Podvádza vás partner? Ako sa s tým vyrovnávat

Podvádza vás partner? Ako sa s tým vyrovnávate?

Ak to spravi jeden krat, da sa to odpustit. Ak viac krat, treba sa rozist, inak zostane zo zeny troska. Ale to je len moj uhol pohladu.

vie niekto poradiť ako sa s partnerovou neverou vyrovnať? niekedy sa mi zdá že to zvládať ale inokedy mám pocit, že som úplne v koncoch. čo ďalej? dá sa s tým žiť?

Ahoj Lubica,mám podobný problém.Otázkou je, ze ci sa Ty o tom s Tvojim partnerom rozprávas.Ja ano.On mi to vysvetloval asi takto:"V podstate je kazdá zena rovnaká. Má jednu vagínu a dve prsia.Rozdiel je len situácia,v ktorej sa chlap nachádza.Neznamená to,ze to mení môj vztah k tebe.Co je vlastne podstatou?Samotný sex, alebo strach,ze o partnera prídes?Co pre Teba vlastne znamená slovo sex? "Ja mám 32 rokov a on má 44.On má priatelky,ktoré mu vyvolávajú a mna to trápi,lebo mne nevolá NIKTO!Zijem ako pracovitý anjel,ale…bola som to ja,ktorá si zvolila túto cestu.Som verná,hlavne sama sebe a mám strach z pohlavných chorôb.Nepopieram,ze niekedy nemám aj ja chut na zmenu.Ty chut na zmenu nemás?Ale,ked si pomyslím,ze VLASTNE VSETCI CHLAPI MAJÙ JEDEN PENIS A PO SEXE JE TO AJ TAK LEN “SEX”,lásku k môjmu partnerovi by ten sex nezmenil.Chlapi nehladajú v iných zenách nieco lepsie.“Hladajú” vzrusenie a odbúranie si svojho napätia z práce,z problémov…dokazujú si tým,ze sú este atraktívni,atd.My zeny to chceme pocut!Ale, sú to zeny,ktoré chlapov zvádzajú.Aj môjmu priatelovi hlavne zeny vyvolávajú a posielajú sms-ky.Pozývajú ho na veceru,flirtujú s ním.A,chlapovi stací niekedy málo.Skúsená zena dostane chlapa tam,kde ho ona chce mat.Hej,nahod sa a chod von!Aj ked nebudes mat sex,aj ked nikoho nestretnes,len chod a daj mu pocítit,ze si samostatná,atratktívna a ze on nie je jediný chlap na svete.Nie je to ani ziarlivost,co ja cítim.Je to naozaj skôr iba lútost,zue nie je so mnou.Poviem Ti,je lepsie nad tým vela nepremýslat.Zbláznila by si sa z toho a co potom?A hlavne po tom ani nepátraj!Usmej sa na neho a mysli si svoje.Hlavne neplac!Bolo by to aste horsie.Daj mu len jemne pocítit, ze ta to trápi a ze ti chýba,ked je s inou.Rob veci s láskou.Zijeme len raz a zivot je az prílis krátky.Je tazký aj bez zbytocného trápenia.To hovorím aj ja sebe.Asi sa dá s tým zit…Kazdý z nás jedného dna zostarne…Ja zijem v Nemecku a tu je to o to tazsie,ze to,co poviem po slovensky, neviem rovnako povedat aj po nemecky.Nikam vlastne nechodím.Len do práce a domov.A v práci…môj priatel je môj “séf”,je to jeho firma,kde pracujem.Dôkazom lásky je pre mna to, ze sa o mna stará. Stará sa o môj príjem,prácu ktorú mám rad,o moje vzdelanie,o bývanie…a este aj to,ze on po rozchode so svojou zenou nechcel zit uz so ziadnou.Ale,predsa len zije teraz so mnou. Láska,opora a pocit,ze niekto je pri Tebe,ked potrebujes pomoc,sa nedá s pudmi tela ani len porovnat.Chlapom nezávidím… Pa a ozvi sa!

