Plastický chirurg

takze tvoj nazor je taky, ze ked uz raz to mam v hlave, tak si to mam splnit hej? nemam zbytocne premyslat nad tym co povedia ludia a podobne veci, tak? mozno je to chybou, ale mne toto nejako jedno nie je, aspon nebolo, mozno by mi to zacalo byt casom neviem. neviem ani sama preco to robim, ze davam taky doraz na nazory inych :-/

Ahoj - mohla by si mi prosím ťa napísať meno lekára, ktorý ti zákrok robil? Dosť by mi to pomohlo. Pozerala som si tiež ponuku tejto kliniky, kde si ty zákrok podstúpila a neviem či sa na nich obrátiť alebo mám ešte ďalej hľadať alebo ako sa rozhodnúť. Preto ti budem vďačná ak mi hodíš info o lekárovi alebo lekárke, čo ti tento zákrok robila. :slight_smile:

ty si tym padom ako sa to hovori zabila dve muchy jednou ranou, ze si si nasla kliniku, ktora ti poskytla aj odbornost aj fajn pristup a este si ju mala aj blizko. Dlho ti trvalo, kym si nasla kliniku, o ktorej si bola presvedcena, ze je vhodna na to aby si tam takyto zakrok akym je zvacsenie prs podstupila? Docitala som sa tu, ze hospitalizacia je potrebna, len jeden dva dni, to ma celkom potesilo ja som myslela, ze to bude viac, preto som pisala, ze radsej blizko domu.

Ano, ja som to vystihla. Ale o to mi aj v podstate islo. Ako dlho to trvalo? Neviem presne, ale v tom case som mala pocit, ze uz je to vecnost co takto patram a hladam ake mam moznosti. Teraz sa uz nad tym, ale nejako nepozastavujem lebo viem, ze ten cas bolo potrebne do toho investovat aby prisli nejake zmeny. Aby som sa posunula zas o krok blizsie. Takze pohodka. Nie je to viac, teda pokial to nie je vzhladom na zdravicko potrebne.

Áno, taký je môj názor @vranilka. Ale ty s ním nemusíš súhlasiť. Ale ja po mojej skúseností som presvedčená o tom, že je potrebné to tak urobiť. Buď alebo. Ale tak je to na tebe. Načo budeš nad tým premýšľať? Iní ľudia ti môžu byť s prepáčením ukradnutí. Ide najmä o teba. O tvoj pocit. Aby si sa ty cítila fajn a príťažlivo.

nehovorim, ze nesuhlasim, rada s nim budem suhlasit a myslim, ze urobim aj dobre, ked to zacnem riesit :slight_smile: skusim sa informovat na tej klinike v Bratislave, o ktorej si ty pisala, ze si tam zakrok absolvovala, skusim si tam zavolat, neviem ci este dnes, ale ked nie dnes tak zajtra bezpodmienecne tam budem volat, nech sa informujem o podrobnostiach ako to tam chodi, ako je to s cenami a vsetky taketo veci :slight_smile:

Prepáč @katika64 až teraz som si všimla, že si mi písala. Mrzí ma to, že až teraz. Ale snáď ti to pomôže. Na klinike Yes Visage mi robil zákrok pán doktor Molitor, milý lekár, ktorý sa snažil mi vo všetkom vyjsť v ústrety a najmä aby sme sa dopracovali k výsledku, aký som chcela. O akom som snívala. Celkovo ten prístup celého personálu kliniky ma príjemne prekvapil, predsa len keď ten personál je k tebe milý a že sa k tebe normálne ľudsky správajú, tak to potom mám aspoň teda ja taký úplne iný, lepší pocit z toho celého. Mňa toto všetko ubezpečilo v tom, že som aspoň vedela, že som sa správne rozhodla.
Vyskúšaj @vranilka daj mi potom vedieť, že ako na tom si. Bude dobre, verím tomu. :slight_smile:

Sestra si dávala robiť prsia a pred aj po operácií užívala wobenzym, aby sa jej rany rýchlejšie zahojili a nebolo to tak bolestivé. Čo viem, tak s ním bola spokojná.

chystam sa na plasticku operaciu prsnikov. Bojim sa bolesti. vedel by mi dat niekto svoju skusenost ake to je?

Ja tiež nad operáciou rozmýšľam ale nejak sa bojím a nemám odvahu:-(