Polikliniky PRO CARE

Doctor je asi len osoba ktora neuspela na pohovore do pro care,tak si to kompenzuje aspon takto

ako je úplne jedno či Dr. robí pre Pentu alebo pre štát…keď má rozum ide tam, kde dajú viac, dobré domienky, moderné zariadenie, moderný systém, starostlivosť…to že do toho Penta vrazila peniaze je jedno…komu sa nepáči nech si pochí po potuchnutých rozbitých Poliklinikách…viem čom hovorím som dosť zainteresovaný človek…

…dobrý den,mna zaujíma to,či aj v prípade operácie platím len ten ročný poplatok,či doplácam viac???lebo asi operácia bude v mojom prípade nutná,a je mi jedno,kto to vlastní,ide mi o prístup a ochotu,ja mám traumu z minuloročnej operácie doteraz…preto hladám kvalitu vo všetkom.dakujem Vám.

Preto vadí, že patria pod Pentu, že Penta je nedôveryhodná spoločnosť, viditeľne okráda ľudí najmä v zdravotníctve prostredníctvom svojej ZP Dôvera.

A ako si myslis ze ta budu na poliklinike operovat to ako ze na ambulancii?

dnes som zistil ze pan zubny lekar uzik uz nerobi v ke tak vam velmi pekne dakujem pan riaditel v ke nechali ste odist nielen vynikajuceho zubneho lekara ale zaroven psychologa v jednom. prisli ste o niekolko pacientov

ziro ak pan doktor bol az taky vynikajuci, tak sa oplati cestovat za nim na jeho nove posobisko…
no pobavila ma tvoja vycitka smerovana riaditelovi :)) ja som netusila, ze zamestnanci su jeho majetkom a neplati tam zakonnik prace a teda moznost aj rozviazat svoj pracovny pomer s organizaciou…

Polikliniky Procare ma takisto zaujali, no nemam jasno v tom, ako je to u nich s platenim a objednavanim sa na konkretny termin. Som poistencom Dovery a ak si v Procare napr.zaplatim rocny poplatok za program basic care, tak potom na akekolvek osetrenie uz nedoplacam nic navyse? Takisto by ma zaujimalo, ze ak dostanem nejake prechladnutie, popr.chripku, tak sa musim k praktickemu lekarovi objednat na konkretny termin, alebo sa k nemu da ist len tak, kedy to potrebujem? Plati sa nieco navyse za toto vysetrenie? Dakujem za vsetky odpovede

Dobrý deň, máme už zmluvu so Všeobecnou zdr. poisťovňou od júna 2010. Môžte prísť, všetky lieky budete mať hradené tak, ako iní klienti.

Nikto iný Vás neokráda? Vy ako podnikateľ by ste vrazil do niečoho peniaze s 0 návratnosťou ? Je smutné, že lekári sú schopní špiniť sa navzájom. V ProCare sú takí istí, ak nie lepší odborníci ako bežne na ambulanciách.

Nemal by ste už za nič doplácať, pretože výkony by mala v plnom rozsahu hradiť Vaša ZP / okrem nadštandarných výkonov- plastické operácie, zubné náhrady- čo sa platí všade /. Ako akútny pacient môžete byť vsunutý medzi objednaných v naozaj akútnom stave. Nemalo by sa to zneužívať, lebo ak budete objednaný Vy, potom Vás môže trošku posunúť niekto akútny. Poplatok zahŕňa hlavne objednávanie na čas.

Niečo sa dopláca, ale neviem presne. Určite je to menej, ako by ste dali úplatok lekárovi v štátnej nemocnici napr. za vybratie slepého čreva, al. gynekolog. operáciu, pôrod atd.

