Plastický chirurg

Ahojte, ja som mala zväčšenie pŕs 4. 12. 2006, takže už dávno, pradávno. U MUDr. Dušana Červeňa v BB v Novamede, super prístup, spokojná som (musím odklopať). Akurát by som prijala väčšie prsia, keďže vtedy som nevedela ani poriadne do čoho idem. Dávali mi implantáty okrúhle, veľkosť 280cc (ml). A čítala som, že teraz dávajú väčšinou už aspoň v BB - min. 400 ml. Pri mojej výške 164 cm a hmotnosti 54 kg by sa zišli aj väčšie. Ale na to, že som bola úplne plochá, tak teraz prsia mám.
Len v poslednom čase sa mi robia také ako keby hrudky na povrchu pŕs… Tak sa trošku bojím, čo to môže byť. A chystám sa na kontrolu k Dr. Červeňovi. Ako som našla na nete, sú presťahovaní, do súkromného asi.
Tie akoby hrudky sú viditeľné napr. pri predklone a pod.
Ale všetkým babám, ktoré sa chystajú podstúpiť akúkoľvek operáciu, držím silno päste, nech sa cítia ako znovuzrodené a vo svojej koži. Všetko dobré!

Aky si mala u neho problem? Ja tiez nie som spokojna…

No robil mi prsia a jeden o dve cisla bol vacsi ako druhy jeden lietal druhy bol tvrdy… len opravoval a opravoval a stale horsie… nos mi tiez robil a horsie ako som mala

Ty si s cim neni spokojna? No robil mi prsia a jeden o dve cisla bol vacsi ako druhy jeden lietal druhy bol tvrdy… len opravoval a opravoval a stale horsie… nos mi tiez robil a horsie ako som mala

Dr. Cerven mi operoval prsia a ocne viecka. som velmi spokojna…

Ahoj kate… uz mas po operacii? Aky je vysledok si spokojna? Ja idem tiež k cervenovi a mam navrhnute presne tie iste implantaty ako ty… dakujem za info…

Tiez ich nemam rovnake… 1mensi 2. vacsi

Každý operačný zákrok nesie zo sebou riziká. Komplikácie hlavne po augmentáciach prsníkov môžu nastať aj roky po operácii. to si musí uvedomiť každá žena. Čo sa týka dr. Červeňa neviem, nepoznám ho, ale z recenzií na nete patrí k špičkovým plastickým chirurgom. Aspoň tak to prezentujú žienky ktoré uňho boli.

No vitajte… ja som bola tiez u dr cervena, tiez bol jeden vacsii ako drihy ale posrupne sa to upravilo ale problem mam stalestrasnemy prsia odstavaju mam ich skor po pazuchou ako tam kdenormal maju byt ako std sa dohodli na “oprave”? Ako je to s platenim za opku? Hradila si si ju sama zas celu Aula?

Z vlastnej skusenosti mozem odporucit MUDr. Kostalovu, robila mi viecka. www.chirkoz.sk

Ahojte kočky ak môžem reagovať ja som 4 deň po augmentacii 500ml A pravy prsník mám strašne tvrdí taktiež mi Z neho vystreluje bolesť A ľavý úplne V pohode držím palce.

Ahojte. Aj ja váham ku komu ísť. Po tom čo tu čítam asi urobím to isté ako kamoška. Dala si ich urobiť v Maďarsku s nejakými polyuretánovými implantátmi, ktoré u nás vraj nie sú. Dostala 400-ky s kónickým tvarom, vraj to robí len tá firma, tuším Silikomed (už sa nepamätám). Ukázala mi ich, decká neviete si predstaviť tú krásu, držia ako keby boli podopreté pushapkou. Doktor jej povedal, že kvôli tomu PVC tak aj zostanú a že aj po rokoch zostanú stále tam, kam ich vložil. Síce zaplatila majland, ale je šťastná ako blcha. Tuším nebudem radšej dlhšie jesť, ale také chcem. Má s tým niektorá skúsenosť? Vygúglila som si Dr. Payera, nikto tu o ňom nepíše, bol niekto uňho?
Prosím, poraďte mi čo robiť. jana.

Ahojte baby, mám taký problém. Už som bola na konzultácií u plastického chirurga a som pevne presvedčená, že idem na operáciu. Termín mám až 10 októbra. Doktor mi odporučil 400 alebo 450 ml okrúhle vysoký profil. Som 172 cm vysoká a vážim asi 57 kg. Bojím sa, že keď si dám na seba niečo volnejšie tak budem vyzerať veľko, v židnom prípade nechcem mať nejaké obrovské lopty. Tak rozmýšľam že by som si dala 350 ml ale to mi už odporučil stredný profil. Máte niektorá spravené v týchto veľkostiach? Dá sa to tu nejako pozrieť, aby som videla aký je v tom rozdiel ? Ďakujem :slight_smile:

Ahoj Zuzana, čítala som si tvoj príspevok ja som objednaná na 10. októbra a tiež mám objednané 400 alebo 450 ml okrúhle. Rozmýšľam nad menšími? ako si spokojná s výsledkom? a ktoré si si nakoniec zvolila?

Ako sa ti to upravilo? Same od seba?

Reopky si si musela platit? Ja nemienim platit za nieco na com nenesiem podiel viny

Ahoj ja som objednaná na operaciu v novembri, mam výšku 168 48 kg. Moje prsia mam male ´b odkojene… navrhol mi 370ml anatomicke… Neviem stale rozmyšlam na vačsimi. Podprsenku nosim maximalne vypchatu a mam v nich take D-čka. Vieš mi prosim ta poradit či mi budu stačit 370. Dakujem:)

Baby potrebujem poradiť vážim 53 kg, meriam 168 cm, obvod pod prsiami cca 70 cm, veľkosť pŕs teraz jednotky prosím vás poradte mi, bola som na dvoch konzultáciách na prvej mi dr. navrhol 375 ml eurosilicone ale to sa mi zdalo veľa preto že známa má presne takú veľkosť postavou je približne ako ja a zdajú sa mi veľké, druhý dr. mi navrhol 330 ml mentor, a ja podla vlastného uváženia si myslím ze by mi bolo akúrát 350 ml. ale neviem, nech sa nerozhodnem zle urcite nechcem velikánske prsia, ale zase nechcem ani absolvovat operáciu a vsetku tu bolest atd a potom budem chciet ist na vacsie lebo mi budú malé poradte čosi myslíte. dakujem

Ahoj Katka, ja som objednana ku dr. mladekovi 4 novembra na konzultaciu. chcem sa ta opytat, ci by si mi mohla poslat fotky, ako ti vyzeraju prsia a ci si mala nejake komplikacie. si spokojna? ja som sa dlho rozhodovala medzi mladekom a kovacom a dufam som sa rozhodla spravne, lebo na mladeka bolo pisanych viac recenzii. poslala by si mi prosm ta fotky ako ti prsia vyzeraju a poznas este nejake kocky, ktorym robil doktor prsia a su spokojne? dakujem ti pekne

Ahoj, ja som sa tiez rozhodovala ist ku mudr kovacovi a nakoniec som sa rozhodla k mladkovi, lebo som videla jeho pracu na znamej… preco si sa rozhodla nakoniec pre neho? tiez si sa rozhodovala medzi nimi dvomi? a len tak pre zvedavost, si spokojna s jeho pracou?