Pomoc pri výbere fénu

tak kedysi som mala tak asi po lopatky, ale dala som sa na kratucko, tak nad usi a na jednej strane dlhsie, myslela som, ze proste to bude lepsie, ze menej starosti, ked kratke vlasy, ale som sa trochu oklamala lebo opak je pravdou :smiley:

to ja by som sa takto ostrihat asi nedala, by som zosalela, ja som rada, ze si mozem dat vlasy do copu, do drdolu a tak a ked niekam ideme tak si ich vyfukam a natocim :slight_smile:
ale segra ta ma tak na kratko a jej to sekne teda velmi :slight_smile: zalezi aj od toho na co je clovek zvyknuty, aky styl ma :wink: chcel len cisto fen na vyfukanie??

ked to velmi zalezi aj od typu cloveka, od toho aku hlavu clovek ma, nie kazdemu sa to hodi, ale je fakt, ze su typy ludi, ktorym to nesmierne pristane :wink:

Fen by podla mna nemal chybat v ziadnej kupelni, kedysi som ho nemala ani ja, lenze kadernicka mi povedala, ze chodit spat s mokrymi vlasmi nie je dobre. Ze viac sa vtedy stiepia konceky a celkovo im to ublizuje.
Ja ked som kupovala som prizerala aj na to aby nebol tazky, aby sa mi dobre drzal, aby bol dobry pomer ceny a kvality.