Poľské trhy-oplatí sa?

to fakt?..nepoznam nikoho kto by to nelubil…

tak vidíš, už poznáš, neviem ja tomu neviem prísť na chuť :slight_smile:

zaujimave…ale tak jasne kazdy mame ine chute… :slight_smile:

Kedysi som to ani ja nemusela, ale posledne dva roky je to zavislost pre mna :stuck_out_tongue:

Neviete či už teraz majú aj vianočné veci nejaké? Myslím ozdoby, salonky a takéto veci :slight_smile:

podľa mňa už budú mať. veď oni majú salónky pomaly celý rok :smiley: :smiley:

Za mňa, majú v Poľsku oveľa lepší výber oblečenia, hlavne pre vyššie postavy. Cenovo sa približujú obchodným centrám, ale stále je ten výber neporovnateľný + nemal som doteraz problém s kvalitou (možno som mal šťastie, lebo kým som kupoval na SVK, mal som problém s kvalitou pri asi 2 veciach z 10tich. …)

a kam chodis vacsinou nakupovat do Polska? do ktoreho mesta?

na ktore trhy sa este oplati ist? som akurat videla na nete, ze uz tam maju tiez hrozne vysoke ceny :/(

čo tam chceš kupovat? Oblečenie si kupiš aj tu a kozmetiku by som tam nekuúovala. AJ u nas je vela poctivych predajcov kvalitnych veci

kedysi tam moja mamka kupila, akože kvalitne hrnce a do pol roka ich vyhodila. Takže do toho trochu viac investovala a kupila si ich tu, sice za vyššiu cenu, ale uprednostnila kvalitu nad kvantitou

Na oblečenie sa tam podľa mňa oplatí ísť, majú tam o niečo lacnejšie a výrobcovia tí istí ako u nás

to je pravda, všetko je to aj tak z číny

a comu sa vobec cudujeme??

Ahojte, nekupovali ste v Polsku niektora kociar? Oplati sa?

chodia tam na kociky, su tam lacnejsie ale nie zase tak aby sa to oplatilo ak si z nejakej velkej dialky

Kočík netuším, to neviem či som tam vôbec niekedy aj videla pred tým

su tam len treba ist na tie spravne trhy, mas ich tam viac :slight_smile:

my sme boli v sobotu v Zakopanom a mali super akcie. oplatilo sa. Polsko je celkovo lacnejsie ako slovensko, takze ja tam rada chodim nakupovat :slight_smile:

ale nie vsetko je tam lacnejsie…