Použitie pijavice lekárskej v medicíne

ahoj, reagujem na vas príspevok a chcem vám o pijavičkach napisat, že to robi pan, ktorý v na cestari na ul. 1 mája v LM ma saunu a robi aj masaže, ja som si dala pijavičku a mám ju teraz doma, on nam ocistil miesto a pijavicku priložil na na ocistené miesto na ramene.

Prosí kto v Ba predáva pijavice?

v liptovskom hradku sa tomu venuje jedna pani

neviete kontakt?

Dobrý den chcela by som sa spýtať či mi viete poradiť sredisko alebo odbornu osobu na liečbu pijavicami z okolia zvolenu. dakujem

Dobrý den, potrebovala by som sa dozvediet, ci je mozne, resp. ci moze pijavica pomoct na hemangiom. Prosim odpovedzte mi ak viete.

Dakujem

Prosím poraďte mi,kto už má skúsenosť.Som po operácií kŕčových žíl na oboch nohách a druhá sa nepodarila.Mám ranu a od nej k chodidlu si nohu necítim a opúcha mi.Mám ju stŕpnutú a studenú.Pracujem s deťmi,takže som stále v pohybe.Ak máte skúsenosti poraďte ,chcem ísť na pijavice.Prosím a ďakujem

Ak mate zaujem o pijavice, dam Vam kontakt priamo vo Zvolene na Evku c.t.0917647921

Dobrz den, mam zaujem o kupu pijavic v okrese Poprad, Stara Lubovna alebo Presov.
Dakujem za odpoved.

Dobry den ,v mesiaci februar by som rada kupila 4 ks pijavice na krcove zily. Uz dlho zhanam tieto tvory ,ale nikde som sa knim nedostala. Som z Bratislavy .Tiez som srdciarka ,kazdeho pol roka chodim na kontroly a tiez beriem lieky na cievy. Ak by niekto choval pijavice lekarske prosim nech sa mi ozve bud mailom ,alebo na tel.c. 0904836643. Dakujem

Pozname v Ba hirudoterapeuta a masera.
P. Eduard Pasztor tel. 0907 560 586 ( cajovna Zelena tara v Dubravke- zastavka Damborskeho).

Dobry den. Mam zaujem o kupu pijavic. Chcem vediet ci su Vase pijavice s certifikato a kolko stoja. Mam seriozny zaujem a ocakavam aj podobnu ponuku a zaruky. Dakujem za odpoved.

Dobry deň, Chcem požiadať o info či sa niekto venuje liečbe kŕčových žíl pomocou Pijavice lekárskej a predaju v Trenčíne, príp. v okolí TN.ďakujem

Dobrý deň,
Chcem Vás požiadať o info či k zasielaním pijaviciam prikladáte aj celkový návod na chov a taktiež informáciu o cene za kus.
Ďakujem vopred za odpoveď.

Prosim Vas o info kde mozme kupit pijavice lekarske.
dakujem

Zdravim, akurat dnes som mal jednu na nohe, skrz opuch na clenku. V Dubnici nad Vahom sa tomu venuje pani Iveta Duharova, fyzioterapeut. Mozno vam pomoze, jedne pijavica ma stala 10 eur pre spotovcov a 13 pre beznych. 0907 611 720 to je cislo na nu!

Dobrý deň. Robím anketu a potrebovala by som vaše odpovede na otázky.
1. Podstúpili ste už liečbu pijavicami?
2—. ak ste už podstúpili liečbu, tak ste spokojní s výsledkom liečby? Čo ste si dali liečiť?
2—. ak ste doteraz liečbu nepodstúpili, tak by ma zaujímalo prečo? Pripúšťate možnosť, že v budúcnosti by ste sa dali liečiť pijavicami?
3. Liečili ste u odborníka, alebo ste to skúsili sami?

Ďakujem za odpovede.

Dobry den, chcela by som na Slovensku kupit pijavice a priniest ich do UK, kde zijem. Ma s tym niekto skusenosti, myslim na letisku? Dakujem.

Možte ma navolat na tel. čislo- +385917807238 možem vam zadovažić pijavice

Navolajte ma na tel. čislo +385917807238 možem vam zadovažić pijavice