Milá Emy, buď si silne veriaca.alebo nemáš inú možnosť…Nepíšeš či máš detí ,ale asi nie.To by som možno ešte chápala, veď Ty sa vlastne ešte ospravedlňuješ, nemáš svoju hrdosť? Je mi Ťa úprimne ľúto, ak takto ,to ospravedlňuješ.Možno Ti to tak vyhovuje.Ale čo urobíš keď budeš mať o 10 rokov viac?A on si nájde zase inú,čo mu bude viesť domácnosť?

Moje slová!!! Je to pod úroveň ženy… a hlavne veriacej.

ak to spravil raz, spravi to aj viac krat.

no teda ja zasnem nad tvojim uzkoprsim pohladom. tak ty si prepac, ale jedna obycajna handra pre svojho partnera a jeho sposoby este aj ospravedlnujes… no teda s takou tupo zenou som sa myslim ani nestretl. vsak ty absolutne nemas hrdost. tebe sa dokonca aj paci byt v roly obete…no toto podstupovat pre financne zabezpecenie partnerom, tak to je sila.
… a ze s nikym nechcel zit a predsa s tebou zije- no draha a no, zije s tebou, lebo este sa ziadna ina nepritrafila, ktora by bola tak hlupa a zabezpecovala mu doma ful servis, kym si on s inou vytriasa svoje vajcia… no teda tvoja obmedzenost je do neba volajuca!!!

Viete, čo mi raz povedal jeden chalan? Že pre neho bolo najhoršie podviesť manželku prvýkrát. Vtedy mal z toho hnusný pocit a výčitky, ale postupne si na podvádzanie úplne zvykol a bral to ako bežnú súčasť svojho života. Z toho potom vyplýva, že ak človek podvedie raz, potom má zábrany ešte menšie. Tak ja neviem, je to nefér, keď si ľudia robia také veci.

Ahojte zenské, to ste mi ale dali. Aj ja si to o sebe myslím, len sa z toho sama neviem vymotat. Ja viem, máte pravdu. Aj sa tak cítim, ako mi to vy vsetky písete. Nie som obmedzená. Ja len verí tomu, ze skoro kazdý chlap podvádza svoju zenu, ci priatelku. Rozdiel je len v tom, ze to zeny nevedia a nevidia a naivne si myslia, ze ten môj je anjel. Pred rokmi som bola odvedená do bordelu a nútene som musela robit prostitúciu. Bola som mlátená, ponizovaná, zatvorená medzi styrmi stenami. Zena, ktorá toto nezazila, nikdy nepochopí, aký chlapi vlastne sú. Nikdy som o tom nechcela písat. Verte mi, ze nikdy som neverila, ze mne sa môze takéto nieco stat. Moj bývalý manzel ma nasilu odviedol a musela som makat na jeho dlhy. Mám dcéru, ona má 14 rokov. Bývalý manzel sa mi vyhrázal jej a mojou smrtou. Nikdy som netusila, co sa z jedného chlapa môze stat, ktorý si pred manzelstvom narobil dlzoby a mne o nich nikto nepovedal. Bola som mladá, mala som nesmierny strach. Moj priatel ma dostal do bezpecia. Ano, aj on navstívil bordel so svojimi zákazníkmi. Ale nechcel ziadnu zenu. Len videl na mne, ze mám v ociach strach a smrt.Bojoval o mna. Nie som veriaca. Po tolkej bolesti a krutosti v mojom zivote…Ak máte dcéry, majte ich na ociach. Obchod s bielym mäsom nie je len v televízii, je aj v reálnom zivote.A preto mô pohlad na samotný sex je iný, ako vás pohlad.Mám strach o svoju dcéru. Zena nikdy nevie, ze s kým presne zije. Ja som sa to dozvedela neskoro. Ani som netusila, co ma v zivote caká.Priatel mi pomáha, to je pravda. Moznio teraz ho len ja len upodozrievam. Ja sa neospravedlnujem. Sex mi znicil zivot. Do bordelu chodili hlavne zenatý chlapi. A nepýtajte sa ma, ze preco som neisla na políciu. Chodili tam aj policajti, aj ked nie pocas sluzby. Kruté, ale takáto je pravda. Mnohé zeny ani len netusia, ze kde sa momentálne ich chlap nachádza. A nebolo to v bordeli v Nemecku, kde som bola pod vplyvom mne doterz neznámej drogy zavlecená. Bolo to kúsok od vás vsetkých. Vlastnú dcéru som v tej dobe nevidela dlho. Chcela som si vziat zivot, ale predsa len som kvôli nej bojovala a vdaka môjmu priatelovi som dnes v bezpecí. Majte oci otvorené. Sex nie je vsetko. Je to pud cloveka, ktorý hlavne zenám nicí zivot.

