Použitie pijavice lekárskej v medicíne

Dobrý deň,

Dá sa niekde zistiť spôsob prikladania pijavíc pri rôznych diagnózach? Prosím Vás aj o oznámenie akým spôsobom pijavice posielate (UPS alebo poštou), o ich cene aj cene dopravného. Majú vaše pijavice certifikát? S pozdravom H. Pavlovičová

dobry den uz dlksju dobu hladam pijavice lekarske a nevjem kde by sa dali zakupit najblizsje v okoli Brezna dakujem.

dobry den nemohli by ste mi poskytnut blizsje informacie o predaji pijavic dakujem

hladam pijavice rada by som ich odkupila moj mobil 0915271831 dakujem

Prosim vas, kto by mi mohol odborne aplikovat pijavicky v Liptovskom Mikulasi, na liecbu hemoroidov, ktore sa mi objavili po porode…

Dakujem za odpoved a pomoc…

Pijavice(PL) majú výrazný efekt pri kardiovaskulárnych, cievnych , zápalových a imunologických ochoreniach. Táto liečba sa má kombinovať s klasickou terapiou event. inými spôsobmi alternatívnej liečby. Používajú sa iba PL chované v liahňach tzv. certifikované pijavíce! V zahraniči aplikujú PL lekári- hirudoterapeuti! Pacienti nesmú sa zaoberať samoliečbou. V mnohých pripadoch môžu si ubližiť
www.pijavice.szm.com

prosím o predaj pijavíc z okolia piešťany,ale aj o správnu manipuláciu s nimi a zaujíma ma či mi pomôže pri chorobe pľúc mám intersekcialnu fibrozu.

dobry vecer, som zo Zvolena a hladam odbornika ktory lieci pijavicou lekarskou.Dakujem.

Dobry vecer, ak este stale mate zaujem, staci zavolat po 16:00 hod na cislo 0903 174 531 alebo napisat na uvedeny mail…

Aplikácia a Predaj Pijavice Lekárskej - Hirudoterapia - Piešťany

tel.č: 0903 174 531
Volať po 16:00 hodine

Mám krčové žily. Môžem si pijavice prikladať kažedý týždeň alebo ako často a koľko pijavic naraz si môžem priložiť aby som si vyliečila nohy? Ako dlho musia pijavice odpočívať? Ďakujem za radu.

Neodporucal by som aplikovat pijavice bez odbornych vedomosti a hlavne nie na krcove zily !!! Skuste zavolat na 0903 174 531 a dohodnut si termin…

Radko, nesúhlasím s Vami, že sa pijavice nesmú používať u diabetikov…osobne som diabetik s neuropatiou a používam pijavice takmer dva roky…, veľmi mi pomáhajú pri prekrvovaní chorej nohy a na ústupe neuropatických bolestí… naraz si ich nechám priložiť aj 10-15 kusov, po ich aplikácii takmer ani nekrívam, ppoužívam ich takto zhruba každé dva týždne…nazdávam sa, že bez pijavíc by mi asi už aj amputovali nohu…
Skúste reagovať ako môj oponent, ja cítim, čo mi robí dobre…

potrebovala by som pijavice pre babku a ak by bolo mozne tak aj nejaku lekarku aspon na zaciatok liecby blizko Michaloviec
Dakujem velmi pekne

Ma niekto skusenosti s liecbou psoriazy prostrednictvom pijavic? ak ano ake.
Som zo Zilinského kraja a mam zaujem o ich kupu.
dakujem

chcem vás poprosiť o radu, tri razy som si priložila pijavicu, najprv jednu a modrinka, potom po týždni druhú a menšia alergická reakcia, posledný raz dve pijavice a dostala som silnú alergickú reakciu, zapálila sa mi celá dolná časť nohy, dostala som teplotu, musela som užívať antihistaminikum, lieky proti zápalu a už je vyše týždňa a ešte mám okolie vpichu spuchnuté a bolestivé.

Máte niekto skúsenosti s tým, či už nikdy nemôžem pijavice skúsiť, alebo je možné proti tejto alergii nejako bojovať?

Dobrý prosím Vás kde sa dá liečiť s tymito pijavicami , niekede v okoli Liptovského Mikuláša ?

ano da sa aj v Liptovskom mikulasi, presnejsie v Liptovskom Jane hotel maj, pan Benko tel cislo 0908 333 301

Dobry den, som z BA a chcem sa spytat ci nemate niekto kontakt na osobu, ktora s pijavicami robi a vedela by mi ich aj odborne prilozit a vysvetlila vsetko okolo nich. Vopred dakujem. Je to surne !

Dobry den!..chcela by som sa spytat, ci je mozne po prilozeni pijavic darovat krv…prip.po akej dobe je to zhruba mozne?
Dakujem.