Pomoc pri výbere fénu

Ked som bola raz u kadernicky pred nejakym casom a chcela som vlny, ked ma nafarbila, tak mi ich robila zehlickou, potom som to so sestrou skusala, ale vobec to neslo tak jak jej, to podla mna clovek musi vediet ako na to, musi to mat proste v rukach uz, prax nejaku, jak tie vlasy zatocit aby vlny boli pekne a teda to ja som sa v tom uplne stratila, tak som si kupila original co je kulma na lokne, mam znacku BABYLISS :wink:

a aj vies aky typ?? lebo toho je uz viacero druhov co som kukala :open_mouth:

je ich viac, co som ja pozerala, tak dobru ponuku tejto znacky malo Planeo, mali aj taketo kulmy a dokonca aj feny, takze podla mna tam sa to oplati pozriet, ja mam tiez velmi rada kucery, to je krasne aj ked chceme byt elegantne aj sportove, ma to cosi do seba :slight_smile:

Lahko sa s tym robi? Nie je to nejako komplikovane?

nie je to vobec komplikovane, tiez to kamaratka ma, bola som minule o nej, tak mi robila take vlny, lebo volala, ze si objednala, ze by si to chcela vyskusat a ide to uplne lahko a tie kucerky su ozaj krasne, mne sa to paci take vlasy, ja mam rovne a vzdy som si priala mat taku bohatu hrivu, kuceravu :slight_smile:

Je je kadejake su, https://www.planeo.sk/katalog/1300379-babyliss-2664pre-loknovacia-kulma.html toto je ta, co mam ja. Je aj v pekne farbe :stuck_out_tongue:
Dobre je, ze sa aj sama vypne po nejakej dobe.
@matulina Co si toto je uplne to najjednoduchsie, klasicka kulma to je zasadny problem u mna, ale s touto si spravim sama rychlo :slight_smile:

toto je dobra cena za takuto kulmu?? myslela som po pravde, ze to menej vyjde :open_mouth:

Za klasiku myslím, že by to bolo dosť, ale keď je to špeciálne na toto kulma, že sa to jednoduchšie robí, tak ani sa nečudujem tej cene a keď si pozrieš iné obchody prídeš na to, že toto je ešte fajn, že túto istú vieš zohnať ešte za vyššiu cenu, čo teda moc príjemné zistenie podľa mňa nie je.

dakujem, ze si mi poslala, vyzera dobre, paci sa mi to :slight_smile:
aj cena mne nejako nevadi, hlavne aby som si mohla urobit pekne vlny sama, nech s tym nemusim bojovat :slight_smile:

Magola ono to má aj výhodu v tom, že toto si kupuješ na roky, nie je to vec, ktorú zachvíľu budeš kupovať opäť a preto aj keď je niečo drahšie, tak ja to nejako neriešim, lebo viem, že to mám minimálne na nejaké tri štyri roky a že to budem používať pravidelne takže to mi sedí.

dakujem, ze si mi napisala, pozerala som tu znacku, co asi tym myslis a teda neviem si to celkom predstavit, ze akoby to malo fungovat, nejako to netrha, netaha vlasy??

@tobolka Je to v pohode cena, ved si pozri aj ine obchody, ale v Planeu som ho videla za najdostupnejsiu cenu :slight_smile:
@magola Ano to je dobre, ze si to nemusis ty nejako tocit, ale natoci ti to same. To je velka vyhoda toho :wink: @antolkamentolka Preco by to malo nejako tahat vlasy?? Ved to normalne si vezmes pramen vlasov, das si ho do toho zalezi jake vlny chces a ono to natoci tam nema preco tahat :slight_smile:

keby si este pridala fotku ako vyzeraju kucery, ktore to robi to by bolo uzasne, ak by sa ti chcelo :stuck_out_tongue:

Jój, mne keby mal kto to urobiť aby som sa aspoň chvíľu cítila, že je všetko späť ako má byť, to by bolo žúžo :open_mouth:

len treba tie vlasy potom aj nejako osetrovat nie? to nejako neskodi vlasom? lebo uz som videla, ze aj feny maju nejaky obsah keratinu alebo nieco take :open_mouth:

Pozerala som si aj videa, ze ako sa s tymito robia tie vlny a vsetko a ozaj jednoducho to vyzera. Tak som si tu kulmu objednala vcera k MDZ :stuck_out_tongue:
Vcera sme neoslavovali, dohodli sme sa, ze si urobime cez vikend nejaky pekny vecer, ze uvari veceru, ja urobim nejaky dezert a ze sa oblecieme a vychystame akoby sme isli niekam do restiky, tak aspon ju budem moct hned vyskusat ked pride. Dufam, ze stihne prist.

no co prisla ti uz?? :slight_smile:

ak to objednavala z Planea, tak to je uplna parada, tam dodanie dlho netrva cca dva dni a ma to doma, takze myslim, ze uz by aj mohla, nemala som ja doposial ani raz problem zeby to dlhsie trvalo :slight_smile:

Kocky co by ste kupili aky fen pre mamku?
Chce klasiku, proste nic komplikovane, jednoduche ovladanie, len aby si vecer vlasy vyfukala, ale zase nechcem aby to bolo nieco nekvalitne.

Tak nesla by som do nejakeho najlacnejsieho, pozeraj na to aby sa teplota dala nastavit, tiez ako silno bude fenovat, to je taky zaklad. Ale ja napriklad este by som aj pozerala zaruku, lebo na niektore feny mozes mat aj dlhsiu ako dva roky.
Kamaratka ta si kupovala babyliss a na ten mala az 5 rokov, takze to dozaista nie je na skodu.