ahojte…mam priatela , zijeme spolu 4 roky … a teraz som zistila ze sa stretawa z inu… on ma 44 a ona 25… v minulosti vypisoval aj vseliakym dievcatam na eroticke sluzby… no ja sa s nim nechcem rozviest…ja ho mam rada a on neni zly clowek len keby toto nerobil… poradite mi prosimvas ako ho mam od toho odnaucit? ake je mozne tak dakujem…

milá lubka, to sa odnaučiť nedá, on to bude robiť stále,to je už diagnóza.bude podvádzať či už Teba, alebo nejakú inú.žiaľ!

Vies,ja si myslim,ze to sa odnaucit neda.Ja som po piatich rokoch prisla na,heslo mojho priatela na azetku,a ostala som v riadnom soku,ked som si precitala jeho archiv rp-cok.Tiez neviem co mam robiť,lebo ho lubim,ale daco sa vo mne lame na male kusocky.Ja ma jednu chybu,a to,ze nadokazem odpustat,a uz vobec nie ked ja som sa pre neho dokazala zmenit,vsetko som prispôsobila jemu,chcela som mu dat pocit istoty.Isi je to tak,ze cim viac clovek do vztahu da,tym menej dostava.

vierocek,vykašli sa nanho a uživaj si aj ty ,muži stale podvadzali a podvadzaju a budu podvadzat ,je to v nich , v ich genoch a nikdy sa nenasytia žien ,ak ich jedna omrzi hladaju druhu ,je to tak a možno 1 z 1000 je naozaj verny

lubka ,ja na tvojom mieste by som s nim prestala sexualne žit a našla by som si priatela tiež ,ak sa teda s nim nechceš rozvadzat ,ale ak si mu verna a on ta podvadza s inom , inymi a ty sa onho staraš -perieš variš atd. a ešte sa aj s tebou miluje tak nemaš pocit že si prenho - ta posledna,ktoru "použije "len vtedy kedy on chce ? a ty si aj celkom asi rada ? hmmm? porozmyšlala by som na tvojom mieste

ahoj,aj ja reagujem na tvoj prispevok ,tiez sa mi stalo po 15 rokoch,ze ma priatel podviedol.Nasiel si vraj kamaratku,s ktorou vraj nic nikdy nemal.Ale podla mna pravda je niekde inde.nechcem o tom hovorit,lebo ma to velmi ranilo,a ponizilo.Ja som sa ako taka putka o neho starala,aby mu nic chudacikovi nechybalo,a on si DOVOLI ma podviest.Teraz som ho takpovediac vyhodila s kludom anglicana,sama som sa tomu divila ze neboli ziadne sceny,bola som tiez odhodlana,ze sa ja nebudem s nikym o neho delit,a ze nech si teda za nou ide.Ale je to strašné to prežívat teraz,neviem sa stym vyrovnat a stale placem.Velmi mi zalezalo na tom vztahu,lebo 15 rokov je dlha doba,a nejde to zahodit len tak za hlavu.Myslim si ze on si to ale nevazi,takze si ma ani vlastne nezasluzi.Poradte mi zienky,mam sa mu este ja ozvat,alebo mam cakat kym on zavola -ak zavola.Tažko sa s tym ale budem vyrovnavat.co mam podla vas robit,mam zacat hladat aj ja kamaratov,akoze_.caute

