Podvádza vás partner? Ako sa s tým vyrovnávat

Mam priatelku je dost mladsia odomna sme spolu rok a podviedla ma neviem co mam robit vsetko mi zo zaciatku zapierala a klamala ale nakoniec povedala pravdu ze mu to navrhla ona a podrobnosti ako to bolo a ze bola opita a ze nevie preco to spravila ako mam dalej to riesit ?

Dobry den. Mal som vztah s partnerkov 13 rokov. Posledne dva roky sme žili spolu v byte aj sme kupili si rodinny dom. Problem nastal vtedy ked ma vyhodila z domu. S toho by som dramu nerobil keby som do jej domu nevrazil štyridsat tisic euro. Teraz všetko zatajuje s tim že som to všetko prejedol ani to neni vidno na mne! Chcem len jedno ak ma partnera nech mi vrati alebo vyplati požičky. Ja by som sa na vas neobracal keby bola normalna. Pytam sa vyas čo mam robit?

Som tehotná s mojim.manželom sme sa zobrali len.pred pol rokom hadavali sme sa casto uz pred manzelstvom ale vzdy sa to.utriaslo on stale hovorí ze nechce byť pod papucov ze sa chce zabávať a užívať si co ja nechapem mam sina spredchodzieho vzťahu a aj k nemu sa zmenil vadi mi ze kazdy den pije pivo doma aj ked na to nie su peniaze a poslednom case furt chodil prec vivolal hadku a odišiel a stalo sa to co som tusila ze sa deje zistila som ze si z nieakou pise ked som.mu to povedala priznal sa ze vraj s nou nic nema ze jej len pisal a volal ja mu to nedokazem odpustiť keďže som tehotná a uz o jedno dieťa sme prisli vobec si neuvedomuje ako mu strašne ublizil a klamal za mojim chrbtom neviem ako mu mam veriť poraďte mi ...

ahojte sme s priatelom spolu uz dva roky klapalo to medzi nami dovolenky sexualny zivot na urovni vsetko v poriadku,,,,,,,,ako stale na dobru noc telefonat a neviem preco sa to stalo alebo to uz to tak malo byt ja neviem zabudol vypnut telefon a mna napadlo len tak pocuvat bohuzial bola to chyba preto ze v zapeti volal druhej z druheho telefonu co som ani otom nevedela,ze ho ma ci moze za nou prist ze kolkom berie akoo neverila som vlastnym usiam uplne som bola z toho vsoku aj som,,neviem ci uz to bude take ako predtym,,,jeto hroznee,skuska do zivota