Plastika pŕs a komplikácie

  • to najvyšší čas, aby si sa potom stihla do leta zotaviť, aby sa ti všetko dobre zahojilo, aby si bola fit, lebo to tiež nebudeš do týždňa, ale bude si to vyžadovať oddych, poviem ti, že ja som si teraz na tento kľudový režim celkom zvykla, ale škoda, že nebude trvať večne. Páčilo sa mi, že môj muž mal snahu aj nakupovať, aj variť a dokonca aj žehlil, aby som ja sa nemusela nejako namáhať. -

veru mas pravdu, ja sa uz zotavujem, uz mi je dobre :slight_smile: ale tiez je prijemne ak okolo mna cela rodinka skakala, no mam uz za sebou operaciu prs na Geve klinike, stretla som sa s milym a ustretovym pristupom celeho personalu, co ma prijemne prekvapilo, po pravde som sa tam citila velmi dobre, co si myslim, ze je velmi dolezite, ked zena podstupi takyto zakrok :slight_smile: no nemam sa na co stazovat, vsetko dopadlo viac ako dobre a ja sa z toho tesim :slight_smile:

Caute baby
Ja som po operácii pol roka a už musím ísť na reopku takže nie vždy to dopadne dobre.

kto ma nizky prah bolesti a ma za sebou plastiku prsnikov? AKo ste riešili bolest? Čo ste si davala od bolesti?

kolko ta pumpička stoji a kde sa to kupuje, objednava?

čo to je za pumpu? čo sa to s nou robi?

už som o nej počula, ale v suvisloti s cisarskym rezom, ale može byt, že je to niečo ine, takže neviem. Vraj to ma v sebe analgetika a ulavi od bolesti. Ale neviem, ři je to to iste

čo som čitala, tak po viacerych, ale vždy je potrebne konzultovat to s lekarom, ktory na to napiše recept

ako velmi to boli , ako dlho a ake analgetikum si na to brala?

Ja som tiez viac x premyslala o operacii, lebo jedna znama bola asi ked mala 23 rokov a prsia ma doteraz fakt krasne :slight_smile: Hlavne sa ona sama ovela lepsie citi.

velmi to po operacii bolelo a ako dlho si brala analgetika?

Tabletky na zväčšenie poprsia - https://breastfast.com Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

je tu niekto kto ju použil?

Pri všetkom môžu nastať komplikácie, už je to len o lekárovi a či si ochotná do podstúpiť…

podla mna tie krasne prsia za tu bolest stoja. A analgetika po operacii davaju automaticky

Všetko má svoje pre a proti, ale ak chceš a budeš sa lepšie cítiť, pôjdeš do toho :slight_smile:

a už ste niekto po nejakej operacii použili pumpičku?

nove prsia su krasne, ale zase musiš počitat s tym, že to niečo stoji, nejako to boli a za par rokov bude potrebna reoperacia. Ale zase ak maš dobre analgetika, pojde to zvladnut

pri každej operácií môžu nastať komplikácie, nie len pri plastike pŕs, podľa mňa je dôležitý výber kliniky a lekára