Praca z domu bez namahy

to podla mna nevie nik. asi sa tym proste len tak bavia

No tak potom jedine. Ako viem, že mnohí čo ponúkajú takéto práce, tak sa len snažia z ľudí vymámiť nejaký ten vstupný poplatok a to je prakticky všetko

no, kadekto sa veru necha oklamat, to je fakt.

Aj napriek tomu,l ze aj v telke neustale davaju ake rozne podvody ludia skusaju, aj tak sa najde niekto, kto proste naleti. Neviem, ci sa nieco na tom vobec niekedy zmeni

vsak ale vies, kto to vacsinou byva, kto sa necha nachytat a zakazdym naleti. dochodcovia. su az prilis dovercivi, to je ten problem. nevedia o situacii dnes, aki ludia behaju po svete.

kolki z nich su taki sami, ze su za taketo navstevy a rozhovory vdacni a potom ani, velmi lahko sa nechaju nachytat

Veď práve, že to proste tým starším ani nevysvetlíš aj keby si chcela. Má svoj rozum, svoju vlastnú hlavu tá staršia generácia.

bez namahy nie je ziadna praca, predsa len bez prace nie su kolace a to je nutne si uvedomit :slight_smile:

tiez si myslim, ze ludia si to proste velmi jednoducho predstavuju:) ani praca z domu nie je uplne zakazdym med lizat.

Iste obdobie som pracovala z domu a mne to potom uz aj chybalo, ta zmena prostredia, ini ludia, clovek hned pride aj na ine myslienky, ked stale len doma nesedi.

Heh ja to mam zas naopak. Mne praca z domu vyhovuje a aj ten klud, to ze mi tu nikto nebeha a podobne. Raz za cas je fajn sa ukazat aj v kancelarii, pokecat s kolegami, no co sa tyka samotnej prace, tak mne je doma lepsie

Presne tak, myslim si, ze viacerym to vyhovuje viac takto medzi ludmi. Nejde teda len o ten samotny kontakt s ludmi, aj ked aj to velakrat vela spravi:)

Ano jasne, ved ludia sa potrebujeme socializovat, je to prirodzena vec :slight_smile:

suhlasim, neviem si to predstavit, zeby som bola len doma a nestretavala sa s niekym inym :slight_smile:

Ked to zalezi aky je clovek, na co je nauceny, poznam ludi co nejako kontakt nepotrebuju :smiley:

No, su ludia, ktori sa absolutne do kolektivu nehrnu a ini by sa zase neboli schopni pracovat sami doma:) Takze je to take individualne by som povedala.

Ale ved tak to musi byt, nemozu byt vseci rovkaki, to by potom uz ako vyzeralo :slight_smile:

To je fakt, to je tak aj s prácou, každý má rád niečo iné a je to normálna vec.

Tak ono aj každá práca sa vykonáva v iných podmienkach. Takže sa to nedá nejak škatuľkovať.

A tak v podstate je to jedno, kazdy nech si pracuje tak, ako a kde mu vyhovuje. Myslim si, ze ak je v pohode zamestnanec, tak podava aj dobre pracovne vykony