Milada,pišeš že si sa onho starala ako taka…,zabudni nanho ,on sa netrapi tym že ta podviedol-či podvadza ,on si uživa ak nema jednu- mal Teba,mysliš si že on plače za Tebou?
nikdy by som neodpustila mužovi ak by ma nechal pre inu, a potom ak by sa jej nabažil a zistil že predsa len bolo dobre tych 15r. s Tebou,a chcel by sa vratit?
u mna ani nahodou!!!ak si sa zlakomil na mladu a krajšiu tak si s nou ži ! a ak ta ona už nebude chciet ,tak ku mne sa nevracaj ,je to tvoj problem -povedala by som mu ,keby zavolal
nikdy neplač za žiadnym chlapom !neoplati sa!
a pišeš že nerobil sceny? tak potom mu je dobre tam kde je ! nech teda ide a nevracia sa ! toto je moj nazor a ja na tvojom mieste,by som začala žit !

Milada,
opustanie dlhorocneho vztahu bolí a myslim si ,ze to potrebuje hlavne cas a oporu blizkych ludi.Vasa hranica pri vyhodeni bola jasna, skuste jej skutocne verit!
Osobne mam skor nazor, ze riesit smutok hned novym vztahom ,nie je idealne…clovek sa moze potom len zo smutku naviazat na niekoho,kto mu vyplna iba medzeru za byvalým vztahom a stava sa ,ze si lahko najde niekoho velmi podobneho, Cas lieci smutok a umozni vycibrit aj ine vnimanie seba a ludi, s ktorymi sme vo vztahoch.Znie to asi kruto a paradoxne, ale z bolesti sa niekedy zrodi nasa iná, silnejsia ,nova podoba a na jej narodenie je potrebne si dopriat cas len pre seba.V tomto case pre seba, mozete objavit svoje “nove poklady” a cas pre tvorivost a splnanie snov. Vela ludi si ho nedopraje a vzorce vztahov sa mu viac x v zivote opakuju.

Drzim palce
psychologicka rita svihranova,zzz.sk

No,keby to bolo také snadné ako sa povie,ale ono je to tak,ze jednému stale zaleží na vzťahu viac,ako tomu druhému.Tomu druhému na ňom začne záležať až keď je už po ňom.Mňa stale sužuje pocit,že som mu odpustila,a ono to ďalej trvá,len teraz mi je o to ťažšie to zistiť lebo je asi strašne opatrný.Najhoršie je na tom,že mi nasluboval ako sa ku mne zmení,zmenil no na jeden deň.Jak som mu to tam našla tak povedal,že nemam pravo lebo to je jeho sukromie.Dokonca mi vynadal,že ja som to prehnala,a povedal,ze je konec.O dve hodinky prisiel stym,ze mu mam prepačit.Teraz si myslim,že všetko čo som sním prežila vlasne nebola ani pravda,lebo celý čas som žila v klamstve.

ak vieš že to trva dalej a naviac pišeš aky je opatrny a aj napriek tomu ho stale chceš? počula si o tom že laska je slepa a hlucha ? u Teba to asi stale plati ,ale mala by si sa prebrat! si myslim ,ty sa onho staraš -perieš variš žehliš upratuješ a on sa miluje s inou ženou? on ma svoje sukromie a kde ho maš Ty?
Miluješ ho vobec ? miluje sa s Tebou? alebo sa vratil a využiva Ta? utekaju Ti najkrajšie roky života? ak to budeš chciet zmenit ,možno bude neskoro a Ty budeš mat o niekolko rokov viac a nezostaneš sama?