Plastika pŕs a komplikácie

Aký typ implantátov je lepšie mať? Mám na mysli, aký typ vyzerá lepšie, prirodzenejšie. Chcela by som väčšie prsia, ale zase aby neboli moc veľké, aby boli tak k môjmu telu, ani malé ani veľké a hlavne tvar aby bol taký prirodzený, to yb som si priala, keby niečo také sa dalo zákrokom dosiahnuť :slight_smile:

anatomicke. aspon ja som si tie vybrala po konzultacii s lekarom, prisli mi ako najvhodnejsia volba, kedze ja mam sama o sebe pekny tvar prs, len problem bol, ze som mala male prsia a anatomicky tak tvaruje aby to proste vyzeralo prirodzene a nelutujem, ze som sa zrovna tak rozhodla pretoze fakt vyzeraju dobre a hlavne malokto by mi hadal, ze to nie su moje prsia, co si myslim, ze je super :wink:

Nie je to na tvojich prsiach vidieť, že nie sú tvoje? Veľkosť si si sama vyberala? Či si si nechala radiť? Ja by som chcela asi také Cčka, ale sa bojím, že nemám dobrý odhad, že by to nevyzeralo dobre. Po operácii je to ako čo sa týka podprsenky? Kedy žena vie fungovať normálne už?

nie je. aspon teda podla reakcii okolia, tak hodnotim, keby bolo, tak som si ista, ze uz by som ohladne toho dostala nejaku spatnu vazbu :slight_smile: velkost sme vyberali na konzultacii lebo toto som si nevedela veru objektivne zhodnotit co ano co nie, presne ako aj ty pises :wink: kedy vies fungovat normalne? v podstate stale, len sa treba setrit fyzicky :wink:

@Veeka Centrum plastickej a estetickej chirurgie nájdeš v Košiciach… môžeš sa spoľahnúť a myslím, že toto je veľmi dôležité… ja napríklad keby som si nebola istá, že sa im môžem zveriť do rúk… že im môžem veriť… tak neviem či by som do toho išla asi by som mala obavy… ale to hneď vidíš na tom lekárovi, lekárke, že má ozaj chuť ti pomôcť, poradiť…
:slight_smile:

To máš potom super. Veď práve to, z toho aj ja mám akože trochu obavy, že aby to vyzeralo dobre, lebo ja mám predstavu aké by som chcela len ako mi to bude sedieť k telu, to netuším.
Ako to myslíš šetriť fyzicky?

to si teda nechaj na potom, na konzultaciu, sa otvorene o tom pozhovaras s lekarom a budes si ista co a ako a myslim, ze to je ozaj to, co potrebujes :wink:
myslim to tak, ze nejako sa nenamahat, nedvihat tazke veci, tazke nakupne tasky, nevykladat veci niekam vysoko, nerobit nejaku cinnost co by telo mohla viac zatazit :wink:

ano ano to si aj ja myslim, ze je to dolezite dakujem ti, ze si mi napisala, kde ich najdem :slight_smile: to ti verim to by bolo zvlastne, ja celkovo ked nieco chcem riesit, nieco co mi ma v nejakom smere ovplyvnit zivot tak si musim byt ista, ci to rozhodnutie je to spravne :slight_smile:

myslim, ze kazda z nas si toto dobre zvazi predtym ako sa do toho pusti :slight_smile: Ale to rozhodnutie stoji za to urobit. Je to nieco, co ovplyvni aj vnimanie teba samej viem ako to je aviem, ze za tie peniaze to stoji.

Jasné, už rozumiem, čiže nejako aby tie stehy nepopraskali a aby som to nenamáhala celé, áno?
Tak na to by som si teda dávala pozor.
Koľko kontrol je potrebné po operácii absolvovať?

to mas pravdu, ale ja to zvazujem uz od septembra, takze myslim, ze uz by bolo na case aby som urobila nejaky ten velky krok vpred, takze som rozhodnuta, konzultacia a zakrok :slight_smile: kliniku som si pozerala tu co ste sem davali, v Kosiciach co je a poviem vam, ze sa mi velmi pozdavaju, normalne sa az zacinam tesit, ked som si precitala co ste vsetko pisali odkedy som tu nebola :stuck_out_tongue:

@Veeka nemáš za čo… ja budem rada ak ti to pomôže… ak sa rozhodneš a urobíš zmenu vo svojom živote… ktorá ti zmení život od samotného základu… :slight_smile:

je dobre absolvovat kazdu jednu, vseho vsudy su tri, prva by mala byt po 4 tyzdnoch, potom po 12 a napokon po roku od prevedenia operacie, ale s tym ta oboznamia na klinike, alebo skus si precitat tu https://www.plastickachirurgia.sk/zakroky/plasticka-chirurgia/zvacsenie-prsnikov-augmentacia je to klinika na ktorej som ja zakrok podstupila a su tam vsetky potrebne informacie co sa tyka pooperacnej starostlivosti :slight_smile:

To by už teda bolo na čase sa rozhýbať, bez toho aby si urobila ty prvý krok, bez toho sa nikam nepohneš a bola by to škoda, poviem ti, že ja keby som sa na to nedala, tak ja by som to dnes ľutovala, ja som taká rada, že mám operáciu za sebou a také prsia ako som vždy chcela :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

  • prišla som za vami aby som sa vám konečne aj ja mohla pochváliť, už to nie je len tak, že mám konzultáciu za sebou, ale už aj samotný zákrok, akurát ležím v posteli a užívam si to ako teraz môj muž sa o mňa stará, aby som sa nenamáhala. Dnes dokonca sa zmohol na to aby obed uvaril, čo až zíram. - :smiley:

To je super, že si mi to takto poslala.
Cením si to, že sa mi snažíš pomôcť, neviem na koho by som sa v mojom okolí s týmto obrátila.
Ešteže som našla túto tému, že mi viete pomôcť :slight_smile:

niekomu to trva dlhsie a niekomu kratsie, to sama budes vediet, ked sa budes citit na to, ze ci chces do toho ist alebo nechces. To proste vnutorny hlas ti povie, ze ako co spravit, ak ti ale mozem poradit chod do toho, urob si radostienku :wink:

pozri, ked viem ako to chodi, co vsetko je treba, kedze to mam za sebou tak preco by som ti to nenapisala? a nepomohla? :slight_smile: ved sme zeny, my si musime v zivote pomahat a najma si myslim, ze toto je vec, v ktorej si rozumieme, aj z pohladu preco na takyto zakrok vobec chceme ist preco ho chceme absolvovat :slight_smile:

rozumiem, som rada, ze ste sa mi snazili pomoct, ze ste ma podporili, ozaj ste zlate :slight_smile: toto som potrebovala takuto podporu a pomoc aby som si bola ista, ze rozhodnhutie, ktore chcem urobit je to dobre, je to spravne :slight_smile: takze uz len navstivit kliniku a dat sa do toho :slight_smile:

Veď áno, preto ti ďakujem :slight_smile:
Už zájdem na kliniku, pôjdem na konzultáciu, aby som už v lete mala prsia, ktoré som si vysnívala, po ktorých veľmi túžim.