Poľské trhy-oplatí sa?

vsetko zalezi od toho, ze clovek ide kupovat, napriklad co som pocula, ze sa oplati kupit napriklad kociar :slight_smile:

to ano, ale tiez velmi zalezi, ze kde, ked ono je toho uz vela a vsade a za rozne ceny :wink:

Polske trhy uz zdaleka nie su to co byvali kedysi, ale to uz nie je veru nic, rozne ceny a ako kde a hlavne aky tovar.

pre deti veci sa oplati aj teraz tam nakupovat :slight_smile:

Uz davno to nie je co kedysi, ale oblecenie decke sme tam kupovali pre neter a dobre sme nakupili.

Šak je normálne, že všetko sa to mení, aj tam proste museli isté zmeny prísť :slight_smile:

Heeej to máš pravdu a zase moc výrazne zmenené to tam nie je. Bol som tam tento rok v zime a fajn. My sme boli v Zakopanom aj v tom bludisku. To bolo perfektné!

v akých termínoch tam býva to bludisko? odkedy?

To byva len cez zimu, december, januar a mozno aj februar. Podla toho ake je pocasie.

Aj február my sme tak boli :slight_smile:

My sme boli teraz pred par dnami a kupila som si konecne zimnu bundu :slight_smile:

A po čom tam majú takéto bundy a kabáty?

Ahoj. My sme tiež chodievali každoročne na Poľské trhy. Vždy sme išli celá babská komunita našej rodiny - ja, mama + dve moje sestry. Auto prasklo vo švíkoch, čo sme toľko toho nakúpili. No posledné roky sa nám už ani nechce, všetko objednávame z internetu. Nakúpiť sa tam dá pomerne lacno, keď využívaš cashback - https://www.kodino.com/sk/clanky/cashback-portaly/ alebo rôzne iné zľavy. :slight_smile: Cez internet som kúpila šaty na stužkovú, svadbu, oslavy…

Preco ja tam rada chodim kvoli tej atmoske :wink:

prosim vas neviete ci tam maju aj kozenne tasky?

majú a rôzne…fakt od výmyslu sveta…:slight_smile: