Poľské trhy-oplatí sa?

Dobrý deň prajem.
Chcela by som sa spýtať ako to funguje teraz čo sa týka poľských trhov lebo našla som len diskusie 2 roky staré. Tak ak máte niekto aktuálne skúsenosti, rady budem vďačná.
Stále fungujú tieto trhy? Kde v Poľsku sa to oplatí najviac čo sa týka cien a dostupnosti tovaru? Ide mi len o oblečenie. Čo všetko tam nájdem? Ktoré dni trhy fungujú? Počula som že v sobotu. Mala by som záujem o spoločenské šaty napríklad ale aj iné. A nie sú poľské trhy aj niekde na Slovensku? Lebo aj to som už počula. Je to ďaleko ale skúsila by som sa tam previesť.
Ďakujem veľmi pekne

funguju stale akurat v nowom targu je trznica presunuta trocha od centra mesta. no na hlavnej ceste mas tabulu podla ktorej ju v pohode najdes. je to tam teraz omnoho lepsie, vydlazdene, restiky, zachody

  • ahoj -
    zalezi od toho, co planujes ist kupovat?

bola si tak teraz niekedy? ešte stále majú také dobré ceny ako kedysi?

…zalezi ako na co…vela veci uz stoji rovnako ako u nas…

@hluzia je to pravdou, akurat co sa oplati to su noze, krowky, cukriky a taketo veci :slight_smile:

krowky mnaaam :stuck_out_tongue: tie som uz nemala riadne dlho :smiley:

Oplatia, čo by sa neoplatí. Ešte stále poliaci vedú a vedia poskytnúť dobré a kvalitné veci za prijateľnejší peniaz ako tu na Slovensku!

ale nie vsetko, tiez treba premyslat, co kupit :wink:

nože tam kupovať je fajn, ostré, na mäsko, zeleninku super :slight_smile:

to jo…velmi rada tam chodim…noze zakazdym kupujeme…po celej rodine uz…ale ja napriklad aj krovky moc lubim…

cenovo sa oplatia niektore polozky, no povedfala by som inak, ze je to asi take rovnake ako aj tu. mozno oni maju take trocha ine veci, aj oblecenie, proste my tu niektore take nemame

ako sú tie trhy otvorené?

zalezi asi aj od toho ako kde, od lokality

velmi by som nepovedala. Prečo to kupovat tam, ked aj na SR mame vela kvalitných obchodov a hlavne eshopov so super vecami.

to zase ja nemusím hentaké sladkosti :slight_smile:

na ktore trhy sa oplati ist ked chcem nakupovat oblecenie?

ťažko povedať či sa stále poľské trhy oplatia. podľa môjho názoru sa kedysi lepšie oplatili ako teraz. ale poznám ľudí, ktorí si to stále zastávajú a ktorí chodia len tam nakupovať lebo tu im to príde drahé. len niekedy si treba pripočítať k tomu aj náklady na cestu a fakt sa to niekedy až tak neopláca

…zalezi vsetko od toho…co sa kto rozhodne ist nakupovat…

Hluzia presne tak, od toho to všetko závisí!