Plastika pŕs a komplikácie

Neviem - nemyslím si ale sa pýtam a to sú dve rôzne veci, alebo? :slight_smile: Ale čo ťa presvedčilo aby si práve tam išla? takže ak tomu správne rozumiem, tak ty si ešte nebola 100% rozhodnutá, keď si išla na konzultáciu že na tej klinike sa aj necháš operovať áno? Aká tam bola starostlivosť o teba?

Jasne su to dve rozne veci, ale podla toho co si pisala, tak som mala pocit ze si myslis :slight_smile: prepac teda. Vies co mna presvedcila az konzultacia. Chcela som ze sa stretnem s viacerymi. Viacere kliniky som aj obvolala ale ked uz v telefone to bolo proste o tom, ze som mala pocit ze ich otravujem tak ma to otravilo maximalne a uz som to neriesila. A ked som sa informovala ze ako je to tu a keby som chcela prist na konzultaciu, tak znelo to v pohode. Tak som isla a ten pristup pocas konzultacie to bola parada, povedala som co chcem ako chcem a tak no super :slight_smile:

Lenže na takejto klinike je asi aj ťažké dostať termín nie? Ako dlho sa na takýto zákrok vlastne čaká a čo to všetko obnáša pred zákrokom? keď do toho idem musím byť úplne fit zdravá, alebo ako to je? :slight_smile: prsia sa robia vždy v celkovej anestézii asi, že?

Tak ano prsia sa robia v celkovej anestezii tak musis pred tym podstupit vsetky vysetrenia predoperacne a tak :slight_smile: ale tak to je normalne ze musis byt zdrava aby ti to mohli robit, vies si predstavit ze by si bola chora a isla by si do toho? ved by sa mohlo stat ze by sa ti to horsie hojilo alebo co… to nie je dobre :slight_smile: co sa tyka terminu tak s tym problem nie je okolo dvoch tyzdnov :slight_smile:

Mohla by si mi pls napisat ktory lekar ti zakrok robil, videla som na ktorej klinike ti prsia robili, len som nevidela meno lekara :slight_smile: je mozne si na takyto zakrok akoze aj vybrat doktora ktoreho zena chce?
Ci to vobec nie je nieco take mozne???

Jasne, ze ti mozem napisat, takze to ze som bola v Centre plastickej a estetickej chirurgie si videla hej? Tak tam mi prsia robila doktorka Hudakova :slight_smile: milá pani doktorka. Mozes si vybrat lekara ktoreho chces, ja som si pozerala, kto na tej klinike robi este prsia, je tam este doktor, ten je podla toho co som si zistovala tiez velmi fajn, len ja som trosku hanbliva tak som skor chcela doktorku. Je to na tebe :slight_smile:

Jáj - vlastne áno keďže je to v celkovej anestézii tak je to normálne, na to som úplne zabudla. Ešte, že si mi to pripomenula, neviem niekedy kde mám hlavu, že na také veci zabúdam. Neviem si to predstaviť, len potom nie je problém s náhradným termínom?

Koceny ale ako ste to riesili po zakroku? Ako dlho ste museli oddychovat a tak? Obavam sa ze ako to so mnou bude co sa tyka bolesti a zotavovania. :slight_smile: Ze kolko volna si budem musiet zobrat a co urobit pre to aby sa to vsetko dobre hojilo

Pozerala som si tu kliniku a to je v Kosiciach ze? Jasne to ti rozumiem, ja som podobne na tom, ale neviem ci to budem az takto riesit. Tak to je fajn :slight_smile: pani doktorka u ktorej si bola ma dlhe roky praxe?

milusatko - nemal by byt si myslim - ale tak to treba potom riesit priamo s lekarom ako dalej budete postupovat nakedy presuniete zakrok a tak. Lebo tie predoperacne vysetrenia by mali byt robene kustik pred zakrokom.

darenn - tak to je u kazdej zeny ine. Kazda sme ina, mame ine telo ktore sa nam inak zotavuje takze to treba aj tak brat ale je vhodne par mesiacov po zakroku sa udrziavat v klude, nenamahat sa - nech telo ma ten priestor na zotavenie. Uvidis to podla toho co ti lekar povie a ako sa budes citit ale urcite dva tyzdne si volno vezmi a potom uvidis, ked budes mat po ze ako to s tebou bude…

kerimi - ano klinika je v Kosiciach na Mojmirovej. Neskusala si si najst stranku tej kliniky? Tam sa mnohe dozvies aj o samotnych lekaroch aj ich prax :wink:

Dakujem barbien za odpoved. Lenze co je to par mesiacov? Mozem to brat tak, ze keby som isla teraz na zakrok tak za mesiac mozno za dva uz mozem v pohode tancovat dajme tomu na plese alebo na nejakej zabave ci to vobec nie je mozne??

