Posudková komisia - invalidný dôchodok

Aj mne píska v ušiach, no a čo? Nie som predsa pre to invalid ! Táto diagnóza človeka nijak neobmedzuje. Cez deň je toľko hluku, že to nevnímam, iba keď idem spať.

Dobrý deň pani Viera môžete mi prosím poradiť ohladom odvolania? Uznali mi len 35% a bolo to 6. 7. 2015 neviem akou formou. Dík

Dobrý deň chcem sa opýtať či aj podľa nového zákona kedy nemôže PN byť dlhšia ako jeden rok platí že ju nemusíte zrušiť keď máte podanu žiadosť na invalidný dôchodok ďakujem

Tebe hrabe buzeran si chlap po ce nevidim

Vi sa bieli mace dobre bo sce sicko pokradli.

Cely život som pracoval som rom a nehanbim sa za to o rodinu sa vzorne staram vy sa mate ešte odo mna co ucit tak nas nehadz vsetkych do jedneho vreca ale pozeraj si do vlastneho taniera ačuš

Sisa, samozrejme sa odvolaj a to rýchlo, aby si stihla termín. Odvolane musíš podať na krajskom súde, to je prvá inštancia. Stačí volne rukou a dáš k tomu všetko čo máš ( doklady). Vopred Ťa upozorňujem, aby si doložila aj iné choroby. Tie Ti môžu najviac urobiť 10%, čo je spolu s 30 % celkom 40 % a to Ti stačí.

Mám nárok na plný invalidný dôchodok pri diagnóze G54. 4?

d,vecer..posudkového lekára údajne pridelia dla tvojho obvodného?

pekny den...zistila som na vlastnej kozi,ze nestaci nic,ja som bola nedavno,a stale ma zaraduje do tabuliek..mam vyraznu centralnu vest.poruchu,obojstranne stracam sluch,vyskocene 2platnicky krcna chrptica,stitna zlaza,trombo stav,ale podla tabuliek a posudkovej lekarky nechodim po 4.neviem ani ako posudzovala sluch,ta porucha je v uchu,ale ona to nejako formulovala v tabulkach...vyrazna bodovanie 25% a tazka 70%..ucho by mala brat ako celok ze nepocujem,a nemam rovnovahu,ale ona to nejako delila...viem kazdy mame svoje,akurat beznadej nici

Má niekto skúsenosti s vybavovaním invalidného dôchodku pri diagnóze I 340 , teda výmene mitrálnej aj aortálnej chlopne za mechanické protézy?

Prosím poradte mi dnes som bola na posudkovej komisii mám operovanú L4/L5 pred rokom ,no posudková usúdila ,že som len na 20% ,to že dve hodiny sedím a už mám bolesti a chodiť viem hodinu a pol a už mám bolesti a to si musím dať lieky.No posudková mi povedala nevadí to sa zlepší a ste rok po operacii ,rehabilitacie a liečenie je to skoro,Všetko sa zlepší.Mám nárok na invalidné ? mám podať odvolanie?Prosím poradte mi.Ďakujem

pekny den....zazila som to,sama neviem ako dalej,este nechodite stvornozky znela odpoved...mam centralnu vestibularnu poruchu vyraznu nestabilitu,obojstranne stracam sluch,vyskocene platnicky v krcnej chrptici s tlakom na miechu ,ale som v poriadku,podla slov pomoze len jedno....

prosim porate mi som na predlzenej rodicovskej dovolenke do 4 rokou a ch cem ist na marotku zo sebou ku posutkovej porate mi ci je to mozne dakujem

mam priznane 30%

A ja mam priznane 35 % stale som na marodke ,chcem sa odvolat tak cakam na vyrozumenie a stale navstevujem lekarov lebo ma kontroluju koly liekom ktore uzivam..

Má niekto skúsenosť pri určovaní ID pri diagnóze C64

Dobrý deň chcel by som sa informovať či mám nárok na invalidný dôchodok, kedže už bude 11 mesiacov co som na PN a poberám nemocenskú.Keď ma minuli rok brala RZP bola mi zistená akútna nekrotická pankreatitída,bol som na umelej pľúcnej ventilácii, mesiac v umelom spánku skoro som exitoval. Tento rok som pod CT podstúpil aj drenáž pseudocysty , pre nedostačujúci efekt ma museli operovať a urobená externá drenáž pseudocysty ,okrem toho mi bola odstránená nejaká čast pankreasu a CHE. Samozrejme tam toho bolo ešte viacej, môj zdravotný stav ešte stále nie je taky aký by mal byt, keďže mam prísnu dietu. Občas bolesti brucha ,cítim slabosť, trpnú mi prsti na nohách a občas závrate .Proste ten Zdravotní stav nie je taky aký by mal byt. Ďakujem za odpoveď.