Plastika nosa

Kto ma skusenost s plastikou nosa? Je to bolestive? Ako dlho trva hojenie?

ahoj,
ja mam skusenost s rinoplastikou, ale bohuzial zlu, lekar neodviedol dobru pracu. Potrebovala by som si to opravit, ale bojim sa, nasim lekarom uz neverim.
Dost ma ale zaujalo toto:

Skus si to pozriet.

Ja som teray 2 den po plastike nosa a uz nikdy by som na 2. nesiel , aj keby som mal nos ako paragraf :slight_smile: boli boli boli … ale da sa.

heh a kto ta operoval, mna nič nebolelo

ahoj a teba kto operoval ked ta nic nebolelo…?:smiley: dik

kde robia plastiku nosa …diki

Ahoj baby…prosim vedeli by ste mi poradit na akeho lekara sa mam obratit ak chcem korekcu nosa? Vela som pocula o Gubovi, Kostalovi a Kovacovi. Viete mi niekoho doporucit? Vopred diky :slight_smile:

Caute, ja len tolko, ze sa strante Dr. Brozmana. Mal by ist do dochodku, lebo je stary, no zjavne peniaze su pre neho dolezitejsie ako utrpenie druhych ludi. Mojej znamej dokalicil nos.

Ahojte. máte niekto skúsenosti s MUDr. Juráškom z Košíc, alebo poznáte nejakého dobrého chirurga na východe?budem veľmi vďačná :slight_smile: mám totiž veľký strach o svoj nos

Ahojte kocky,poculi ste uz niekto o metode Radiesse ?Robi sa injekcne a nos sa vytvaruje do pozadovaneho tvaru…Cena je okolo 15 000 …nevyhoda je ,ze je to len docasne…uvadzaju sa 1 na 2 roky…

Ahoj nie nepocula som o takom niecom a ty si pocula o tom nieco???

ahoj hej je to na nete ,skus si dat na youtube.com Radiesse alebo non surgical nose operation a uvidis…nos sa vytvaruje specialnym gelom do pozadovaneho tvaru ,robia to aj v Prahe,zial je to len docasne…max dva roky

Mne to robil pred pol rokom Minarovjech , je to uzasne a je to za 10 min hotove , som velmi spokojna a netvaril sa ani ze je to prevratna novinka je to uzasny clovek

Ahoj Erika mozes mi na seba dat kontakt ch cem sa o tom dozvediet viac teda ak mozes.
Dakujem

kontakt renamlynarcik@centrum.sk

Vrelo odporucam Mudr. Kostala, len u neho sa na termin caka aj pol roka a viac ale stoji to za to pockat, aj co sa pristupu tyka aj hospitalizacie a proste komplet vsetkeho.

Lienka že mi pošleš fotku pred a po? Ako ti spravil noštek, ja sa neviem rozhodnúť, ku komu mam ísť. Rozmýšlala som aj nad dr. Hajekom, alebo Gubom no neviem nepoznam ich prístup a ani či sa zaujímaju o to či je všetko v poriadku na pri pri kontrole po troch mesiacoch.
Ty si bola na nejakej kontrole? Alebo pôjdeš? Či to maš dobre zahojené?
Mail: danka.r@azet.sk Ďakujem.

Ahoj Danka, poslem, ale este to nemam zahojene, ale predpokladam , ze to bude dobre. BOlo u neho viac mojich znamych a podotykam ze vsetci spokojni. Ozvem sa ked to bude zahojene, papa. Ozaj, inak bat sa nemusis, vobec to nie je take hrozne ako to vsetci opisuju. Ja som bola v lokalke a uplna pohoda. Zatial papa.

Ok počkam a dik.

ahojte babenky! Ja som 10 dní po plastike nosa a tie z vás ktoré len váhajú, vrelo odporúčam chodte do toho. Nič nie je bez bolesti a opuchu ale ten pohlad do zrkadla ked vidíte váš nový krásny nos prekoná všetko. Ja sa na ten pohlad ešte len pripravujem lebo mám dlahu ešte ale už sa strašne teším a na kontrole som videla že to bude super… A čo sa týka doktora, mne to robil dr. Marsal v Trnave na Euroclinic a som max. spokojná so všetkým. S prístupom lekárov, sestier… no proste vše ok. A dr. Marsal je fakt best! Hral sa s mojím nosom 2 hodiny a to vôbec nebol taký strašný.
Takže baby, nebojte sa a šup do toho :slight_smile: