Pomoc pri výbere fénu

Je to možné, je to potom lepšie pre vlasy, je to šetrnejšie fúkanie.
Antolkamentolka švagriná si objednávala minulý týždeň žehličku na vlasy, spolu sme nad tým sedeli a tiež z Planea si objednala, keď som jej hovorila, že ja mám s tým obchodom dobrú skúsenosť. Posielam ti fotku, ktorú sme vybrali :slight_smile: Už ju má aj doma, síce ešte som ju nevidela, lebo sme spolu neboli, ale písala mi, že do pol minúty je rozohriata, že až nechápe ako rýchlo to ide :slight_smile:
Janina tak normálna žehlička, to je veda aj pre mňa. Ja mám takú čo som ešte pred niekoľkými rokmi dostala od maminy k narodeninám :smiley:
zehli

Ja nie, ja tuto co mam som si uz sama kupovala, ale to bolo stylom, ze co cenovo najdostupnejsiu a co najrychlejsie, lebo mi odisla v najnevhodnejsi cas, to sme sa akurat na svadbu kamoske chystali a drahemu som oblek potrebovala prezehlit a nemala som cas sa zapodievat tym aku kupime a veci okolo toho. Co dnes prirodzene uz lutujem.
Tato zehlicka na vlasy nevyzera zle a ked este aj sa tak rychlo rozohreje tak to vyzera slubne, nevies cca co stoji?

baby ahooojte precitala som si vsetky vase komentare a napokon som siahla po klasickom fene, predsa len chcem si tie vlasy uz nechat narast a fen vyuzijem aj pri dlhsich vlasoch zatialco kulmofen ten by ma pri dlhych prestal bavit, to by som len nervozna z toho bola, ten fen, co ste tu davali typ, ten drahsi tak mi padol do oka, tak som si ho nasla :slight_smile:

uz si vvybrala? odporucam rowenta, moja oblubena znacka https://www.okay.sk/feny/ cca 25-30 eur stoji ako pozeram, mam taky bliely :slight_smile: :slight_smile:

ahoj stefka ak teda ti tak mozem napisat, uz som vybrala, ale kupila som v Planeu, tam mali super ponuku, co sa tohto tyka a tiez dobre ceny, preto som sa rozhodla, ze tam si vyberiem a teda sluzi mi dobre, nebol drahy a slape ako si predstavujem :slight_smile:
sice teraz tie vlasy mam dlzkou take na nic, ale tak to sa spravi hadam za par mesiacov :wink:

swetluska, ale to sa spravi, oni narastu, len musis byt trpezliva, ale mat doma fen je super pre vsetky typy vlasov, ocenis to zakazdym si myslim, aspon teda ja ocenujem, ked nemusim ist spat s mokrymi vlasmi, pretoze vtedy sa viacej nicia, vypadavaju, komolia :confused:

Tento mám ja už rok a je dobrý https://m.alza.sk/remington-d5219-your-style-dryer-kit-d2271405.htm ešte majú naň aj zľavu vyše 7e pozri tu https://www.kodino.com/sk/obchod/alza/

Tento istý mám aj ja, ale nie z toho obchodu, čo si písala, ale z Planea :slight_smile:
Dajú sa viaceré teploty nastaviť, čo mi vyhovuje, ja som kopu času strávila behaním po predajniach kým som našla taký ktorý by mi sedel, ale podarilo sa :smiley:

a to by si si pri tom povedala, ze je to taka bezna vec, ze fen, ze to rychlo vyberies, kupis a vybavene, ale ono je niekedy viacej na skodu ked je ponuka siroka, lebo tym padom nad tym stravime strasne vela casu :smiley:

To teda by som povedala, myslela som, že prídem do obchodu kúpim a vybavené, že proste to bude bez nejakých starostí, no opak bol pravdou :smiley:
Ale tak teraz tento čo mám dúfam, že bude služiť dlho a dobre :slight_smile:

Toto je dobrá žehlička? Ja som pozerala takú sadu nejakú teraz, ale neviem či sa to také čosi oplatí, koľko je normálne dať za žehličku vôbec. Lebo nemám v tom nejako prehľad. Fén som si vybrala, to som dajako zvládla, ale v tomto nejako chodiť neviem :smiley:

Dobrá je, ako som písala švagriná ju má a je fajn, už som ju mala požičanú a fakt dobré.
Sadu myslíš akú? Čo všetko v tom bolo?
Podľa mňa netreba nejako sadu a kadečo aspoň teda mne by to nebolo treba, normálna žehlička keď je kvalitná tak úplne postačuje :wink:

neviem co myslela ona, ze aku tu sadu, ale uz neraz som videla, taku zehlicku, ze sa nadstavce dali menit, ze bude za rovne akoze na zehlenie alebo praveze na kucerave, na take vlnky :wink:

Posielam vám obrázok akú sadu som si našla. Videla som, že niektorá ste tu písali o Planeu, tak som si ich eshop otvorila a tam pozrela ponuku a toto ma tak celkom zaujalo. Má to aj špeciálny nádstavec na rovnomerné nanášanie arganového oleja do vlasov a teda také niečo som ešte pri ničom nevidela pri nijakej značke, len pri tomto Sencore, tak ma to tak zaujalo. Simcora aj také som videla, ale to by mi bolo na nič, keďže mne sa vedia zvlniť vlasy aj samé :smiley:
zehlicka

Akoze ja teda nie som nejaky odbornik, ale podla tejto fotky to vyzera dobre. Myslim ze to sa oplati si kupit takuto sadu. Este aj tasticka k tomu, ja by som asi nejako nevahala, kolko toto cele vychadza??

toto vyzera dobree, toto by bolo fajn aj ako darcek, tak cena by aj mna zaujimala, lebo neviem jak by som nasla, ze co je to zac, co je to za typ :crazy_face:

Aj si si ju kupila? Lebo podla tejto fotky to vyzera dobre, to by sa mojej sestre pacilo a bude mat takto o mesiac narodeniny, tak by som jej to isla kupit.
Lebo neviem co ine by som jej, ked viem, ze toto by ju potesilo :slight_smile:

Baby aj som si to kúpila nakoniec. A teda dobré je to, tá súprava stojí za tie peniaze úplna parádička.
Darenn myslím, že by sa to tvojej sestre páčilo, ja teda sa neuspokojím s bársčím, ale toto mi sedí úplne, som už skôr mohla po niečom takom pozerať :wink:

tak si si urobila takto radost hej? ja som mala plany, ze si kupim nejaky fen na cesty, nieco mensie, kedze dost chodime na vikendy po vyletoch a kade tade, myslela som, ze nieco take do kufra aby som mala, nieco spratne, ale sak teraz sme prestali chodit, tak neviem ci vobec kupovat :smiley: :smiley:

Pockaj ani sa nenazdas a opat budete tak chodit a potom budes zhanat, to je vec, co sa ti vzdy zide. Skus pozriet taky fen cestovny napriklad od Philipsu, taky mam ja a som zan dala neviem ci 20 eur alebo tak nejako priblizne. Takze nic strasne a je to velmi prakticke :wink: