Plastika nosa

Ahojte prosím vas kto bol na plastike nosa u pani dokrotky Ježovitovej ? Chystám sa k nej a rada by som čitala a videla vaše recenzie a fotky. Niektorí mali zlé skúsenosti že po roku sa im na chrbte nosa spravil zase hrbol iní zas že fajn. velmi by mi to pomohlo :slight_smile: dakujem

Ahoj bola si u doktorky Ježovitovej ?? Ako si dopadla ?

Ja som bola na plastike nosa pred rokom v BA a spokojna nie som … Nos som mala krivý a s hrbolom …chcela som nos vyrovnať a odstrániť hrbol a výsledok? Nos mam relativne rovný no hrbol mam zbruseny len trocha vlastně tam stále je naviac mam nos celkovo taky tlstý, hlavne špička a to som sa ešte s chirurgom dohodla že ta sa meniť nebude. Nos mám taký chlapský teraz a neviem sa s nim stotožniť naviac ho mam z kazdej strany iný a hrbolatý… stále uvažujem o druhej operacii ale k tomu istému chirurgovi ist už nechcem … rozmýšľam nad euroclinic v TT vie mi niekto doporučit a povedat približnú cenu ? Dakujem

Nemohla by si pridať fotku?

Ahoj čítam tu príspevky …a ten tvoj akoby som písala ja ! Pretože tiež som po druhej opke a vyzerám hrozné nos skaliceny život úplne zničený…ja plačem každý deň kto ťa operoval …?

Ahoj, bola si u doc. Dolezala v BA na septorinoplastike? Ako si spokojná?

Ahoj, ako robí doc. Dolezal v BA plastiku nosa, mas skúsenosť?

Ahoj, prosím ta, bola, si u Dr. Dolezala v BA? Urobil ti pekne nos? Co ti robil? Aj estetiku?

z mojej skusenosti je skor horsi ten pohlad do zrkadla :smiley: a hlavne som mala aj problemy s cuchom, brala som aj wobenzym po operacii aby sa rychlejsie hojilo a aj ten opuch myslim ze rychlejsie zmizol

Ahoj, u koho si bola? Ahoj, bola si u dolezala?

Si spokojná s nosom?

Ahoj, u koho si bola v ba?

Ahoj, ako si bola nakoniec spokojná s prácou Doležala?

Ahoj, mohla by som vidieť, ako ti spravil nos Doležal?

aj ti poslala nejaku fotku?

Ahoj, nie, máš skúsenosť s rhinoplastikou u do ležala v BA? Videla by som rada nejaký nos od neho.

Rory, prosím ta, vedela by si mi poslať fotku nosa od Dolezala na lucy.branicka@gmail.com? Alebo niekto kto bol u neho operovany. Myslím slovenského Dolezala. :blush: Ďakujem.

Janka, ako si s nosom spokojná? Vyrovnaný?

Dobrý deň. Som objednaná na septorinoplastiku nosa 5. októbra. Mohla by ste mi prosím Vás poslať fotky pred a po operácií? majkamariakova@gmail.com. Ďakujem.

to ides tiez do toho ruzomberku?