Plastika nosa

Ano,zaplatila som 25€ povedala som mu co chcem cize som mu povedala ze chcem zmensit nos, odstranit hrbol ktory mi vznikol pri uraze a uspravit spicku ze ju chcem mensiu a on mi povedal nato,,no dalo by sa ,, opytali sa ma ci viem kolko taky zakrok stoji a dali mi papiere a este mi,povedal ze budem mat jazvycku,ze ked chcem spicku ..no uvidis mozno,je to individualne :) no mozno,pristup nema.dobry ale zakrok,hej ..s.konzultaciou mam dobru skusenost v pp u pani doktorky Potockej konzultacia ma vysla 10€ a vsetko mi,vysvetlovala hodinu ja som sa pytala len na doplnkove otazky ..no uvidim.co si vyberiem ..za tych 25eur som si predstavovala ze vsetko mi vysvetli no uvidis ako dopadnes :)

No vidíš, ženy sú celkovo iné ako muži :) žena sa vie vcítiť do toho, že prežívaš strach tak vie, že potrebuješ vysvetlenie a istotu z toho čo rozpráva..O tej doktorke som, ale nepočula..cenový rozdiel? Dám ti vedieť ako to dopadlo na konzultácií..

U nej je to 1070 ale uz zo vsetkym aj odrata konzultaciu zo zakroku aj lieky proste celkova cena ajs narkozou a som zvedava aké ty budeš mat pocity z toho ale ked to nemas s.cim porovnat tak asi ti to pride ako normalne daj vediet :)

Dobry

Ahojte. Ja som bola aj u Potockej i pri Sicakovi na konzultacii. Pani doktorka bola super, aj kreslila a vysvetlovala. U Sicaka to bolo horsie, no napriek tomu idem k nemu, lebo to nie je o reciach ale vysledku.... Ne ? Mam termin 19.5. Anny vies mi dat tvoj mail pls ? Dakujem

Máš pravdu :) pošleš mi tvoj a ja ti napíšem? Tebe dal ten termín? Alebo si si mohla vybrať? Ja by som chcela byť operovana v apríli..

Ja som mala ist iz vo februari, ale z prac. Dovodov som to musela presunut na maj... Vies tiez sa bojim, nakolko nema fotky pred a po, ale zrobil viac nosov ako nejaky plasticky chirurg, kt robi aj prsia, liposukciu. Napis mi na rumeryyy@gmail.com, tento je stary email, ale napisem ti potom z mojho aktualneho, len nechcem aby to tu vsetci videli :). Preco prave v aprili. ?

Inak aj ja potrebujem prepazku spravit

Baby ktorá je rozhodnutá ísť na plastiku ako ja? Rada by som to podstúpila s niektorou. Zaujímalo by ma aké je to po zákroku,lebo ze vraj je to veľká bolesť :-(

Ahoj Monika, ako si sa nakoniec rozhodla? Kam a kedy ideš na operáciu?

Idem nakoniec asixdoxbanakej bystrice :) lebo,sa.rozhodli.aj pre septoplastiku d doktorovi kovacovi a ty ako ? :)

Kedy máš termín? Ja idem do Ružomberka.

13.4. Mam termin ale.stale.uvazujem.este nad tym popradom no uvidim.ale kedze mi,ide robitnaj vnotro tak.idem.do bystrice :) a ty kedy mas ? :)

Ja mám naplánované 7.4.akoze bojím sa poriadne :-(

Aj ja sa bojim riadne ale pisala som si.s par babami a da sa to :) tak.uvidime uz nech mame hlavne po tom :)

Ahojte, hladam niekoho, kto absolvoval septorinoplastiku (aj vonkajsok aj prepazku) u dr. Sicaka v RK. Dnes som sa dozvedela, ze mam uplne krivu prepazku a operacia mi bola viac ako odporucana. Okrem toho nemam ani idealny nos, rada by som to vzala teda jednym vrzom. Hladam doktora, ktory vie co robi z hladiska fyziologie ale aj z hladiska estetiky. O panovi dr. Sicakovi zatial citam same pozitiva. Rada by som sa preto poradila s niekym, kto to uz unho absolvoval. Email na mna: emilia.zupova@gmail.com. Vopred velmi pekne dakujem,

ahoj posli mi prosim fotky tvojho nosteka prosim denisa.kloskova@gmail.com

Ahoj,videla som v diskusii tvoju otázku na rhinoplastiku u Sičáka,Ja som bola včera na konzultácii a na zákrok ešte len idem. Budem mať otvorenú rhinoplastiku a dosť sa obávam tej jazvy pod nosom a vôbec aj toho ako to zoperuje.
Prosím,ak náhodou môžeš poradiť mne,moj mail je elamicuchova@gmail.com
Bola by som veľmi vďačná za každé info
ďakujem Ela

Baby na plastiku noha by som chcela ísť aj ja, ale veľmi sa toho obávam. Koľko budeš za zákrok platiť? A kedy ideš?

Ahoj ja tiež rozmýšlam že pojdem k doktorke Ježovitovej. Ale čo som pozerala recenzie všetky baby si nošteky chválili , ale po roku sa mi na koreni nosa kde sa sekala kost zostala priebhlbina alebo znovu hrbol. Možno je to tým že nerobili cviky ake sa maju robiť alebo len zle odseknutá kosť. Vieš mi poradiť alebo hocikto kto má spani doktorkou skusenost? kludne aj mailom.
ooosansa@gmail.com