Pomoc pri výbere fénu

(Štefánia Kovaľová) #1

Ahojte, toto bude možno znieť divne, ale fakt potrebujem poradiť s výberom fénu. Minulý týždeň mi môj vyhorel, už som ho mala dlho, darovala mi ho ešte moja mama, a prestal ísť :confused: Mám kučeravé vlasy a rozhodla som sa, že si kúpim aj ten špeciálny nadstavec na kučeravé vlasy a budem si ich fúkať na kučeravo. Dokúpila som aj produkty k tomu… Lenže neviem ktorý si mám kúpiť. Neviete mi poradiť? Našla som si na internete stránku Necenzurované.sk https://necenzurovane.sk/feny-na-vlasy/, kde ich porovnávajú a podľa nej som si vybrala dvoch favoritov a to Philips BHD006/00 a ešte Remington D5220. Remington je taká typická značka, ktorá sa mi spája s produktami na vlasy ale na druhej strane Philips bol aj ten môj posledný a fungoval relatívne dobre a dlho. Poraďte mi, fakt neviem ktorý.

0 Likes

(nikitka56) #2

mam dobru skusenost s fenom rowenta

0 Likes

(jankamich31) #3

A ktorý konkrétne od nich je dobrý? Lebo oni majú viacej. Môžeš mi aj presné číslo napísať? Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:

0 Likes

(Štefánia Kovaľová) #4

Hm, nad tou Rowentou asi porozmýšľam, máme doma aj Rowenta vysávač a ten je extra tichý a výkonný, možno by som aj skúsila fén tejto zančky. Ďakujem! :wink:

0 Likes

(simcora) #5

vyskusaj, je velmi dobry! aj ja mam doma fen tejto znacky.

0 Likes

(zdenika) #6

to uz je tazko radit, predsa len sa rozhoduj podla toho co ti je milsie alebo podla ceny alebo podla funkcii, vsetko sa dnes vyraba viac menej rovnako len pod inym menom :slight_smile:

0 Likes

(pauliussa) #7

Tiež si myslím, že to si sama musíš vybrať podľa výkonu, vlastností a ceny, značku ti poradí každý tú ktorú ma on sám rád, to je zbytočné radiť, ja môžem byť spokojná s takým a ty nie :confused:

0 Likes

(matrischa) #8

suhlasim s tym - aj ked ja osobne skor ako na znacku pozeram na parametre :slight_smile:

0 Likes

(marionom10) #9

Súhlasím s tým čo písali baby vyššie, pozeraj na iné veci, cena, parametre, vlastnosti a značka je asi jedno, všetko vyrábajú rovnako si myslím :slight_smile:

0 Likes

(nesssi) #10

Sto percent, ti nikto neporadi znacku, kazdy ti budeme strkat to co mame doma, rozhodni sa podla ceny a vykonu :slight_smile:

0 Likes

(Klaudiap1410) #11

Najlepšie je ísť do nejakého elektra a tam ti už poradia dobrý a hlavne výkonný fén! Nekupuj najlacnejší, lebo ten ti dlho nevydrží. Vyberaj zlatú strednú cestu!

0 Likes

(acidumka) #12

Podla mna je dobre, ak niekto poradi aj po odbornej stranke :wink:

0 Likes

(Klaudiap1410) #13

Čo sa také na féne dá poradiť po odbornej stránke??? :open_mouth: To mi povedz, som veľmi zvedavá!

0 Likes

(Monika Vrchovská) #14

ohladom vsetkeho sa da poradit… tiez su feny, ktory maju nizsi vykon a ktory maju silnejsi…

0 Likes

(Zzanett) #15

Baby mate pravdu, aj ja som si nechala poradit a dobre som na zaklade toho vybrala :slight_smile:

1 Like

(lujziena) #16

veď tak je najlepšie, keď si nevieš dať rady

0 Likes