Potešujúca správa - zmluvu už majú aj s VŠZP :slight_smile:

Využíva niekto nejaký program v PROCARE Košice? Chcel by som vedieť nejaké skúsenosti. Či sa mi to oplatí? Zaplatím cca 250 euro, či budem doplácať za každú blbosť? Už ma dopaľujú čakacie doby u ostatných ambulanciách a ich ochota. Hlavne, či to nebudú vyhodené peniaze a nebudem na tom istom.

Rada sa s Vami podelim o svoje skusenosti s Procare. Ja aj moj partner mame zaplatenu starostlivost v Procare Ba. V podstate vsetko je ok, az na pristup pana Dr. Filla. Partner mal a ma evidentne problem s HPV. Kedze sme to spozorovali 1x okamzite sme sa objednali k urologovi. Dr. Fillo stravil s nim v ambulancii asi 2 minuty s tym, ze to nic nie je, to ma dnes kazdy a odbil ho nejkym pripravkom, ktory si mal na to kupit v lekarni. Kedze som cakala vonku, opytala som sa doktora, ci je vsetko ok. Odbil ma tym, ze ide o HPV a ze to mam pravdepodobne aj ja a nema mi k tomu co viac povedat. Obaja sme sa pozerali na nho v nemom uzase. Kedze moj partner nie je slovak a zaplatil za balicek pomaly 400 eur, tak bol v miernom soku z pristupu. Pan doktor mal velmi naponahlo, kedze ho uz pri dverach cakal jeho znamy. Bohuzial sme liek, ktory predpisal aj vybrali a priatel si zacal tieto miesta potierat. Trochu som surfovala po nete a vsade som nasla, ze pripravok musi aplikovat lekar, kedze pripravok lepta kozu. Asi po dvoch dnoch mal priatel miesto svojich muzskych organov iba zelenu opuchnutu rozleptanu hrozu a nemohol chodit! Objednali sme sa teda k urologovi na Prievozsku, ktory povedal, ze nebude komentovat sposob liecby jeho kolegu. Mimochodom som si u oboch vsimla rovnaky “tik”, pri vstupe do ordinacie sa na Vas ani nepozru a na “Dobry den” zasadne neodpovedaju. Ked sme odisli z ordinacie, tak sa ma priatel pyta, nie je to trosku “rude”?..

Myslím si, že prinajmenšom by mali byť o niečo lepši, vzhľadom k príplatku, ktorí tam pacienti nechávajú.

Aj ja som si zaplatila program v PRO CARE a ked sa objednavam k lekarovi, tak musim na termin cakat aj dva tyzdne, lebo lekar je dovtedy obsadeny. Robia tam lekari asi na uvazky, lebo doobeda robi na Tehelnej a poobede v PRO CARE a to jeden alebo dvakrat do tyzdna. Napr. aj neurolog a urolog MUDr. Filo si este daju zaplatit 33 Eur za vysetrenie. Tak o com to je, tahanie penazi od chorich, alebo sluzia len podnikatelom?

To je pravda, že poplatok zahŕňa len objednávanie na čas, lebo po mojích skúsenostiach, nič naviac nedostanete. Je to len ťahanie peňazí od ľudí. Máme zlú skúsenosť s procare KE, gynekológ, ako už bolo povedané, majú tam zrejme len lekárov na nejaký úväzok, lebo stále je tam niekto iný, vôbec neporobili vyšetrenia, čo mali, prístup neosobný. Proste vyhodené peniaze, za tých 100 eur sa môžete na presný čas objednať už kdekoľvek. Ozaj, zaslal som im sťažnosť a aj keď majú napísané, že sa ozvú na druhý prac. deň, nestalo sa.

Dobrý deň,
chcela by som upozorniť ProCare, že porušujú zákon o ochrane osobných údajov, ktoré nariadili pri objednávaní sa na mamograf cez telefón. Vyžadujú celé rodné číslo nadiktovať. Je to neprípustné a kvôli tomuto, ak odmietnete, Vás príslušná pani nezapíše. Zamyslite sa. Toto porušenie je sankciované vysokými pokutami.