Plastika pŕs a komplikácie

žienky ktorá má skúsenosti s asimetriou kde sa vkladá 1 implantát na vyrovnanie prsníkov? alebo sa druhý zmenšuje?

Ahojte, chcem sa opYtat mam 6tYzdnov uz prsia a vcera som bola vonku a vytiekla mi s rany (mam tam 3stichi vonkajsie) taka vodička ale nie vela iba trocha, mam sa strachovat že este poteče alebo že čo to je? Stalo sa vam to niekomu už? Ďakujem. Ak mate take skusenosti napište mi na mail laurusa.gucci@gmail.com

Ja som mala hrozne komplikacie s prsiami…

Ahoj, mohla by si mi dat mail, chcem sa dozvediet nieco konkretnejsie, lebo aj ja mam zaujem o tuto metodu… diki :wink:

Ahoj, veľmi a zaujíma metóda, ktorou si si dala zväčšiť prsia… kde to to robili? Ako si stým teraz spokojná? Ďakujem krásne.

Ahojte, chcela by som sa opýtať ci maká niektorá z vas po operácii niejake viditeľne žili alebo niečo take som mesiac po opke a vcera sa mi od ľavého prsníka smerom dole objavili take ako žili… mam sa báť ?

Este ti z prsnikov vyteka ci uz to mas ok ja som mala tento problem 3 roky medzitym oprava a prestalo to ked mi vybrali odumrete vacky naplnene tymto svinstvom zapachajucim

Ahoj, mohla by si napísať niečo viac o tom, kde si bola, ako sa citíš, ako si spokojná, čo kontrola?
Dakujem

Ahoj chcela by som sa dozvediet, že kde si bola na tej operacii? Už velmi dlho uvažujem nad tym, že si zvačšim prsia no silikony si nechcem dat aka bola tvoja operacia? a cena bola aka đakujem pekne za skoru odpoved Tokarčikova

Nemate niekdo skusenosti zo zmensovanim prsnikov uz tyzden mam teplotu prsia tvrde a bolia je to v poriadku poradte mi. zuzana

Ahojte dámy, ja som bola na augmentacii pred rokom, dost som sa ho bala, ale dnes som maximalne spokojna. Doktor mi odporucil, aby som uzivala wobenzym. Pomohol mi k rychlejsiemu hojeniu, jazvy nie su viditelne, ani som nebola napuchnuta. Asi 6 tyzdnov som nosila elastickú kompresívnu podprsenku.

Ahoj Zuzi mozem sa opytat, uz to mas v poriadku? asi si tam mala nejaky zapal? ja som 3 mesiace po zmensovani, vsetko super. ale od vcera ma boli jedno prso mam tam velku cervenu opuchlinu : (

Ahoj. Velmi ma zaujal tvoj prispevok o zvacseni kyseinou hyaluronovou a bola by som Ti strasne vdacna, keby si mi vedela povedat viac informacii o tom kde ti to robili ci je citit na dotyk nieco ine a priblizne cenu. Prispevok si pisala pred rokom tak dufam, ze si este ta to este neomrzlo o tom kazdemu hovorit. Dakujem pekne

Tabletky na zväčšenie poprsia - http://track.breastfast.sk/pro... Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

Dievčatá neboli ste niektorá v tomto období na zväčšení pŕs? uvažujem, že by som tento zákrok podstúpila ibaže mám z toho všetkého zmiešané pocity, tak by som chcela vedieť ako to bolo u vás či ste sa cítili rovnako. Či ste nevedeli či do toho ísť alebo či radšej cúvnuť. Aké boli vaše pocity po zákroku tesne?

bola som asi dva mesiace dozadu :slight_smile: co by si chcela vediet ohladom toho? po zakroku? citila som sa zvlastne, najradsej by som dalsie dni len prespala, oddychovala. Ale citila som ze tie prsia su pre mna zmenou ktoru som asi akutne potrebovala aby som sa citila dobre :slight_smile:

Mňa to tiež zaujíma. Obávam sa či môžu po operácii vzniknúť nejaké komplikácie, alebo či sa im dá aj nejako predísť. Nemám v okolí bohužiaľ nikoho, kto tento zákrok absolvoval, tak musím zisťovať takto :slight_smile: snáď to nevadí, verím že aj mne pomôžete pretože o krásnych oblých prsiach snívam už niekoľko rokov. A už by som sa rada posunula aj niekam inam nie len naďalej snívala :-X

Je to operacia, zakrok. Takze komplikacie vzniknut mozu, ale pokial sa obratis na lekara, ktory ma mnoho skusenosti a vie co robi, tak ziadnych komplikacii sa obavat nemusis. A hlavne ty by si sa mala tesit na vysledok nie mysliet na to co ak nejake komplikacie chapes. Tak sa posun ved v tom ti nic nebrani :slight_smile:

Teraz v septembri to boli dva roky, co mam za sebou plastiku prs, teda zvacsenie aby sme sa rozumeli. Tiez som stresovala, bala som sa ako aj ty, ale bolo to zbytocne. Sice som na to prisla az po zakroku ale uz aspon viem, ze netreba sa bat niet sa coho. O zakroku pomaly ani nevies a anestezia tiez nie je nic strasne co by ta malo strasit :wink:

:hushed: ja by som sa rada tešila na výsledok, ibaže to sa budem tešiť až keď už budem mať asi aspoň vybratého lekára alebo kliniku, lebo keďže toto ešte nemám vyriešené tak tie komplikácie ma celkom strašia. Kde ste boli na klinike? v ktorom meste by som sa mala po plastickom chirurgovi pozerať? kde sú naj? v bratislave? alebo?

Preco myslis ze v BA su najlepsi lekari? to ze je to hlavne mesto, vobec nehovori o tom ze su tam aj naj lekari :wink: no mne robili prsia v Kosiciach v Centre plastickej a estetickej chirurgie. Pozerala som si viacere kliniky, ale ked som si aj pozrela, co sa tyka skusenosti lekarov na stranke a podobne, tak som sa rozhodla, ze pojdem sem na konzultaciu a uvidi sa a nakoniec som aj tam skoncila.