Pomoc pri výbere fénu

to ja by som sa takto ostrihat asi nedala, by som zosalela, ja som rada, ze si mozem dat vlasy do copu, do drdolu a tak a ked niekam ideme tak si ich vyfukam a natocim :slight_smile:
ale segra ta ma tak na kratko a jej to sekne teda velmi :slight_smile: zalezi aj od toho na co je clovek zvyknuty, aky styl ma :wink: chcel len cisto fen na vyfukanie??

ked to velmi zalezi aj od typu cloveka, od toho aku hlavu clovek ma, nie kazdemu sa to hodi, ale je fakt, ze su typy ludi, ktorym to nesmierne pristane :wink:

Fen by podla mna nemal chybat v ziadnej kupelni, kedysi som ho nemala ani ja, lenze kadernicka mi povedala, ze chodit spat s mokrymi vlasmi nie je dobre. Ze viac sa vtedy stiepia konceky a celkovo im to ublizuje.
Ja ked som kupovala som prizerala aj na to aby nebol tazky, aby sa mi dobre drzal, aby bol dobry pomer ceny a kvality.

Ja zas hľadám žehličku baby, tak ak máte nejaké dobré skúsenosti, že mi viete poradiť, ako vyberať a tak, tak mi napíšte.
Lebo som donedávna mala žehličku na vlasy čo sme vyhrali s mužom ešte pred rokmi v nejakej tombole :smiley: Na nej sa ani teplota nedala nadstaviť, ešte vodu som jej dávala do takej malej nádržky aby sa neprehrievala :smiley: A už mi dala zbohom tak potrebujem novú :stuck_out_tongue: A ja kuknem, čo to mám doma za fén, lebo ten som nedávno kupovala a skúsim aj ja poradiť :slight_smile:

Ako vyberat? Tak podla mna je najlepsie si ist kupit takuto vec do predajne, nekupovat nieco taketo cez internet. Ale osobne. Pretoze aj zehlicku, aj fen si ja osobne potrebujem chytit, skrz hmotnost, ci sa mi bude dobre zehlit si vlasy a tak :slight_smile: Takze toto je moje odporucanie :slight_smile:

nemal by chybat, ale ti poviem, ze v niektorych domacnostiach chyba, ja mam aj kamosku jednu taku, co nema a vobec jej nechyba, neriesi to, len zase som pocula od kadernicky, ze je horsie ist spat s mokrymi vlasmi ako si ich pred spanim vyfukat, takze to je potom si myslim, ze celkom na zvazeni, ze co urobime :wink:

Ak to mozem poradit, tak skus si pozriet https://www.planeo.sk/katalog/1246084-rowenta-cv5372f0-susic-vlasov.html :slight_smile: Kupovala som si teraz nedavno tento fen a vyhovuje mi. Najma mi sedi to, ze je lahky, ze sa s nim jednoducho manipuluje, ze si mozem vyfukat vlasy bez toho aby mi potom sla ruka odpadnut :smiley: A ta cena to vnimam ako taky dalsi benefit. Ale teda otazka je ci chces fen alebo taky ten kulmofen, co si pisala vyssie. Viem, ze nieco take mamka moja pouziva. Ale ja si na take veci nejako nepotrpim :slight_smile:

Ved to je aka super cena. To nad tymto by som ani len nevahala :slight_smile: A je to dobra znacka, co vydrzi, ja mam od nej tiez fen a aj zehlicku na vlasy a nedam dopustit!

ja mam doma fen este po mamke, uz niekedy mam pocit, ci mi aj nevybuchne, obcas aj takou zhoreninou ho citit, ale este fakci, tak som novy nekupovala, ale asi je to uz len otazka casu kedy mi da zbohom :smiley:

toto je aktualna cena??
tobolka aj ja som taky mala, ale dal mi zbohom asi pred rokom sa pol, taky bielo cierny :smiley: ale odvtedy som novy ani nepozerala ani nekupila :smiley: prestala som sa fukat a nechavam si uschnut vlasy len tak, len horsie je to ked niekedy mi nestihnu uschnut, uz viackrat som musela letiet na stretnutie s mokrymi vlasmi :smiley:

Matulina je to dobra cena, to suhlasim :wink: Simcora ano aktualna, ale myslim, ze netreba pri takychto ponukach dlho rozmyslat, otalat, lebo za takuto cenu myslim, ze to padne vhod nejednej zene :stuck_out_tongue:
Tobolka vies co ja som tiez mala kadejake, este co sme nasli, ked sme sa stahovali v krabiciach tak to asi aj po mojej starkej bol, ale to ja nemam odvahu take uz pouzivat.
Predsa neviem ako je to s tym fenom vo vnutri, mala by som obavu aby ma nahodou nekopol alebo co. Preto radsej novy :slight_smile:

pozeram, ze sa to da aj objednat, to je super, kedze su teraz predajne zavrete :slight_smile: no idem si ho hodit do kosika a ked uz tak idem si pozriet aj nieco ine, lebo neni to dobre, ze chodim s mokrymi vlasmi ked niekam treba ist, teraz sice vela toho nenabeham, ale tak to sa moze rychlo zmenit

Pri takychto veciach by sme mali pozerat predovsetkym na to aby bol dobry pomer ceny a kvality. Aby sme nekupili nieco zbytocne predrazene a nespolahlive, lebo aj to sa deje, kamoska tak neraz nakupila, ze draho a kvalita nebola bohvieaka, takze na to si treba dat pozor.

Rowenta nie je zlá, tú som mala, teraz mám Remington AC8820, bol síce drahší ako toto čo ste vy posielali, ale tiež som ho kupovala v tom obchode a myslím, že stojí za tie peniaze. Plus ešte aj záruka 5 rokov bola naň, čo teda ma potešilo, lebo aspoň viem, že mi nevypovie službu už po dvoch rokoch :wink:

Čo to znamená, že drahší? Asi to aj má nejaké opodstatnenie, nie??

Skoro 60€ stál, tak nefím pre niekoho je to dosť a pre niekoho tak akurát, takže to ťažko odhadovať, ale myslela som to tak, že drahší od toho čo tu už bol spomenutý.
S tým opodstatnením no niečo na tom je, je to už ako profesionálny fén, takže to asi aj preto. Je tam taká mriežka, ktorá je napustená keratínom a manďlovým olejom :slight_smile:

To aj niečo také môže byť, že je takýmto niečím napustená???
To vidím prvýkrát to som si nikdy nevšimla som si myslela, že je to len bežný sušič vlasov, že vyfúka a dovidenia, že vybavené :open_mouth:

nie vsetky su take, tiez to pozeram, aj zehlicky na vlasy kukam, lebo mi uz trochu viacej narastli vlasy, tak by som chcela aby som im mohla dat nejaky novy vzhlad, aby som si ich mohla aj nacuchrat, vyrovnat a tak, nech to nie je stale len rovnake vzhladovo :smiley:

Podľa mňa to nie je nejaká vysoká cena. A keď ešte si mi aj toto napísala, že vlastne je to takto napustené, tak chápem aj tú cenu, nie je to len klasický fén na usušenie vlasov a dovidenia :slight_smile:

Kolko vychadza doprava, ked si takto nieco objednate? Alebo je moznost nejakeho osobneho odberu toho tovaru, ze keby som si objednala daco?
Lebo ja by som chcela zehlicku na vlasy, ale aj normalnu, ale tak to je vedlajsie s tym mi asi moc nepomozete, ci? :smiley: