Plastický chirurg

Dobry deň Eva, reagujem na vas príspevok, som objednaná k Fabrimu. ostala som dosť Na pochybách po vašom prečítaní, takze urcite neodporúčate…

Dobry den. Ja som bola u Dr. Minarovjecha na konzultacii ohladne spodnych viecok. Neviem sa rozhodnut, co mam urobit. Vase prispevky ma velmi zmietli. Je fakt tak zly?

Ahojte, ja som bola na operacii u doktora v KE, dala som si urobit plastiku prs. Mala som ich po detoch a kojeni skutocne hrozne, hanbila som sa za ne. Po konzultacii a vysetreniach som sa nakonic odhodlala, aj ked som sa velmi bala, operacia dopadla vyborne, prve dva tyzdne ma prsia dost boleli, ale doktor mi odporucil wobenzym, aby som sa rychlejsie hojila a rana mi neopuchala. Nosila som ydravotnu podprsenku, vyhzbala som sa fyzickym aktivitam, staral sa o mna manzel. Bolo to skvele. Prve dni som musela spavat v specialnej polohe, ale stalo to za to. Dnes som so svojimi prsiami velmi spokojna, aj manzel je :smiley:

Ano mam skusenosti, zial zle. Neodporucam. Mne aj spoluleziacej na spolocnej izbe vlozil jeden implntat vyssie a jeden nizzsie. Za reoperaciu ta este zuctuje, ked si to das u neho opravit. Urcite nie!

U mna to bolo v pohodke bez nejakych problemov, za seba odporucam

Dobry den… tiez by som chcela podstupit plastiku prs. kedze Vy to mate uspesne za sebou mohli by ste mi odporucit lekara ktory Vas operoval? ako dlho ste museli cakat na peraciu?..

Plasticky Chirurg Juraj Payer urcite NE! Je pravda, že konzultace s nim je uzasna, ale nemá zkušenosti a jeho výsledky jsou průměrně. Vyberte si radši někoho se zkušenostmi, kdo Vam ukaze vysledky svých operaci na fotografiích.

Ahojte baby, prosím Vás chcela by som poradiť… Za mesiac ma čaká OP vo Zvolene, zväčšenie prsnikov. Operovať ma bude aj s kamoškou Dr. Otčenaš… Idem do implantatov značky Nagor 485ml nakolko po premerani mi doporučil od 450ml do 485mlRiadil sa aj hrudnikom a samozrejme po dvoch detoch prsia total vykojene, len také kožky. Nosim veľkosť 85B, ale skôr kvoli obvodu ako kvoli prsiam, lebo tam naozaj nič nemam. Volila som skôr viac nakolko po veľa nazoroch píšete že keď odpuchnu tak sa zvyknú zmenšiť. A už keď veľká investicia, tak už poriadne zvoliť nech to stojí zato. Budú anatomické. Doktor povedal, že ich urobí tak aby som bola spokojná, že dá čiastočne pod sval a čiastočne pod žľazu. Baby chcem sa spýtať respektíve tie čo majú 485ml anatomy môžete mi poslať foto? Moc by som bola vďačná popripade pokecať okolo toho viac ;)… mam 169cm a 62kg… pristup pana dr. na konzultacii bol skvelý a aj sestrička super. Na OP ideme 14 sept… kamoška ide mať 415 ml kvoli stihlejsiemu hrudniku a ona ten základ má viac ako ja… u mňa by už 520ml bolo moc a nakolko behavam dr. mi povedal, že to by už vadilo, takže fakt super odpovedal a radil na vsetko… a ešte jedna vec žienky, mozem normálne cvičiť už keď budem v pohode? Fitko, činky s mensimi hmotnostami? Diki moc za odpovede… pekný dnik :slight_smile:

Dobrý deň,
dobrého plastického chirurga hľadám aj ja,
Poradil vám niekto niekoho ? Ak áno, budem
vám zaviazaný za informáciu. Stačí aj prezvoniť
na 0944930045 zavolam alebo sms dakujem

Zdravím ťa Oldrich… ja už mám po opke a doporucujem Milana Otčenaša z BB Essur clinic :wink: uvidíš budeš spoko!

Ahojky, prosim ta a co ti operoval MUDr. Payer?

