Plastický chirurg

Pre LENKU
Ahoj a čo sa chystáš si zmeniť?? A prečo až v apríli,a nie skorej?? NOO vraj si Juraška pochvaluju,tak neviem,že má dlhoročnú prax.Aj ja sa chystám k nemu na konzultáciu…

Chcela som ist ku Juraskovi,ale zevraj nerobi dobre a ze je arogantny,tak neviem.Ja idem na zvacsenie prs.V aprily budem v Kosiciach,skor sa mi neda.Chirmed na Dominikanskom namesti su zevraj super s dlhorocnou praxou.A ty sa naco chystas?Kedy mas konzultacie s Juraskom?

pre Lenku
A ako vieš že sú dobrý v chirmede? Máš od niekoho odporúčania? Ja na to isté sa chystam,ešte som mu nevolala,teraz nemám čas,ale v najbližšej dobe ano. Moja sesterka sa s ním pozná osobne a vravela že je dobrý a že má vela klientov,tak neviem…Hoc mám z toho aj strach,ale velmi to chcem…

pre Liva Aj ja to velmi chcem,tiez sa bojim,kamoska bola v Chirmede,ze oni robia konzultacia a uplne vsetky podrobne vysetrenia pred operaciou a maju vela skusenosti a ked sa ti vysledok nepaci tak to vymenia zadarmo,a ak tam ostavas na noc tak aj to je zadarmo.

Bol niekto na plastiku v Chirmed v Kosiach?Zaevraj su dobri,ale budem rada ak mi poradite ti ktori ste tam boli.Prosiiim.

Liva
Kamoska tam bola,uplne ma pekne prsia ako vlastne a jej mama tam bola a po 10 rokoch jej vymenili implantaty a zadarmo.Tak ja tam idem naisto,sa bojim,ale viem ze ked sa mi to nebude pacit tak vymenia zadarmo.V chirmed to stoji 27.000operacia,5.000 anastezia,1.500 podprsenka,34.000 implantaty.Da sa platit na splatky cez Quatro.

pre lenku
A prečo si menili implantáty po tak krátkom čase?? Čo neboli spokojná alebo čo?? Veď vydržia ovela dlhsie…a nevieš ktorý doktor ju operoval? Akedy sa tam chystaš?

Liva
Lebo jej mama po 10 rokoch chcela mensie implantaty,nie az take velke ako mala.Ja tam idem 29.3.,je tam dr.madgo a dr.kacmar oni su dobri.

pre lenku
Tam pracuje Kačmár? Niekto ho spominal ze je dobry…ja snad buduci alebo po tom ten tyzden sa mi podari ist na konzultaciu…síce ešte neviem že kde…

Pre Liva
Ano tam robi Kacmar,tak zavolaj a chod na konzultaciu a mi napises co a ako,alebo pockaj do marca a pojdeme spolu;}}

pre lenku
Uvidím,ale za to nič nedám a pojdem tam na konzultácie čo a ako,keď sa mi bude pozdávať,tak je rozhodnuté. Moj prvý dojem zatial nesklamal…ale zatial budem zbierat informacie,ked budes nieco nove vediet daj vediet,aj ja…ale mam aj strach…uuf

pre Liva
Tak zhanaj informacie aj ja a si napiseme ked nieco nove,aj ja sa bojim,ale na konzultaciach by ti mali poskytnut mena a cisla zien ktorym to tam robili ked si to vyziadas a potom sa s nimi skontaktuj a opytaj sa ci boli spokojne atd.

pre lenku
No to aj čakám že mi ukážu fotodokumentáciu pred a po,nejaký album fotiek žien. to fakt daju čísla na tie ženy čo tam boli?,to je dobre. A vieš aké chceš mať a aký tvar?

Cisla by dat mali ak si opytas ze sa chces so zenami skontaktovat a opytat sa na ich pocity atd.Ak nie tak fotky pred a po naisto ukazu.Vsetko o typoch implantatov najdes na www.siklienka.sk. Ja chcem okruhle nie slzickove,chcem ist z kosika AA na C.

Opat pre teba liva
A este som ti zabudla napisat ze na www.implantinfo.com najdes stovky fotiek pred a po operacii,klikni na photos a potom visitors galery photos a tam si vyber podla veku{age} alebo podla kosika napr. z A na C alebo B na DD atd.

vyber je to otazka referencii a dovery. kamaratka bola u primara gubu v ULK na jesen, ma super prsia! ja idem k nemu na nos v marci.Ked som videla tie mnoztva fotiek v jeho pc-cku,aj s vysledkami, bola som ohurena. asi ma aj dobre oko, a istu ruku. ( osobne by som asi k chirurgovi, dochodcovi velmi nesla…) urobil na mna proste velmi dobry dojem!

Liva
Ahoj toto je 3 sprava co ti pisem tak si ich precitaj a chod na tie stranky si to pozriet a napis mi radsej mail ako cez zzz.Lenka226@azet.sk

LIVA
Dufam ze to neznelo netrpezlivo,prepac ak ano,som ti to napisala len preto aby si si vsimla vsetky moje spravy pre teba,nie len tu vrchnu,pa.

pre lenku
OK dik idem si preštudovať tie stranky a napisem ti potom na azet.zatial caves:)

pre lenku
OK dik idem si preštudovať tie stranky a napisem ti potom na azet.zatial caves:)