Posudková komisia - invalidný dôchodok

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s priznaním invalidného na ulceróznu kolitídu. Je to celoživotné ochorenie. Neviete na kolko bodov to hodnotia?

Maja najlepšie Vám poradia spolupacienti na tomto fóre

http://forum.crohnclub.sk/viewforum.php?f=17&sid=f71179b2206620d1fba003b0d9ce32f7

skopírujte si tú adresu do príkazového riadku.

Dobry opitat na rok na invalidny dochodek som onkologicky pacienka bola operova bratislava esti zistily chorobu chorobu mam ja pani celeho slovensaka my dve ona je na invalidnom do chodku na obratit prosim vas 29 vybraly vajecniky pomaly ma 40 rokov

Moj a adresa marcela vlasakova hlavna 245 VINODOL 95106

Cakam odpoved

Peter
Mamobojstranuhluchotu, mam, narok, nainvalidni. dakujem

Peter
Piskami vusiach, us2roki, mamtinitus, mamnaroknainvalidni, dakujem

Na základe čoho? To, že si ho vybavujete Vy - ešte neznamená, že má na to nárok aj SONA z 05. 01. 2015.
Len tak mimochodom - doba odpracovaných rokov s tým nemá nič spoločné.

Ahoj. Poradi nam niekto. Manžel sa 2 krat liečil z rakoviny. Znižili mu invalidny na 60percent a sme dali odvolanie. Krajsky sud zrušil rozhodnutie okresneho posud, lekara a vratil spát na posudenie. Znova sme boli na posudeni okresnym lekarom a ten zase nechal tych 60percent. Je to normalne že sud niečo zruši a lekar to ignoruje, Co mame ešte urobit aby sa manželovi vratil cely dochodok, Dakujem

Tintus sa da preliecit zazvorovym odvarom a cibulovym pripadne med a zazvor nechat vyluhovat v hrnceku. Pit rano a vecer. Na dezinfekciu ust a nosnej dutiny pouzivajte ustnu vodu dontodent, jej blahodarne ucinky pocitite aj v usiach.
Odporucam aj cvicenie s krcnou chrbticou.

Dobry vecer ja som si tak isto podala na id predvolali ma mam dg f. 33. 2a dali mi 35% bodov cize podla nich som zdrava a ja som sa odvolala predvolali ma zase na posudkovej komisii a tam mi povedali ze nemam narok len na 35% a podali na krajsky sud bola som aj na krajskom sude oni ze vraj tam nedavaju percenta a liecim sa aj na tlak aj na srdce no neviem ked sa zase odvolam ci mi daju aspon ciastocny id prosim poradte mi co dalej som na pn… Uz rok a Odkazova

Už 11 rokov (Jedenásť) mám to isté. Súdy 3 krát vyhraté, rozsudky právoplatné, bol prizvaný i znalec, vyjadril sa za plný DI. Posudkári stále len ČID, resp. 65 % a nie plný DI. Posudkový lekár nič neuznáva, sú to zväčša zamestnanci SP a k tomu poberajú i starobný dôchodok. Konflikt záujmov ako vyšitý. Namiesto pokoja a ďalšej liečby či rekonvalescencie ponúkajú prácu. Tak ako ich vzor posudkového lekárstva doktor smrť Mengele. Prácu alebo plyn.
Neostáva Vám nič iné, len sa dookola po “vyhratom” súde a po skrivodlivom posudku lekára zase odvolať. Ak to bude viackrát, obráťte sa na ombudsmanku a na Min. práce dajte návrh na predbežné prerokovanie návrhu na náhradu škody podľa zákona č. 514 / 2003 Z. z. o zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone verejnej moci. Za každý polrok 1000 €.

Posudkoví lekári-niektorí vyžaduju nemožné, aby vobec priznali ID. Mal som možnosť to zažiť už 10 rokov… daju najviac 35% aby človek nedostal dochodok aj ked má diagnozy

Som 32 rokov liečiná na psychiku Bola 4x v Pezinku, na liečenie vo Vyšnych Ružbachoh. Marodovala som 2 roky stav sa nezlepšik. Mám nárok na invalidny docsodok?

Mám 52 dokov Som liečená na psychiku už 32 rokov. 4x som bola v Pezinku. Kupeloch Vyšné Ružbachy, Marodovala som aj 2 roky vkuse. Mám nárok na invalidny dochodok ?

Ja som sa mordovala ohladom syna 2 roky a to ma detsku mozgovu obrnu no ale ked som videla ako nasi cierny dostavaju peniaze len za to ze jdno oko ma krivsie ako druhe tak to ma nastartovala az tak ze som zavolala novinarku k nam dom a vsetko vyrozpravala a napodiv dalo sa vsetko aj pan riaditel sam sa ohlasil a mam opatrovatelsky prispvok na mojho syna a teraz je rad odskodne

V tomto štáte majú nárok na invalidný dôchodok iba cigáni

Ahojte. Prosim vás pomože mi niekto ? Dnes som bola na posudkovej a DR. mi uznala len 30 % a že je to nič ma to význam odvolat sa ? ak áno kedy ? do 7 dní a kde hned na tom istom mieste, stačí nejaký text, že teda nesuhlasím s daným ohodnotením a žiadam o prehodnotenie či je na to nejaké tlačivo ? prosím odpíšte mi niekto. Dakujem.

Dobrý. Sisa, nap. mi na email: viera415@gmail.com.Poradím Vám.

Prosím mam s touto diag. nárok na invalidný? A kolko je to percent. Ďakujem.
Signifikantná foraminálna stenóza v L5-S1bilat. , viac vľavona podklade protrúzie, extrúzie disku výraznej spondylartózy a spondylolistézy I. st. Mayerdink, kompresia foraminálneho priebehu L5 bilt. , viac sin. , relatívna bilat. , preforamiálna a pravostrnná paracentrálna stenóza v L4-5 na podklade protrúzie a extrúzie disku. Rozvinuté osteochondrózy diskov L4-S1 gr. III