Poľské trhy-oplatí sa?

tak to byva vsade, ze nieco je lacnejsie a nieco drahsie…ale co sa tyka oblecenia tak Poliaci maju fakt lacnejsie veci a oplati sa vycestovat sem-tam…

no ale z južného slovenska isto nie, iba keď to má človek tak do hodiny - dvoch tam

aj dve hodiny su uz dost…tak do hodinky je to optimalne…

aj ste niekto boli v tejto dobe na nakupoch v Polsku? ak ano, tak kde?

Radsej neskor chod, az ked bude teplejsie

Prečo až keď bude teplejšie?

Tak je to lepsie, ked je vonku teplejsie, cloveku sa aj viac chce chodit po obchodoch :slight_smile:

Poľske trhy sa podľa mňa aj teraz oplatia. Len treba vedieť kam ísť :slight_smile:

aj ja si myslim. my sme boli v zime v Zakopanom a moj drahy si tam kupil celu zimnu vystroj - oteplovacky a bundu. za dobre ceny a hlavne take pekne farebne, ake sme na Slovensku nevedeli najst.

Ahoj, my sme boli v Novom Targu a tam je to fajn aj cenovo… A este kazdy rok na Vianoce chodime do Krakowa na trhy a kavu do mesta ked sa rosvecuje stromcek,je tam sice vel ludi, ale atmosfera nezabudnutelna, aj koce s konmi tam chodia :slight_smile:

a kde sa oplati ist na topanky?

podla mna topanky je lepsie na slovensku kupovat :slight_smile:

Na ktorykolvek trh ale vyberaj mudro aby sa ti nerozpadli este v taske po ceste domov :wink:

Toto je pravda…Ale tak už predávajú aj kvalitu…

Musím s tebou súhlasiť, lebo už to tak ozaj aj je. V Poľsku dostať kúpiť dobrú kvalitu a za lacnejší peniaz ako tu na Slovensku. Preto sa tam ešte stále oplatí chodiť nakupovať.

Jooj na poľských trhoch som už riadne dlho nebola. Musím niekedy ísť

nepôjdete niekto teraz? mohli by ste mi pozriet, na ktorom trhu majú svadobné šaty?

To hľadaj skôr v salónoch tam, nie na trhoch

Len treba vedieť, kde hľadať…:slight_smile:

vies ze som bola prekvapena, ze aj na trhoch sa da zohnat?