Žienky potrebovala by som od vás radu. Už dlhšie premýšľam nad jedným zákrokom avšak neviem kde nájsť plastického chirurgia, ktorému by som dôverovala a ktorému by som sa nebála zveriť sa do rúk. Už som prezrela niekoľko kliník po Slovensku avšak je toho toľko, že vôbec neviem na čo sa pri výbere zameriavať. Čo by malo byť pre mňa podstatné, keď si chcem dobre vybrať takéhoto lekára?

O aky zakrok ide? Nie kazdy chirurg robi rozne zakroky… Preto si myslim, ze je dolezite aby si priblizila na aky zakrok chces ist aby sme ti vedeli pomoct :slight_smile: Podstatne by malo byt pre teba kolko rokov praxe ma lekar za sebou. Aby si nemusela mat obavy z toho ako dany zakrok, ktory chces podstupit dopadne…

Ahojte, mate prosim skusenosti s Mudr. Pridavkom? Operuje v Dk. Ide o opku prsnikov. Dakujem

Prepáč to som nenapísala? Nuž ako čítam, nenapísala. Tak ešte raz potrebovala by som dať dokopy prsia. Viem, že to znie trošku absurdne, že dokopy, ale sama neviem čo by bolo najvhodnejším riešením. Či len zväčšiť alebo aj nejakým iným spôsobom upraviť. Preto hľadám lekára, ktorý sa takýmto veciam venuje. Je mi to jasné, že nie každý plastický chirurg robí všetky zákroky :slight_smile:

Tak toto je vec, v ktorej nemusíš mať nejako jasno. Keď absolvuješ pred zákrokom konzultáciu. Ktorá je nevyhnutná, keď chceš niečo takéto podstúpiť, tak sa s lekárom viete bližšie dohodnúť na kompromise. Povieš mu, čo by si chcela s prsiami, že príklad zväčšiť, ale aj zdvihnúť a všetky takéto veci a dá sa dohodnúť. Avšak dôležité je ako tu už zaznelo nájsť si skúseného lekára. Pretože to je podstatná väčšina úspechu, potom už ide len o zotavovanie, či budeš dodržiavať kľud a režim aký ti odporučia :slight_smile:

Veru nie, aj mas akoze nejaku predstavu, ze kde by si si chcela dat tie prsia urobit? Kde by ten lekar mal byt? Mam na mysli, ze ci by ti nevadilo cestovat aj za nejakym lekarom, kedze su potom potrebne po zakroku aj rozne kontroly, tak budem musiet k nemu cestovat viackrat tak reku ci takymto veciam si tiez otvorena alebo radsej niekde v tvojej blizkosti alebo jak? :slight_smile:

Ale aspoň tak zbežne by som mala mať predstavu, nie? Nechcem ísť k lekárovi, aj keď len na konzultáciu s tým, že nemám presne rozhodnuté, či len zväčšiť, zdvihnúť, upraviť tvar alebo čo :open_mouth: Nechcem aby ma lekár bral nejako tak, že som nerozhodná a neviem čo chcem :frowning: To čo bude nasledovať po zákroku tým sa už v začiatkoch trápiť nemusím, či?

Áno uvažovala som. Bolo by najvhodnejšie v okolí Bratislavy alebo priamo v BA, lenže už som si povedala, že aj keď to bude niekde mimo, tak som ochotná cestovať, ale nie zase neviem kam až. Som otvorená tomu, je mi jasné, že bez kontrol po operácii to nepôjde, ale zas napríklad si neviem predstaviť, že po operácii budem musieť ísť do BA dajme tomu tri hodiny z nejakej kliniky. Vieš čo myslím. Preto neviem jak to riešiť aby to bolo čo najvhodnejšie pre mňa.

To je už na tebe. Ale myslím, že keďže sa chceš na takýto krok odhodlať, tak v hlave ti blúdi nejaká tá predstava, podľa mňa nie si úplne na tom, že by si nič nevedela :slight_smile:
Nemáš sa prečo tým trápiť. Lekár ťa s tým počas konzultácie oboznámi. Aj čo ťa bude čakať pred zákrokom, aj počas a dokonca aj po zákroku, dôležité je aby si si potom dopriala oddych.