statneho zdravotnictva.Preberalo sa to aj v televizii.Byt spickovym chirurgom ,podobne ako v sporte je mozne len v urcitom veku.A nikto z nas nie je nesmrtelny.Kazdy aj Kostal/aj ked som nemyslel jeho/ sa dostane do veku kedy by mal vyucovat medikov a nechat volny priechod pokroku.Ale kto sa chce liecit u zombi…Ked uz sme v Ruzinove,platili ste za estetiku na pokladni alebo z rucky do rucky? Mate doklad mozete nieco reklamovat? Na prepustacej sprave je uvedene skutocne to co vam robili? Alebo vam spravili augmentaciu a v sprave je lipoma thoracis? Aby sa Vam nestalo to ze date 50 000 za implantaty a vlozia Vam smeidy za 15 OOO.
Aj tie za 15 000 su dobre ale Vy ste predsa platili 50 000 a viac ci nie? Mate doklad o tom ake Vam vlozili? Toto sa uz velakrat stalo.Bol by som rad keby sa postihnute damy zapojili do diskusie.Liposukcie sa v ruzinove robia pristrojom ktory by uz aj na ukrajine bol vyhodeny v srote.Jednej pac.tam udajne prepichli pri lipos.slezinu.Nech skusia povedat ze nie.Nehovorim o dostojnosti pacienta ked pride na kontrolu a caka tam cele hodiny na osetrenie na chodbach kde sa pohybuju pac.s TBC,chlamydiami a pod.Terminy na operaciu su najskor za pol roka.Myslite ze to je kvalita?
Takto sa da pokracovat dlho a dlho.

Potrebovala by som bližšie informácie o plast. chirur. nosa, nejaké odporúčania na kliniky a šikovných lekárov, ktorí by mi mohli pomôcť, pretože je tu veľký výber a vybrať si len na základe tipovania sa bojím. Je niečo dobré aj na východe SR? Vopred veľmi pekne ďakujem.

Ahojte,má niekto za sebou plasticku operaciu prsnikov?? Rada by som,keby ste pisali tie ktore to mate za sebou,ako to prebieha,pocity a ako ste spokojne. Viete odporučiť dobreho chirurga?? najlepšie z východu,dikees

Ahoj ja idem v aprily na operaciu,robia to na Krivej 18 v kosiciach.

Tak ja som sa ku Jurasekovi chystala do Kosic,ale teraz si niesom ista.Fakt je arogantny?A nerobi dobre?Albo ma s nim niekto ine skusenosti?Prosim odpiste.

Tak ja idem do chirmed v kosiciach. Vie niekto aky su tam doktori?