Poľské trhy-oplatí sa?

My chceme ist o dva tyzdne :slight_smile:

uz ste teda aj boli, ze? pochval sa, co ste pokupili?

ja si myslim, ze uz davno nie su to co byvaly, ked sme my este boli mensi :frowning:

tak ako to isto nie, no podľa mňa odkedy sa presunul trh v nowom targu mimo centro, tak je to tam omnoho lepšie

tiez si to myslim, boli sme dva tyzdne dozadu tam a akoze parada. Prehladne aj ceny fajn super :wink:

Keď niekto si to pamätá ešte z pred niekoľkých rokov a to tam vtedy vyzeralo, ale že úplne inak.

a co ste take pokupili?..

Nejake pekne letne sandalky uz maju?

uz to asi nie je to co to byvalo kedysi, ja by som uz tam necestovala kvoli tomu…

Rrraduska - tak to potom si tam už zrejme dlho nebola, keď toto tvrdíš!

ja ale trochu suhlasim. akoze co sa tyka vyberu tak to nie je zle, je tam toho kopec ale skor by sm povedala, ze uz cenovo sa to neoplati. proste uz teraz nie su nejako lacnejsie tie veci od tych co kupis normalne u nas v obchode

mne sa to tiez paci, ale tak asi kazdy mame ine naroky na to :slight_smile:

to je uplne normalne, ze niekomu sa tam paci a niekomu ee :slight_smile:

Ja som tam nebola pomaly sto rokov :slight_smile: No rada by som šla, už len kvôli tej atmosfére ktorú to tam proste má :slight_smile:

Este stale su tam veci, ktora sa tam viacej oplatia ako tu na Slovensku. No uz ich nie je az tak vela, ako kedysi.

fakt? napriklad ktore?

skor by som povedla, ze je to vacsi vyber ako tu u nas. Oblecenie je tam podla mna v rovnakej cene ako tu, len mozno maju ine modely trocha. zimna bunda pekna ta tam aj tak vide nejakych 60/70€ topanky 20/30… skor tie kahance, vence, ozdoby vianocne, kociare a taketo veci tam oplati ist kuk

moja suseda tam bola a detom kupila bicykle. Ked mi povedala kolko za ne dala, tak som neverila vlastnym ušiam. Ja som za tu istu cenu nakupile bicykle pre naše deti s znamom slovenskom eshope . Takže takto

Za rovnaku cenu? To sa mi moc verit nechce, ved maju tam vacsinou dostupnejsie ceny jak u nas

vies co praveze uz teraz fakt su tam kolkokrat len minimalne rozdiely v cenach