Ahoj ked som ti pisala tak som to este nemala pozrete ale vcera som si k tomu sadla a som si nasla stranku tej kliniky, aj mapku ze kde presne su a aj o tych lekarov. Dokonca aj o zakroku tam bolo toho dost pisane co ma potesilo. Som si to poprecitavala a vyzera to dobre :slight_smile: aj doktorka u ktorej si ty bola ma milo prakvapila praxou, tak asi by bolo fajn keby som sa tam informovala ze ci by som mohla prist na konzultaciu. Aj ked bduem musiet cestovat ale tak to by nemal byt problem :slight_smile:

darenn - tak par mesiacov, rataj tak priblizne dva, styri, po tych styroch je to uz tak ze v podstate zena ani pomaly nevie ze na nejakom zakroku bola, ak teda je v klude, ze sa dovtedy nenamahala a v pohode sa jej to hojilo :slight_smile: tak za mesiac, dva tancovat? Ty si velky optimista. Neodporuca sa to a myslim ze ani ty sa nebudes este na to citit, nechaj si ples potom na rok alebo tak. Po zakroku si treba poriadne oddychnut, nech aj to telo sa da dokopy

kerimi - to cestovanie neries, podla mna to kde je klinika by malo byt to najposlednejsie co budes riesit, dolezite je aku pracu na klinike odvedu.

Fuha tak to si ma teraz prekvapila ja som myslela ze keby som tie prve tyzdne oddychovala ze potom uz budem fit ze sa to skor zahoji, ale som sa asi preratala. Este nemame ples isty, ale keby nieco, tak aby som vedela ci vobec to bude mozne, alebo odlozim tie prsia na buduci rok? nejako v stredu roka?

Nie, nie je to take jednoduche ako si si predstavovala. Prsia? Neviem ako teda ty ale skor by som ples odlozila ako prsia. Aspon teda moj nazor na to je taky. Prsia by boli pre mna na vyssom mieste priorit ako ples. Ale tak to si musis sama zvazit. Len ked pojdes na zakrok v polovici buduceho roka tak rataj s tym ze ked budes mat nove prsia tak nebudes moct tak lahko ist na slnko a budes musiet nosit pooperacnu podprsenku a v tej v lete no neviem :slight_smile:

potesilo ma tvoje povzbudenie, skusim sa teda nakontaktovat na Centrum plastickej a estetickej chirurgie, ze kedy by som mohla prist na konzultaciu a veci okolo toho a pojdem do toho. Tvojimi komentarmi si mi dodala ovela viac odvahy ako som mala na zaciatku ani si nevies predstavit ako ti dakujem. Snad to bude vsetko dobre a raz aj ja budem mat svoje vysnivane

Ahoj, a na ktorej klinike si bola? U ktorého lekára? Ďakujem

Premýšľaš nad zväčšením pŕs, keď sa pýtaš? :slight_smile: Ja mám tiež za sebou tento zákrok, takže ak budeš chcieť niečo vedieť kľudne sa môžeš opýtať :slight_smile:

Tak nemam dovod ta nepovzbudit, ja tiez som si tym presla tak viem ake je dolezite mat v niekomu oporu a dostat podporu :slight_smile: Som rada ze som ti pomohla.
Potom ak uz budes mat dohodnutu konzultaciu tak sa ozvi, budem na teba mysliet a drzat ti palce :slight_smile:

Ale ty si ani nevies predstavit ako moc to pre mna znamena, ze som nasla v niekom takuto podporu.
Volala som do Kosic na tu kliniku a dohodli sme sa na termine, ale zacneme to riesit az v novom roku nech sa nemusim ani ja nahanat ani oni a tak, tak uz mam termin tak som zvedava jak to pojde potom. Ta konzultacia bude pre mna klucova :slight_smile: