Poľské trhy-oplatí sa?

(eidriana) #41

tak to byva vsade, ze nieco je lacnejsie a nieco drahsie…ale co sa tyka oblecenia tak Poliaci maju fakt lacnejsie veci a oplati sa vycestovat sem-tam…

0 Likes

(natashasha) #42

no ale z južného slovenska isto nie, iba keď to má človek tak do hodiny - dvoch tam

0 Likes

(Ninike) #43

aj dve hodiny su uz dost…tak do hodinky je to optimalne…

0 Likes

(pozlata) #44

aj ste niekto boli v tejto dobe na nakupoch v Polsku? ak ano, tak kde?

0 Likes

(bekka) #45

Radsej neskor chod, az ked bude teplejsie

0 Likes

(adel_ka) #46

Prečo až keď bude teplejšie?

0 Likes

(Mukina) #47

Tak je to lepsie, ked je vonku teplejsie, cloveku sa aj viac chce chodit po obchodoch :slight_smile:

0 Likes

(Tamka-ke154) #48

Poľske trhy sa podľa mňa aj teraz oplatia. Len treba vedieť kam ísť :slight_smile:

0 Likes

(simcora) #49

aj ja si myslim. my sme boli v zime v Zakopanom a moj drahy si tam kupil celu zimnu vystroj - oteplovacky a bundu. za dobre ceny a hlavne take pekne farebne, ake sme na Slovensku nevedeli najst.

0 Likes

(Stefanka) #50

Ahoj, my sme boli v Novom Targu a tam je to fajn aj cenovo… A este kazdy rok na Vianoce chodime do Krakowa na trhy a kavu do mesta ked sa rosvecuje stromcek,je tam sice vel ludi, ale atmosfera nezabudnutelna, aj koce s konmi tam chodia :slight_smile:

0 Likes

(darkadraha) #51

a kde sa oplati ist na topanky?

0 Likes

(oxantela) #52

podla mna topanky je lepsie na slovensku kupovat :slight_smile:

0 Likes

(zarnia) #53

Na ktorykolvek trh ale vyberaj mudro aby sa ti nerozpadli este v taske po ceste domov :wink:

0 Likes

(kaji) #54

Toto je pravda…Ale tak už predávajú aj kvalitu…

0 Likes

(Tamka-ke154) #55

Musím s tebou súhlasiť, lebo už to tak ozaj aj je. V Poľsku dostať kúpiť dobrú kvalitu a za lacnejší peniaz ako tu na Slovensku. Preto sa tam ešte stále oplatí chodiť nakupovať.

0 Likes

(jarmila.ku) #56

Jooj na poľských trhoch som už riadne dlho nebola. Musím niekedy ísť

0 Likes

(natashasha) #57

nepôjdete niekto teraz? mohli by ste mi pozriet, na ktorom trhu majú svadobné šaty?

0 Likes

(Karollana) #58

To hľadaj skôr v salónoch tam, nie na trhoch

0 Likes

(kaji) #59

Len treba vedieť, kde hľadať…:slight_smile:

0 Likes

(bibiky) #60

vies ze som bola prekvapena, ze aj na trhoch sa da zohnat?

0 Likes