Plastický chirurg

Ahoj, ja som bola u dr. krivosudskeho a s vysledkom som spokojna. mam znacku polytech, velkost 315ml a vobec sa mi nezdaju male. podla mna budes s tou velkostou spokojna aj ty :slight_smile:

Ahoj, môžem sa ťa spýtať, aké veľké impl. či okrúhle, alebo anatom a kam ti umiestni? a tiež na cenu? ja sa k nemu chystám na konzultáciu, tento p. doktor má skvelé odporúčania… ďakujem ti

Ja som si davala 550 ml pod sval… Dr. Hedera je skvely odbornik dnes som 5 tyždnov po opke a vôbec už ani neviem že som na niečom takom bola… bolelo ma to minimalne a to iba necele dva dni… takže držim prsty a Dr. Hedera je určite skvela voľba

Móžem sa prosím spýtať aká je momentálna čakacia doba u doktora Červenku? Dakujem veĺmi pekne

Ahojte, ja mam naplanovanú teraz na 15 opku a rozmýšľam nad 300ml alebo 330ml stredný profil. Ale po tom čo čítam a porovnávam sa, mám výšku 170, váha 55, obvod pod 74 a prsia A malé, myslím že tá 330 mi bude tiež malá. Nechcem aby to bolo vela. Poraďte, stresujem lebo sa to už blíži. A ozaj, používate aj nejaké krémy potom, aby sa neroztahovala viditelne koža? Nechcem ju mať popraskanú. A čo sa týka PN, bude mi stačiť týždeň? Ako dlho trvá kým môžem šoférovať?

Díkes

Ahoj prosim ťa mohla by si ma kontaktovať na mail edithtothova@gmail, com ďakujem pekne

Ahoj, ja idem na operáciu 14. 6 k Červeňovi, ja mám 173cm, 60kg mne navrhol 450ml okrúhle, pod prsiami mám 76cm, ja sa bojím tej velkosti, že budem ako bomba, mne sa páčia tie 400ml, no neviem sa rozhodnúť, mám objednané obidvoje.

Ahoj, tak už som po, MUDr. Hedera je naozaj skvelý doktor a odborník, nechala som to celé na ňom. Operoval ma v stredu, takže som štvrtý deň po a cítim sa ok, nie je to žiadny horor. Dostala som 535ml. extra vysoký profil anatom polytech. Ako dlho ti mäkli a sadali? díky! :slight_smile:

Ahoj, tak už som po, MUDr. Hedera je naozaj skvelý doktor a odborník, nechala som to celé na ňom. Operoval ma v stredu, takže som štvrtý deň po a cítim sa ok, nie je to žiadny horor. Dostala som 535ml. extra vysoký profil anatom polytech. Ako dlho ti mäkli a sadali? díky! :slight_smile:

Ahojte… bol prosim niekto na augumentaciu - pexia? dakujem…

Idem o tyzden do BA Interklinik dr. Racz… a nie je tu toho vela pisane… ak je niekto po opke. cez dvorce? !

Dobry den ak idete na operaciu poprsia zmenšenie ozvite sa mi mam rovnaky problem ale neviem sa rozhodnut na ktoru kliniku. Dakujem

Ahoj prosim ta kolko stala operacia ja chcem ist na redukciu, zmenšenie prsnikov ale neviem sa rozhodnut komu?

Ahoj Simona… nejdem na zmensenie ale idem na opak zvacsenie do BA anatomicke 375ml… uz teraz v utorok budu mi to vkladat cez dvorce… tak som chcela viac infa ohladom toho ale moc sa to tu nepise… tak uvidim…

Ahojte baby, prosim Vas, ktora mate stredny profil gule -ste spokojne? ja som 3tyzdne po a zdaju sa mi dost malicke oprosti vysokemu profilu… tak len ci sa mi to tak zda alebo je to tak ozaj :slight_smile: vdaka

Tak dnes som 2 den po opke a ked som sa zobudila po zakroku tak som myslela ze nastal moj koniec… v posteli sa nepohnete uplne nic velmi to boli tlak na hrudi ja som sa nemohla nadychnut poriadne je to strasny stav ale dnes je to uz omnoho lepsie… tak ze treba prezit prvy den a uz len zlepsenie bude… ale diduky su krasne :grinning:

Tak dnes som 4den po opke a uplne super robim uz uplne vsetko aj faro si odsoferujem… je to asi individualne u kazdeho inak… pre mna bol prvy den po zakroku strasny a potom uplne uz klidek… tak mozem odporucit INTERKLINIK v BRATISLAVE Mudr. Racz vsetko TIP-TOP prebehlo :grinning::grinning::grinning:

Ja som si dala robiť prsia u. Mudr:D. Cervena. Absolvovala som až 4 zakroky do roka nakolko mi to urobil katastrofalne… Neodporucam… Som rada že vobec žijem co som si vytrpela.

Ja som dnes vyse týždňa po operácii u Dr. Červeňa, po zväčšení… prvom a dúfam aj poslednom:). Nie preto, že by sa to nedalo zvládnuť, ale budem rada, ak bude všetko dlhoooo v poriadku a nebudem už žiadny zákrok potrebovať. Inak som zatiaľ nad mieru spokojná, s priebehom, výsledkom aj s personálom kliniky. Ono všetko je asi individuálne, každý ma inú skúsenosť. tak držím palce všetkým, ktoré sa na to odhodlajú. :slight_smile:

Ahoj, to nemyslíš vážne? S čím si nebola spokojná?