Polikliniky PRO CARE

Sú na SK zatiaľ len 2,ale čoskoro ich vraj bude 21.Nepíšem to pre žiadnu reklamu-som obyčajný človek,ktorý pracuje v zahraničí na živnosť a na SK som mala stále problémy s lekármi ba niektorí mi slušne !!dali moje zdr.karty do ruky,že majte sa dobre,ale my extra faktúry vystavovať nebudeme.Tak som ostala s mojou zdr.starostlivosťou tzv.na ulici-až som sa dopátrala novej siete polikliník na SK a tam ma nielen,že milo prijali a zaregistrovali,ale bez akejkoľvek diskriminácie som dostala plnú zdrav.starostlivosť a čo tým chcem povedať?-je tam obj.systém nikde nečakáte za deň stihnete aj viac lekárov-sú perfektne prístrojovo vybavení neposielajú vás nikde inde,sú veľmi ochotní a ak máte záujem podrobne vám vysvetlia vznik aj liečbu vašich ťažkostí a konečne si liečim niektoré neduhy a to úspešne.Zaplatíte síce podľa produktu do 3000.-Sk ročne za tzv.manažment,ale ja to oceňujem lebo pri dobrom načasovaní nemáte problém si za deň obehať všetko a ešte majú el.zdr.karty čo znamená,že všetci spolupracujú a nevypytujú sa aké beriete lieky ,alebo aké máte iné ťažkosti-som veľmi spokojná a ďakujem
Napriek tomu ešte niečo-nechápem,prečo zatiaľ 2 najväčšie zdr.poisťovne zdržiavajú spoluprácu s nimi je to neférové voči nim preto,že sú tak isto súkromní lekári ako aj iní…aké skúsenosti máte vy?

Ahoj Liva50. Práve si zisťujem dostupné informácie o ProCare. Čo máš na mysli s tým zdržiavaním spolupráce 2 poisťovní? Predpokladám VZP a Apollo? Týchto poistencov neberú?

Zdržiavaním spolupráce myslím to,že všetky poisťovne okrem VZP a SZP majú podpísané s týmto subjektom zmluvy a tieto dve to naťahujú pričom vedia ,že najmä ľudia pracujúci mimo SR majú problémy s ošetrením a tak to zatiaľ do vyriešenia situácie hradí samotná Pro care-čo považujem zo strany týchto 2 poisťovní za nefér…veď toto sú takí istí súkromní lekári ako tí ostatní-dnes si toho už nenavyberáme…a voľba lekára?-to je z mojich predchádzajúcich skúseností len dovtedy,kým lekár nezistí ,že máš európsku kartičku

Tých cca 3000 Sk je poplatok len za manažovanie objednávania? A čo vyšetrenia v ambulancii, tie sa už všetky platia? Je niekde zverejnený cenník vyšetrení?

Asi ťa poteším-s platením to funguje ako všade inde…neplatíš nič !!!..iba ak by si ty sama chcela nejaký kozmetický úkon ,alebo úkon ktorý neprepláca poisťovňa(ako.napr.komposity-biele-plomby) a pod. a okrem toho majú otvoriť v januári novo vybavené operačné sály na jednodňovú chirurgiu-myslím,že tam aj ja niečo využije-a objednať sa môžeš aj mailom!oni ťa hneď spätne zavolajú a dojednáte si detaily)všetky úkony aj lekárov nájdeš na ich stránke

Toto vyzerá na diskusiu manažera Pro Care.

Takúto reakciu som očakávala pretože si uvedomujem ,že to píšem až príliš nadšene,ale po viac ako ročných nepríjemnostiach u lekárov a neriešení môjho zdr.stavu sa nečudujte.
A skutočne s nimi nič nemám som iba pacientka.

Liva50 nazdar! Pozdravujem všetkých z Penty, PRO CARE je veľmi dobrý výmysel na ťahanie peňazí od chorých ľudí. Všetko je tam perfektné, tak ako “v Praze za peníze dům”. Pacienti, poistenci, občania nedajte sa zlákať pozlátkom “všetkého na jednom mieste, bez čakania, ale aj bez liečenia” lebo to liečenie dorobia v lôžkovom zdravotníckom zariadení a nie v PRO CARE. Kto chce môže aj naďalôej hádzať svoje peniaze do Penty.

Liva50, nepíšeš to nadšene ale ako profesionálny obchodný zástupca PRO CARE. Každý si na svoj chlieb musí nejako zarobiť. No a ty to robíš takto.

Nazdar Liva50. Ako živnostníčka pracujúca v zahraničí si veľmi dobre infortmovaná o stratégii investáície PRO CARE. Školil ťa priamo Ing. Maták? alebo Deloite alebo iná personálna agentúra?

súhlasim s Tebou,a ,špecialisti,!!! zistite si ich pracovnú minulosť…určite sa u niektorých nedáte vyšetriť!

Ako si zisťuješ pracovnú minulosť špecialistu? A ako sa k tomu “svojmu vybranému” dostaneš, resp. objednáš? Moja skúsenosť je, že všade sú dlhé čakacie doby, takže kým obídeš pár špecialistov, urobíš niekoľko vyšetrení, zistí sa diagnóza a konečne začne liečba, prejde niekoľko mesiacov. :frowning:

NA webe máš menný zoznam tzv.,špecialistov, a o ich minulosti sa dozvieš v niektorých odborných kruhoch.

Nuž, ja sa v tých odborných kruhoch nepohybujem, tak mám asi smolu. :frowning:

neviem ktoru polikl.Pro care máš na mysli,v ktorom meste. ak občas sleduješ tieto príspevky niekto dá meno lekára, a už to ide, aj dobré ,aj zlé info.

Ja som z BA a hľadám neurológa. Vieš mi poradiť?

len ak máš problém s migrénou,z vlastnej skúsenosti s neurol.nechcem mať nič /v Blave nepoznám/

Škoda. Mám problém s platničkou. Musím to rýchlo riešiť.

V Ke je jeden dobrý masér mgr.Madar,ten by Ti určite vedel pomôcť alebo aspoň poradiť či to je platnička, ma dlhoročné skúsenosti. /ak už nemáš stanovenú diag./

Žiaľ, Košice sú ďaleko. Hľadám niekoho v Bratislave. Vďaka za typ pre košičanov. :slight_smile: