Pomoc pri výbere fénu

ako je to mozne, ze tam je vyssia zaruka?

To ti nepoviem, len spominala, ze k niektorym produktom to tak byva, asi zalezi od znacky a od typu, ale nie je to na skodu a su obchody, kde si vies aj ty dat teda dokupit predlzenu zaruku a to pri kazdej veci je fajn, ci uz ide o nieco taketo alebo o spotrebic daky :wink:

Ale prípadne ak chceš ešte dlhšiu tak v mnohých obchodoch sa dá, že si záruku ešte aj doplatíš na dlhšiu dobu dnes už je to bez problémov možné.
Otázne ale je pri čom sa to ozaj oplatí, že to má zmysel.

Koľko v priemere stojí taký kvalitný fén?..Suším si vlasy len tak na vzduchu, že proste bez všetkého…Lenže problém je, keď sa mi večer nechce zmývať, tak sa zmyjem ráno a chcem niekam ísť…Musím potom čakať, kým mi vlasy uschnú a takých situácií je už čoraz viacej, takže som sa rozhodla, že by som brala nejaký fén a možno aj niečo na natáčanie vlasov…Tak ak máte niečo osvedčené, tak by som prijala rady…

no tak za kvalitny fen mozes vysolit aj 300 eur :slight_smile: napriklad ja ked som studovala a isla som na intrak, som si kupila taky za tusim 15 eur ale isiel dobre :slight_smile: ale teda robila som to tak ako ty, ze umyt vlasy a nechat len tak vyschnut, len som uz pocula, ze to pre tie vlasy nie je dobre (zrazu) ale ved nevadi. no a aktualne co mam taky kvalitnejsi stal tusim okolo 30 eur a je to Rowenta. takze taka aj fajn cena aj znacka by som povedala.

A to by si chcela nieco co aj fenuje aj nataca vlasy? Taka sranda aj je? To by bola parada veru, by ti to spravilo uces rovno za pochodu, len ci to nie je potom aj drahsie :slight_smile:

myslim ze je taky, ale este som ho nevidela, resp. videla som ale nebol podla mojich predstav napriklad, lebo to vyzeralo, ze mi na veky vekov zamoce vlasy :slight_smile: tak som si ho nekupila a kupila som si normalny :slight_smile: takze sice mam kulmu aj fen ale nie ako 2v1. to by bola inak aka parada veru :slight_smile:

Milusatko jasné, len si treba dať pozor, aby sa ti nejako šikovne do neho vlasy nezamotali. Ako dieťa som raz také niečo nacvičovala s maminým fénom a nedopadlo to dobre, našťastie vlasy rýchlo dorástli :slight_smile: Cenovo sa pohybujú rôzne, podľa toho čo od neho všetko chceš aby spĺňal :slight_smile:

Tak ale pauliussa predsa len dnes uz mas o nieco viacej rokov tak uz vies co a ako sa moze alebo nemoze nie?
Ale ja sa vam musim pochvalit, som si potrebovala novy kupit a teda uz ho mam vyskusany a splnil moje ocakavania, posielam vam fotku mojho noveho kamosa :slight_smile:
fen

tak ten vyzera pekne a dokonca aj tak dievcensky :slight_smile: a nie je hlucny? taketo feny s roznym nastavenim teploty maju svoje decibely :slight_smile:

A kdeže si ho kúpila, v ktorej predajni? Lebo takýto som u nás nezahliadla ešte, veru možno bol niekde schovaný v poličke :slight_smile:

co to znamena, to ze ma na sebe to keratin nieco?
to akoze je nejaky specialny alebo co?

to asi funguje na nejakej setrnejsej baze nie? ved celkovo keratin ma osetrovat vlasy, spevnovat, aby sa nelamali a tak, asi ma aj tento taku funkciu fukania vzduchu, mozno kombinacia tepleho a studeneho?

Anitka74 tak ako kazdy fen, jasne, ze ho je pocut, co ine by sa pri tomto proste dalo cakat? Ale teda vobec mi to nevadi lebo mi super vysusi vlasy a teda aj rychlo.
Helenita z Planea ho mam, som len tak tam skocila, ked som isla z potravin, reku sa zastavim pozriet aku maju ponuku a teda toto mi padlo do oka.
Je to fen s keratinom a arganovym olejom, cim proste zarucuje aby tie vlasy neboli vysusene, take rozlietane, ale stale pekne :slight_smile:

wau, tak to je riadna technologia. takto z potravn skusim ist aj ja pozriet, mozno tiez natrafim na nejaku vychytavku. ma viacerov nadstavcov, ci len tento na fotke?

Matulina i keď rozmýšľam, on má aj nejaké nadstavce, že ich dokážeš meniť, prípadne aj kulmovať vlasy? Že to nie je len obyčajný fén?

toto si ma teda pobavila, myslim, ze je uplne jedno ci by si isla z potravin alebo len tak z niekade alebo priamo za tym, ze proste chces fen, ale teda je dobre, ked je fen spratny, ked si ho mozes vziat aj do kufra a cestovat s nim

Pri tom aké sú teraz tie fény obrovské je fakt výhoda ak sa dajú nejako sklopiť. Aj tento na fotke sa tak dá prispôsobiť? :slight_smile:

Podľa mňa to nemá tak každý, myslím, že ani tento sa nedá, či hej? Lebo neviem si predstaviť, kde by sa sklopil :slight_smile: A s tými nadstavcami je to ako? Koľko je ich práve k tomuto fénu?

Vyzerá pekne. A tak dá sa vybrať hocijaký fén, teraz už robia toľké kombinácie a s toľkými funkciami. By som povedala, že fén môže byť len na sušenie vlasov a bodka, že žiadna pridaná hodnota tam asi nie je a aha ako to ide dopredu všetko. Máte aj nejaké obľúbené značky? Že aký sa oplatí kúpiť, sa nepokazí a dlho vydrží?