Pomoc pri výbere fénu

(Stefanka) #1

Ahojte, toto bude možno znieť divne, ale fakt potrebujem poradiť s výberom fénu. Minulý týždeň mi môj vyhorel, už som ho mala dlho, darovala mi ho ešte moja mama, a prestal ísť :confused: Mám kučeravé vlasy a rozhodla som sa, že si kúpim aj ten špeciálny nadstavec na kučeravé vlasy a budem si ich fúkať na kučeravo. Dokúpila som aj produkty k tomu… Lenže neviem ktorý si mám kúpiť. Neviete mi poradiť? Našla som si na internete stránku Necenzurované.sk https://necenzurovane.sk/feny-na-vlasy/, kde ich porovnávajú a podľa nej som si vybrala dvoch favoritov a to Philips BHD006/00 a ešte Remington D5220. Remington je taká typická značka, ktorá sa mi spája s produktami na vlasy ale na druhej strane Philips bol aj ten môj posledný a fungoval relatívne dobre a dlho. Poraďte mi, fakt neviem ktorý.

(nikitka56) #2

mam dobru skusenost s fenom rowenta

(jankamich31) #3

A ktorý konkrétne od nich je dobrý? Lebo oni majú viacej. Môžeš mi aj presné číslo napísať? Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:

(Stefanka) #4

Hm, nad tou Rowentou asi porozmýšľam, máme doma aj Rowenta vysávač a ten je extra tichý a výkonný, možno by som aj skúsila fén tejto zančky. Ďakujem! :wink: